امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی خنده دار با جاستین

جنتل من: سلام ، حالت چطوره جاس؟

جاستین بیبر: سلام داداش نوکرتم به مرحمت شما ایرانی ها منم خوبم!

جنتل من: چرا به مرحمت ما؟

جاستین بیبر: آخه اگر شما نبودید که انقدر Fan Page و وبلاگ طرفدار نداشتم ! اصلا میخوام به افتخارتون "ای ایران ای مرز پر گهر" رو با همکاری لیدی گاگا تو آلبوم بعدیم بخونم.

جنتل من: واو! واقعا؟ حالا چرا با گاگا ؟ چرا با سلنا نمی خونیش؟

جاستین بیبر: جوووون؟ چی فرمودی؟ ... داش فکر کردی ما کانادایی ها غیرت نداریم؟ تازشم تازگی ها فهمیدم هر کی منو دوست داره از سلنا بدش میاد! نمی فهمم چرا نمی تونید خوشبختی یه زوج هنری رو ببینید. من سلنا رو دوست دارم ... می خوام باهاش ازدواج کنم ... اصلا یا سلنا یا هیچکی !

جنتل من: اوه ... مثل اینکه دل خیلی پری داری! البته ناراحت نشو ... اینجا ایرانه و حسادت مادر همه ی نفرت های ماست ... من خودم به علت حسادت ازت بدم میاد!

جاستین بیبر: ازت ممنونم که با صراحت صحبت می کنی ذو !

جنتل من: البته از قیافت هم بدم میاد و سبک کارات و فکر می کنم یکم مغرور و گند دماغی و از مدل موهات هم زمانی که بلند بود بدم میومد ... الانم متنفرم ازشون ...

جاستین بیبر: انتظار داری بازم با خونسردی باهات بر خورد کنم ؟

جنتل من: ... یه لحظه صبر کن ... اون سلنا هم شبیه افغانی های مقیم ایران می مونه ... الان دیگه اصلا همچین انتظاری ازت ندارم جاس!

جاستین بیبر: (فریاد می زند) پس پاشو کاسه کوزت رو جمع کن برو از این خونه امشب کاسه کوزت و جمع کن برو که به خون تو تشنم

جنتل من: ایول پس تتلو گوش می کنی؟

جاستین بیبر: (آرام می شود) آره تتل الگوی من بوده و در یه مقطعی هم شعرای منو می گفت ، ملودی آهنگ بیبی هم کار امیر بود !

جنتل من: او ... پس با هم دوستین؟

جاستین بیبر: نه ...!

جنتل من: چرا؟ مگه نگفتی با هم همکاری داشتین؟

جاستین بیبر: چرا ! اما از وقتی دیس حسام استپس به تتلو رو شنیدم دیگه ازش بدم میاد.

جنتل من: مثل اینکه خیلی بیشتر از اونکه تصور می کردم به موسیقی ایرانی علاقه داری؟

جاستین بیبر: البته که اینطوره ... آهنگ جدیدم با ساسی مانکن در مراحل پایانی به سر میبره و توی جشن تولد سروش هیچکس ، قرار شد که با هم اهنگ "اینجا تهرانه یعنی شهری که" رو بازخونی کنیم.

جنتل من: نظرت در مورد اعتراض امینم نسبت به خودت چیه؟

جاستین بیبر: امینم که مال این حرف نیست ... اما اگر مثلا شاهین s2 این کار رو می کرد از دنیای موسیقی خداحافظی می کردم.

جنتل من: جریان فروش موهات به کجا رسید؟

جاستین بیبر: حراج داشت خوب پیش می رفت که شایعه شد موهام خوره داره ! و هر روز موهای درون محفظه ی شیشه ای کمتر و کمتر میشه ، بعد برای جلو گیری از خراب شدن موها از شامپو سدر صحت برای شستنشون استفاده کردیم که خدا رو شکر جواب داد. آخرین مشتری های موها هم "وین رونی" و "علیرضا منصوریان" بودن که چون منصوریان قصد داشت موها رو بچسبونه به کله ی کچلش و بیاد بیرون پز بده ، فروختمشون به بانک صادرات ایران!

جنتل من: پس وین رونی چی شد؟

جاستین بیبر: از قیافش خوشم نیومد!

جنتل من: حالا بانک صادرات موهای تو رو میخواست چیکار؟

جاستین بیبر: در راستای بانکداری واقعا اسلامی ، موهای منو با سه برابر قیمتی که خریده بود به یک مشتری دیگه فروخت! چون خریدار پول زیادی همراهش نبود ، پول رو قسط بندیش کردن که در نهایت با سود پول برای خریدار 10 برابر خرج بر میداره! برای اینکه شرط خیریه بودن پول موهام هم رعایت بشه ، بانک برای افراد بی سرپرست به اندازه 1 گرم حساب سپرده ی طلا باز کرد.

جنتل من: چه ماجرای عجیبی! از قبل معروف شدنت برای ما میگی؟

جاستین بیبر: آره قبل از معروفیت چند سال ایران بودم و گوشه ی خیابون و توی مترو آدامس موزی ولواشک پذیرایی ترش و ملس می فروختم بعد که یکم تو ایران جا افتادم رفتم جلوی در سینما فلسطین شروع کردم به سنتور و تنبک زدن ، بعدم که گشت ارشاد بازداشتم کرد و دیپورتم کرد کانادا !

جنتل من: تو ایران از چه غذایی خوشت میاد؟

جاستین بیبر: سوال خوبی بود ! اصلا از این سوسول بازی های غربی ها خوشم نمیاد، به نظرم آبگوشت و دلمه غذاهای عالی و دلپذیری هستند مخصوصا اگه با ترشی سیر هفت ساله و ماست موسیر و دوغ گلپایگان بزنی به بدن! بعدشم میدونی چی بیشتر از یه سیگار برگ 500 دلاری می چسبه؟ دور هم بشینی ، یه قلیون دوسیب آلبالو بذاری وسط و با بچه ها هی دست به دست بدی. بعدشم هر کی نی افتاد دستش تا حلق بکندش تو دهنشو در بیاره. گور بابای بهداشت ! البته به خانم وزیر زیبا و فریبنده ی بهداشت بر نخوره ها ، من براشون احترام قایلم و مطمئن باشید اگر اختلاف سنی نداشتیم اون الان جای سلنا بود.

جنتل من: درباره ی آشر بگو!

جاستین بیبر: (می خندد) آشر برام خیلی زحمت کشید اما اول باید از آرمین 2afm تشکر کنم که خود آشر رو کشف کرد و باعث شد آشر هم منو کشف کنه. آرمین دوست پسر قبلی سلنا بود و آهنگ "مبارک باشه" رو هم برای سلنا خونده ، توی چند جای آهنگ هم به من اشاره کرده ... " چه لاک خوشرنگی چه آرایشی داری چه دوست پسر خوبی چه آرامشی داری" یا ... " به دوست پسر جدیدت مبارک باشه اصلا مگه میشه سلیقه ی شما بد باشه؟"

جنتل من: وای ! چه دراماتیک ... آرمین از بچه های گل روزگاره!

جاستین بیبر: آره واقعا هم خوش قوله ، یه جای آهنگش به سلنا میگه "با هرکی هستی باش منم هواشو دارم" و واقعا هم تا حالا هوام رو داشته. توی آخرین کنسرتش تو ورزشگاه سانتیاگو برنابئو توی مادرید ، دستم رو برد بالا و به هواداراش گفت: "هرکس من محبوب اویم ، از این به بعد جاستین محبوب اوست"

جنتل من: برای آینده چه نقشه هایی داری؟

جاستین بیبر: قراره یه آهنگ با استاد شجریان بخونم و در تلاشم دکتر محمد اصفهانی رو مجاب کنم تو جشن تولد سلنا آهنگ دلقک رو برامون بخونه. یه بار هم توی ورزشگاه آزادی بازی ملوان-پیروزی رو میدیدیم (جاستین طرفدرار سرسخت ملوان است) که تماشاگرا شعار دادن "دایی باید برقصه" برام جالب بود پس تصمیم گرفتم که دایی رو هم دعوت کنم برامون تو جشن برقصه ، حتما قشنگ میرقصه که اون همه آدم دوست دارن رقصش رو ببینن.

جنتل من: شک نکن

جاستین بیبر: چند تا پیشنهاد سینمایی و تلوزیونی هم دارم. مهران مدیری دعوت کرده برم جای پسر بابااتی و قیصر السلطنه بازی کنم ، جدیدترین فیلم های مجید مجیدی و اصقر فرهادی هم بهم پیشنهاد شده ، توی سریال ستایش میتونم جای بزرگی های پسر طاهر بازی کنم ، صداپیشگی یک از شخصیت های آخرین انیمیشن " گروه فرهنگی هنری صبا" هم بهم پیشنهاد شده ولی خیلی دوست دارم مجری " به خانه بر میگردیم بشم"

جنتل من: واقعا سرت شلوغه ها!

جاستین بیبر: البته که سرم شلوغه ، اصلا معروف شدم که سرم شلوغ بشه!

جنتل من: بازیگر مورد علاقت؟

جاستین بیبر: احمد پورمخبر! و... مختار!

جنتل من: فریبرز عرب نیا؟

جاستین بیبر: مگه اسمش مختار نیست؟

جنتل من: نه بابا تو فیلم اسمش مختاره!خواننده های مورد علاقت؟

جاستین بیبر: رضا یزدانی ، افتخاری ، محسن نامجو ، سعید کرمانی

جنتل من: حرف آخر؟

جاستین بیبر: از طرفدارای ایرانی خودم درخواست دارم انقدر منو دوست نداشته باشن ... پر رو میشم. تا همین چند وقت پیش هیچی نبودم ولی الان اونقدر پررو شدم که جلو ملت 3 دقیقه میرم رو کار ، همش تقصیر شماس که انقدر بهم رو دادین ... امیدورام از حرفام ناراحت نشده باشید و یکم جنبه ی شوخه داشته باشین و فقط بخندید ، ملالی نیست جز دوری شما.

جنتل من: ممنونم ازت.

جاستین بیبر: در آخر یک دسته از موهای زیر بقلم رو هم برات هدیه آوردم ذولی جون.

جنتل من: پیـــــف ... بوی ... بدی داره! ... از من دورش کن.

جاستین بیبر: بهرحال بالاخره یه احمقی پیدا میشه که اینو با قیمت زیادی ازت بخره!

جنتل من: راست میگی ... بهتره نگهش دارم ... خداحافظ جاستین

جاستین بیبر: بای
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a ، sufiy ، leba3ekhaki ، اتنا 00 ، OMID80 ، خانم کوچولو ، ferya ، بهرخ ، banoye qam ، شکوفه2 ، **R.H** ، سورنا فاول ، яᎧмιиα ، مخ دخترا ، elahe.eae ، اذر خوشگله ، KOH ، پيشي ي ملوس ، good girl* ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، tahereh vafaei ، میلاد صادقی ، hely boy ، lady snow white ، sweet love ، هاناجون ، NASIM.BH ، amir.beigi ، Shawty Girl ، amin31 ، arooos ، ×ارسلان × ، bi kas ، Wanton ، ☻امیرحسین☻ ، *2gether4ever* ، ^BaR○○n^ ، شیدا18 ، **bardia** ، aLiReZaZ-iM ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، istanbul ، کیمیانا ، mahdi1441 ، noosha joon ، نگین15 ، Mason ، ★~Ѕдула~★ ، ❤R@TA❤ ، Yasss ، rezaak ، مرضیه 79
آگهی
ههههههههههههههBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16 ، tahereh vafaei
قبلا هم اینو خونده بودم!!!!
پاسخ
خخخخخخخخخخخ
♥♥♥امضا واسه همه عاشقای دنیا♥♥♥
پاسخ
چرتDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/imgs/2014-02/19286178405393820191.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط tahereh vafaei ، bi kas ، parisa16
هههههه بامزه بود
من که از جاستین متنفرم
ازت متنفرم جاستیییزییییییییییییین

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
پاسخ
 سپاس شده توسط ferya ، parisa16 ، tahereh vafaei ، hely boy ، Yasss
آگهی
جالب بود!25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
نصف بیشتر طرفدارای جاستین همه ایرانی و همه دخترندBig Grinراست میگی
عالی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16 ، tahereh vafaei ، هاناجون
تکراری.......
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط tahereh vafaei
(26-03-2013، 13:19)اذر خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نصف بیشتر طرفدارای جاستین همه ایرانی و همه دخترندBig Grinراست میگی
عالی بود

یعنی میخوای بگی ایرانیا اینقدر زیادن ؟؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط tahereh vafaei

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه با زینب (دختر جن زده)
  دختری که عاشق جاستین هست(عکس)+ترول جاس
Big Grin کلی ترول های جالب ضد سلنا و جاستین گذاشتم .ببینید کیفشو ببرید
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  آهنگ زیبای «رونان پارک»-این بهتره یا جاستین؟؟؟؟
  بمب خنده (اگه میخوای نمیری از خنده نیا تو)
  تنها محض خنده !!! ( شادی و خنده)
  لباس عجیب غریب جاستین بیبر در شام آشتی کنانش با سلنا گومز + تصاویر
Sad چقدر خنده داره که.....(واقعا خنده داره بیاین تو)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان