امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tomb Raider بیش از یک میلیون نسخه در هفته ی اول فروخته است.

Tomb Raider بیش از یک میلیون نسخه در هفته ی اول فروخته است. 1
با توجه به جزییات نشان داده شده توسط سایت VGChartz بازی Tomb Raider توانسته آمار بسیار جالبی را در زمینه فروش بر جای بگذارد و تنها در عرض ۶ روز موفق به فروش بیش از یک میلیون نسخه شده است.

این سایت در گزارش خود اعلام کرده است که نسخه ی PS3 بازی بیشترین میزان فروش را با ۵۳۸,۲۲۴ هزار نسخه داشته و این در حالی است که این آمار در کنسول xbox 360 رقمی معادل ۴۷۸,۶۸۰ هزار نسخه می باشد. نسخه ی pc بازی هم با فروشی معادل ۷۰ هزار نسخه رده ی آخر را به خود اختصاص داده است.

این آمار برای Tomb Raider وقتی قابل توجه می شود که متوجه می شویم که عنوان Metal Gear Rising بعد از سه هفته انتشارتازه توانسته از مرز یک میلیون نسخه فروش عبور کند و این در حالی است که Crysis 3 که توقعات بسیاری از آن می رفت هنوز بعد از سه هفته انتشار ، راه طولانی را برای رسیدن به یک میلیون نسخه فروش در پیش رو دارد.

ریبوت Tomb Raider که این بار به اولین ماجراجویی لارا کرافت در یک جزیره خطرناک پرداخته است و سختی های این جزیره راه جنگجو شدن را به وی نشان خواهد مدتی پیش برای هر سه پلتفرم اصلی ( ps3 ، xbox 360 و pc ) عرضه شد و میانگین امتیاز خوب ۸۷ را از آن خود کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط مخ دخترا ، dc omid ، شرکت طراحی سایت ، Black Woman
آگهی
منم دوست دارم بازی کنمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M
من عاشق این بازی هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tomb Raider بیش از یک میلیون نسخه در هفته ی اول فروخته است. 1

f-ck life
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M
منم دوست دارم بازی کنم ایول باحال ب نظر میادTongue
الهی سنجاب بشم فندق بشی گازت بگیرم بعدش سمی باشی مسموم بشم برات بمیرمHeart:
پاسخ
اومده ایران؟Huh
پاسخ
(19-03-2013، 22:51)Iman 0631 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومده ایران؟Huh
بازیش تو ایران اومده.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرکت طراحی سایت
آگهی
مرسی.:cool:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی monster hunter rise بیش از ۴ میلیون نسخه فروخت!
  مسابقه‌ی The International 2020 عنوان Dota 2 با جایزه‌ی ۴۰ میلیون دلاری
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
  بازی Overwatch به‌مدت یک هفته برای نینتندو سوییچ رایگان می‌شود
  بازی Ghost Of Tsushima تنها در ماه ژوئیه فروش دیجیتالی ۱٫۹ میلیون واحدی داشته است
  نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان
  فروشگاه مایکروسافت جزئیاتی را در مورد نسخه‌ی بعدی سری eFootball PES را لو داد
  شایعه: بازی Resident Evil Village طولانی‌تر از نسخه‌ی هفتم خواهد بود
  تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالاً در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد
  گزارش: نسخه‌ی جدید Silent Hill مطمئناً در حال توسعه است و احتمالا به‌زودی از آن رونما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان