نظرسنجی: اگر بین عشق و ثروت و شادی مجبور بودید یکی را انتخاب کنید کدام را انتخاب میکردید؟
عشق
ثروت
شادی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ثروت،شادی،عشق

Heart 
بچه ها اول در نظر سنجی بالا شرکت کنید بعد داستان رو بخونید لطفا(جالب تر میشه)
Blushدختر و پسری جوان با هم عقد کردن در روز اول که در خانه جدید خود نشسته بودند ناگهان صدای در آمد هردو به سمت در رفتند و دختر در را گشود آن ها سه فرد را دیدند که صورت های خودرا پوشانده بودند ولی لباس های سفید و نو و زیبایی به تن داشتند شخص اول جلو آمد گفت ما هدایایی هستیم که خوشبختی به مناسبت ازدواجتان برایتان فرستاده ولی شما فقط یکی از ما 3 نفر را میتوانید انتخاب کنید و بعد ادامه داد: من ثروت هستم اگر مرا انتخاب کنید تا آخر عمر ثروتمند خواهید بود آنقدر که همه حسرت مال شما را میخورند شخص دوم جلو آمد گفت من شادی هستم اگر مرا انتخاب کنید هیچ غمی نخواهید داشت و همیشه لبخند خواهید زد شخص سوم جلو آمد پوشش صورت خود را کنار زد و نور چهره اش به اطراف منعکس شد او ادامه داد من عشق هستم و هیچ چیز دیگری نگفت و عقب ایستاد دختر و پسر اجازه خواستند تا کمی فکر کنند و از آن جایی که نور چهره ی عشق در دلشان نشسته بود عشق را برگزیدند ولی وقتی اعلام کردند که عشق را می خواهند ناگهان دیدند عشق و ثروت و شادی همگی دست در دست هم وارد خاته شدند دختر با تعجب پرسید ما که فقط عشق را انتخاب کرده بودیم؟
عشق گفت: عشق که بیاید بقیه هم دنبالش می آیند Heart

خداییش سپاس نداشت؟!Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط #nasim# ، nazi98 ، یاسمن خانم ، LOVE KING ، قاتل ، RєƖαx gнσѕт ، street girl ، محمد تی ام ، sany joon ، سورنا فاول ، bi kas ، sweet love ، noora91
آگهی
نامرده هرکی سپاس ندهcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط قاتل ، bi kas ، @hasti@
(24-03-2013، 21:12)... R.m ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامرده هرکی نطر و سپاس ندهcrying

کاربر عزیز یه موضوع خوب که به تعداد نظر بستگی نداره شما به دنبال سپاس باشید
اگر تاپیک شما از اسپم پر بشه حتما بسته خواهد شد
................جان مادرت اسپم نده..............Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط bi kas
قشنگ بود میسییییییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط ... R.m ... ، bi kas
(25-03-2013، 12:12)Beauty Jus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ بود میسییییییی

خواهش میکنمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط bi kas
من ترجيح ميدم عاشق فقير يا عاشق ناراحت باشم آخه عاشق بودن حس خيلی‌خوبی داره!!!!Big GrinBig GrinHeartHeartBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط Elpadrino
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان