نظرسنجی: به نظر شما واقعا اینجوریه؟!
اره شک نکن
نه دروغ محضه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!!

تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1

تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1تقلب کردن پسرها سر امتحان!!!!!! 1[img]
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط яᎧмιиα ، ...asall... ، هیوا1 ، محمد2000 ، azary ، مخ دخترا ، arezooo ، ღSηow Princessღ ، mazii ، گوگولی ریزه میزه ، sharmina ، good girl* ، سایه 72 ، zolale qasemi ، رهــ ـ ــا ، parisa16 ، sohrabe khaste ، ♥ سارا ♥ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، هاناجون ، haniko.r ، ×ارسلان × ، HeDyE~×~ ، ALA ، aLiReZaZ-iM ، ASALLLL ، RPR ، panita ، noora91 ، 65 tala ، S H A Y A N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، armit ، *PaTHeTiC GirL* ، wiki1378 ، radmehr rad ، r.kh ، Eli17 ، milad amirdady ، DARK.H ، elmira12 ، par!i ، z.l♥ve ، beatrice ، eli2020 ، Mr.Robot ، saba13 ، saye641 ، z_farhad ، M.H2 ، zahra160 ، رومیناااا ، *nadia*horan* ، mobinakhalili1378 ، *Armila* ، مهدی8 ، 122333 ، MANDI 1 ، pegah 13 ، mahsakhanm ، gh@z@le♥ ، ندا2000
آگهی
یادش بخیر................
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
آره همینطوره

خُ شایدم یه کم بیشتر یا کم ترBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
اینجوری هم دیگه تقلب نمیکنن
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
پسرادیگه اینجورین تقلب کردنم بایددخترابهشون یادبدن یه کار ب این ساده ایم بلدنیستنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
(24-03-2013، 9:37)LOVE8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرادیگه اینجورین تقلب کردنم بایددخترابهشون یادبدن یه کار ب این ساده ایم بلدنیستنHeart

ههههههه راس میگی واقعاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
آگهی
حقیقت محضه.........................ولی یه بار تو زبان امتحان فاینال داشتیم انداخته بودن روز پنجشنبه به طور اتفاقی پسرا هم امتحان داشتن وسوالا یکی بود بیچاره من این معلممون من و آورد ردیف اول (سه ردیف بود که من وسط نشستم)دو طرف دیگه هم پسر بودن وقتی امتحان و می نوشتم (دوستامهم پشت نشسته بودن و داشتن تقلب می کردن)من تو یه سوال مونده بودم 2 نمره بود به این پسرای.........هر چقدر گفتم بگین انگار می گفتم جونتون و برام بدین ورقه شونو انقدر سفت گرفته بودن که فکر می کردم حتی یه ذره نور هم بهشون نمیخوره خلاصه 2 نمرم رفت و با 96 قبول شدم ان ترم و از اون به بعد از پسرا بد ام ی یاد..............
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
وااییییییییی خیلی باحال بود

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
پاسخ
اره واقعا اينجوريه ولي به اين شدت
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ما دختراهم دست کمی از پسرا نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart کپی‌کردن انسان در چند دقیقه
Rainbow آموزش درست کردن مو | Hair straightening tutorial
  کیا سر جلسه امتحان به این مرحله رسیدن؟؟
  عکس عاشقانه ی بوسه وبغل کردن ^ــ*
  شب امتحان توی خوابگاه دخترا و پسرا(ورود دخترو پسر آزادهـــ)
Heart امتحان...... :(
  اقدام عجیب و دردناک دختری 27 ساله برای ثابت کردن عشقش + تصاویر
  ۸ &8 روش رنگ کردن طبیعی موها با استفاده از دارچین. .
Heart عکس هایی از کباب کردن موش در ویتنام
  !چالش پیدا کردن حیوانات!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان