امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مناظره ی پژو و پراید(شعر خنده دار)

Big GrinBig GrinBig Grin

"پژو" یکروز طعنه زد به "پراید"
که تو مسکین چnقدر یابویی!

با چنین شکل ضایعی بالله
بی‌جهت توی برزن و کویی

رنگ لیمویی مرا بنگر
ای که تیره، شبیه هندویی

من تمیزم ولی تو ماه به ماه
مطلقاً دست و رو نمی‌شویی

بچه می‌ترسد؛ آن‌طرفتر رو!
که به هیئت شبیه لولویی

من نه خودرو، گُلم، سَمن‌بویم
تو نه خودرو، گیاه خودرویی!

من به پاریس بوده‌ام چندی
زیر پای "چهاردهم لویی"(!)

روی "باسکول" بیا، بپر، بینم(!)
روی‌هم‌رفته چند کیلویی؟!

در تو آهن به کار رفته ولی
نازکی عین برگ کاهویی!

صاحبت با تو گر به جایی خورد
سهم الارث ورثّه‌ی اویی!

از "پژو" چون چنین شنید "پراید"
گفت: ای دوست!چرت می‌گویی

بنده گیرم به قول تو یابو،
تو گمان کرده‌ای که آهویی؟!

خویشتن، بی سبب بزرگ مکن
تو هم از ساکنان این کویی!

انتقادی اگر ز من داری
مطرحش کن، ولی به نیکویی

زیر این آسمان مینایی
ای خوشا فکر و ذکر مینویی

برو خود را بسوز و راحت کن
بی‌علاج است آتشین‌خویی

بخت باید تو را نه آپشن و تیپ
ای که در بند چشم و ابرویی

بخت ماشین اگر سپید بُوَد
خواه بژ باش، خواه لیمویی!

ارج و قربم کنون ز تو بیش است
زانجهت در پی هیاهویی

خوار بودم ولی عزیز شدم
کرد دوران ز بنده دلجویی

قیمت من کنون رسیده به بیست
این منم من، "پراید" جادویی!

توی بنگاه پیش هم بودیم
غرّه بودی به خوش بر و رویی

بنده رفتم فروش و یکماه است
توی دپرس، هنوز آن تویی!

خوشتون اومد؟Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥negar joon♥ ، amirh80 ، هرمیون گرینجر ، bi kas ، سورنا فاول ، **Mahdis** ، LOVE KING ، هیوا1 ، parmida.a ، پيشي ي ملوس ، nazi98 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، D-: ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، tamana m
آگهی
مرسی مرسی مرسی..Heart
سپاس!Sleepy
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
ممنون
دیـگـــر نه اشـکـــهایم را خــواهـی دیــد
نه التـــمـاس هـــایم را
و نه احســـاســاتِ ایــن دلِ لـعـنـتـی را…
به جـــایِ آن احســـاسی که کُـــشـتـی
درخـتـی از غــــرور کـاشـتم…
مناظره ی پژو و پراید(شعر خنده دار) 1

قلب (دی) ماهی ها یه طرفس اگه از قلبش بیرون افتادی دیگه راهی واسه برگشت نیست!
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
(16-03-2013، 14:35)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی مرسی مرسی..Heart
سپاس!Sleepy

خواهش میشهBig Grin
پاسخ
خیلی خیلی گند بود.............................................................................​................................................................................​...................................................
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم اتفاقا از عالیم یه عالمه اون ور تر بود.............................................................................​................................................................................​..................
.
.
.
.
.
.
.
.
جمله ی((خیلی خیلی گند بود))برای حال گیری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
:84:157f4xv4fvfcrazycrazy:bighug::4chs:fs10congpill:9lp::97::w14:3fs:er3:6gdConfused5B:pe5:tos::ey1::hje:899:kar:udoudoudo:491:aquariumcry2:hlp:Confusedwrdft:
تو نه عشقی.....نه شبابی.....تو نه آهی.....نه سرابی.....تو نه بارون.....نه هوایی.....تو نه آبی.....نه حبابی.....از کدوم دیار عشقی که پر از راز و شوری؟.....از کدوم قصه دوری که پر از رنج و غروری؟!!!.....

وقتی خدا تو رو به سمت یه پرتگاه هدایت میکنه دو هدف داره:یا می خواد از پشت بگیرتت یا می خواد پرواز یادت بده........................................

در مقررات از عشق به عنوان یک چیز مهم و بزرگ یاد می کنی و شیطان از عشق دوری می جوید و می گوید:از اختراعات فرشتگان است.
((سپاس یادت نره!!!!))
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
(16-03-2013، 15:32)♥negar joon♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خیلی گند بود.............................................................................​................................................................................​...................................................
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم اتفاقا از عالیم یه عالمه اون ور تر بود.............................................................................​................................................................................​..................
.
.
.
.
.
.
.
.
جمله ی((خیلی خیلی گند بود))برای حال گیری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
:84:157f4xv4fvfcrazycrazy:bighug::4chs:fs10congpill:9lp::97::w14:3fs:er3:6gdConfused5B:pe5:tos::ey1::hje:899:kar:udoudoudo:491:aquariumcry2:hlp:Confusedwrdft:

lمرسی چون تولش واقعا حالمو گرفتیSmile
پاسخ
آگهی
خیلی قشنگ بود
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
ایول خووب بووودHeartHeart
‫پاﯾﺎﻧـــــــﻢ ﻧﺰﺩﯾــــــﮏ ﺍست ...
ﻧـــــــﺒﻮﺩﻧﻢ ﺭا ﺗﻤـــــــﺮﯾﻦ کن ...
ـ
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
مرسیHeart
فرمان دادم بنم را بدون تابوت ومومیایی به خاک بسپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران راتشکیل دهند.

................................کوروش کبیر........................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
ممنون
مناظره ی پژو و پراید(شعر خنده دار) 1var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video سرقت انواع پراید در 13 ثانیه + فیلم
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
Shocked پراید مدل بالا!!!!!!و صاحب احمقش.
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  بمب خنده (اگه میخوای نمیری از خنده نیا تو)
  تنها محض خنده !!! ( شادی و خنده)
Sad چقدر خنده داره که.....(واقعا خنده داره بیاین تو)
  جملات خنده دار ، قصار و طنز آلود پشت کامیونی ! مجموعه : مطالب طنز جملات خنده دار ، قص
  جدیدترین اس ام اس خنده دار و باحال روز مجموعه : اس ام اس خنده دار و طنز جدیدترین اس ا
Wink ژیان.فولکس.پراید(در گذر زمان+اخرت خنده)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان