امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت شناسی از روی ادامس

Thumbs Up 
Heartچه ادامسی دوست دارید ؟نعنایی -موزی - دارچینی -سفید کننده دندان -
توت فرنگی

آدامس نعناییی:آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس میکنید سرشار از انرژی شده و میتوانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحیه بخشیدن به آنها در مواقع ضروری است شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.
آدامس های موزی:شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح میدهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند.آنها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه ی برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.
آدامس های دارچینی:افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آنها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.
آدامس های سفید کننده ی دندان:جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی میبخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال میسازد.
آدامس های توت فرنگی:افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید میتواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.
آدامس های پرتقالی:افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آنها باعث میشود مردم فکر کنند سالهاست آنها را میشناسند در خانه ی شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمکهای فکری شما حساب میکنندHeartسپاس کو؟ نمی بینم
شخصیت شناسی از روی ادامس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، سایه2 ، xman1994 ، عاشقانه====برایت‏==میمیرم ، aCrimoniouSs ، darya1 ، sasa. ، maynaz90 ، LOVE KING ، _mozhdeh_ ، یاسمن خانم ، amir.beigi ، Shawty Girl ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ~JaSmIn~ ، پيشي ي ملوس ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Elena ♥ ، shoka2013 ، ```FATEMEH``` ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، گریس ، دختر شاعر ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، PARIA33 ، "K!nd~G!Яl" ، First Star ، امیر خفن ، ~ALONE GIRL~
آگهی
مرسی ولی خیلی نوشته هایت قاتی بعد من توت را دوست دارمDodgyHeartHeartHeartHeartHeart
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط darya1
من‏ ‏نعنای‏ ‏دوس‏ ‏دارم‏ ‏حرف‏ ‏دل‏ ‏منوزدی‏ ‏فوق‏ ‏العاده‏ ‏بودتشکر
Heartعشق‏ ‏یعنی‏ ‏مثل‏ ‏شمع‏ ‏سوختن‏
عشق‏ ‏یعنی‏ ‏ترس‏ ‏ازدست‏ ‏دادنتHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1 ، sasa.
مرسی..من عاشق آدامس دارچینیم....Tongue
p329انسان خوبی باش اما وقتت را برای اثباتش به دیگران تلف نکن(چارلی چاپلین)...aquarium
پاسخ
 سپاس شده توسط sasa.
مرسي من ادامس موزي و توت فرنكي دوست دارم
پاسخ
آدامس های سفید کننده ی دندان:جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی میبخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال میسازد.
آدامس های توت فرنگی:افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید میتواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik ، darya1
آگهی
ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1
آدامس سفیدکننده دندانSmile
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1
توت فرنگیHeartHeartHeart
مر30HeartHeartHeartHeartHeart
من ترانه می سرایم

تو ترانه می نوازی

در ترانه های من اشک است و بی قراری

یک بغل از ارزوهای محالی…

تا ابد چشم انتظاری…

فکر پایان و جدایی…

ترسم از این است که شاید

در نگاهت من بیابم ردی از یک بی وفایی…
پاسخ
توت فرنگی دوس دارم+نعنایی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید
  تست شخصیت شناسی
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان