نظرسنجی: بدترین نمره تان چندبوده است
20
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدترین نمره تان چندبوده است؟!!!!

من روم نمیشه بگم دیگه
معلم مسخره هیچی نگفته بود رفتیم سر کلاس گفت ورقه در بیارید همه ی واژه های اخر کتاب فارسی
خب 12 گرفتم BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush ولی دیگه اکثرا 20 بودن بجز اون 12 نمیره ی بدم فک کنم 17 بوده باشه
بدترین نمره تان چندبوده است؟!!!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط عشق لامبورگینی
آگهی
من 18 بدتریش بود اونم تو ادبیات ما کلا تو مدرسمون ادبیاتا توپه وقتی کارنامه ها او میدن همه در دفتر صف میکشن واسه اعتراض رو ادبیاتاشون ولی خدا رو شکر به من 20 داده بود آخه کل بچه های کلاس با من مشکل دارن میگن چاپلوسم ولی نیستم کلا قیافم با مزه و خوشگله تعریف نباشه یکی از معلما بهم میگفت چش قشنگه
پاسخ
11 یه بار اونم ریاضی اول راهنمایی خیلییی احمقانه
پاسخ
بدترین نمرم 14/75.........اونم تو اول راهنمایی درس دینیBig Grin.......نمیدونستم امتحان داریم
پاسخ
دوم ابتدایی املارو شدم 14
البته نخونده بودماBlushBlushBlushBlushBlushBlush
گاهی دلم برای خودم تنگ میشه....
گاهی دلم برای باور های گذشته ام تنگ میشه......
گاهی دلم برای پاکی های کودکانه ی قلبم تنگ میشه......
گاهی ارزو میکنم ای کاش دلی نبود:
تا تنگ بشه...
تا خسته بشه.....
تا بشکنه....
پاسخ
16/75 خخخخخخخخخخخخخخخخTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
___████__████_███
__███____████__███
__███_███___██__██
__███__███████___███
___███_████████_████
███_██_███████__████
_███_____████__████
__██████_____█████
___███████__█████
______████ _██
______________██
_______________█
_████_________█
__█████_______█
___████________█
____█████______█
_________█______█
_____███_█_█__█
____█████__█_█
___██████___█_____█████
____████____█___███_█████
_____██____█__██____██████
______█___█_██_______████
_________███__________██
_________██____________█
_________█
________█
پاسخ
آگهی
0 شدم درس فیزیکو البته معلم لج کرد چون رو صندلیش ادامس چسبوندم
خدایا: دیدی ان را که توخواندی به جهان یارترین*چه دل ازار ترین شد چه دل ازار ترین
پاسخ
تاریخ چهارم دبستان 11شدم البته داستان داره نگاه کنید:

دوروز مونده بود به عید یک روزش هم اختیاری بود که معلممون گفته بود که میخوامدرس تاریخ رو ازتون بپرسم همه قبول کردیم فردای آن روزمعلم 2زنگ را برای تا ریخ گذاشت منم که هیچی نخونده بودم یهو گفت عرفان خوش حساب سرجام سیخ شدم عرق سردکردم خلاصه از من و چند نفر دیگه پرسید هیچی بلد نبودیم گفت تا زنگ بعد بهتون مهلت میدم بخونید اگه بلد نبودید من میدونم با شما هیچی زنگ خورد من و دو سه تا ازدوستام موندیم تو کلاس یکی که اسمش امیر حسین کلاته بود دهنمون آسفالته منم گفتم حق باتوئه نشستیم خوندیم بعد معلم اومد سر کلاس و گفت مطالعه تون تموم شد گفتیم بله عجب شانسی اولش هم ازمن پرسید منم که وقتی استرس میاد سراغم حتی اسم خودمم یادم میره ازم پرسید باز هیچی بلد نبودم بهم جریمه داد گفت از رو هر سوال 14بار بنویسی درکل 43تا سوال بود(زیاده نه)من رفتم خونه همه چیز رو به مامانم گفتن گفت اشکال نداره منم کمکت میکنم تا زود تر جریمه هارو بنویسی تا ساعت 5/2 طول کشید من نوشتم مامانم هم نصف جریمه هارو نوشت دستش دردنکنه مامانم فکر کرده معلممون خره بعد معلم یهو گفت اینا چرا انقدر باهم فرق داره گفتم خانم خب.. خب..خب خانم زیاد جریمه گفته بودید گفت که زیاد گفته بودم آره؟ بشین میخوام ازت امتحان بگبرم گفت از 17به پایین بشی 3روز از کلاس من اخراجی منم تاحالا سابقه اخراج از کلاس رو نداشتم ترسیدم امتحانو دادم شدم یازدهو نیم چپ چپ بهم نگاه کرد گفت برو اون گوشه وایسا من وایسادم با لحن گریه گفتم خانم بزار برم آقای قربانی روصدا کنم گفت فکرکردی من خرم بری بگی بعد آقای قربانی بیاد ضمانتترو کنه(آقای قربانی یکی از معا ون های باحال و با گذشت مدرسه بود)گفتم نه خانم گفت:پس برو اونجا واستا تو ذهنم یه نقشه کشیدم که مدرسه رو بپیچونم منتظر شدم تا نزدیک زنگ تفریح بشه نزدیک زنگ تفریح شد رفت چسبیدم به قعر دیوار دست کردم تو حلقم هیچکسم منو نمیدید انقد این کارو اجام دادم تا بالا آوردم دویدم به طرف آب خوری دست و صورتم رو شستم بدون اینکه به معلم بگم زود زنگ زدم به بابا اومد دنبالم و رفت از مدرسه بیرون یعنی یه جورایی فرار کردم به خدا واقهعی بودBig Grin
مرغم هیچوقت تخم نذاشت ولی عوضش گاوم هروز زایید...
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16 ، ✘saye✘
4SadSadSadSadSadcryingcryingcryingcrying
پاسخ
من یه بار 13 بردم
حـرفـهــایـی کـه تـوی مـسـتـی بهت میگرو بـا دقــــــــــــــــت گــــــــوش کـن ... چـون اونـا حـرفـهــای گـمـشـده ایــــــه , کـه تـو حـالــت عـادی قـدرت بـیـانـش براش نـیـســـتبدترین نمره تان چندبوده است؟!!!! 2بدترین نمره تان چندبوده است؟!!!! 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پایین ترین نمره امسالتوبگو
  -‘๑’- به اخــلآق نفــر قبــلیت نمره بـــــــده(داغ داغ) -‘๑’-
  نفر قبلیت اسم یه شخصیت رو میگه تو به اون نمره بده
Smile اسم بهترین و بدترین دوستتون رو بگید
  بدترین عادتی که دارین ؟
  به نظرتون بدترین نوع مرگ چیه ؟؟؟
Exclamation بدترین اتفاقی که براتون افتاده چی بوده ؟
Question اسم معلم های اول تا سوم ابتداییتو بنویس و بهشون از 1 تا 20 نمره بده.
  بهترین و بدترین روز زندگیتون کی بوده؟؟؟چرا؟؟؟
  اگه نفر قبلیت برات غذای مورد علاقتو درست کنه بهش چه نمره ای میدی؟؟>?

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان