امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاثیرگذاره!

شهید.................................
بسم رب الشهدا و الصديقين

بسم انان كه بودند ولي حالا كنار ما نيستند.بسم انان كه بودند ولي سالهاست كه به خانه ي يار پر كشيدند.

بسم انان كه فقط اشيانه ي انها براي ما به يادگار مانده است.

كجاييد؟ كجاييد اي شهيدان خدايي؟ كجاييد اي پدران اسماني اي زيبا رويان افلاك اي هوريان بهشتي كجاييد اي لاله هاي عاشق؟

اي پدر اسماني كجا رفته اي؟ به كدامين سفر رفته اي كه ديگر نمي ايي؟ به كدامين ديار براي اداي تكليف رفته اي؟
پس كي تكليفت ادا ميشود؟

اي پدري كه كودكت را چندسال است چشم به راه گذاشته اي برگرد تورا قسم به اشكهاي پاكي كه در شبهاي عمليات ميريختيد برگرد.

تورا به فاطمه ي زهرا(س) كه رمز عمليات هاي شعف آورتان بود برگرد.

آخر اي ستاره ي پنهان مگر تو مسلمان نيستي؟مگر قرآن نميخواني؟مگر در همان قرآن نيامده ((والعفو بالعهده)) پس چرا به عهد خود وفا نميكني؟

چرا نمي آيي؟مگر تو نبودي كه روز آخر به طفل كوچك خود قول دادي كه برميگردي؟

مگر تو نبودي كه در پاسخ اشكهاي معصومانه ي كودك خويش و در ازاي دلتنگي هاي زود رس او آهسته در گوشش گفتيSadقول ميدهم زود بيايم) و مانع از ريزش باران غم از ديدگان طفلت شدي؟

پس چرا به حرف آخرت و به قولي كه پس از بيست وچندي هنوز فرزندت به آن اميد دارد و چشم به دل در دوخته عمل نميكني؟

وقتي كه تو بار سفر بسته بودي و ميخواستي به جبهه بروي فرزندت فقط پنج سال داشت و حالا همان فرزند خرد و كوچكت سي ساله است وبا طفلي در آغوش هنوز منتظر است....

آري...خودم ميدانم كه چه رشادتهايي كرده ايد...
خودم ميدانم كه فداكاريايتان زبانزذ همه ي مردم است...
خودم ميدانم كه شلمچه كربلاي ايران است...
.اما نميدانم چرا رفتيد؟!....

چرا از خانه وخانواده وشهرو وديار خود دل كنده ودل به بيابانها وجبهه ها داديد؟

چرا خواب راحتتان را رها كرده ودر زير سقف آسماني كه ستاره هايش بمب ها وموشك ها بودند ومنور ها و عقابهاي جنگي آن را آراسته بودندعزيمت كرديد؟

ميدانم خاك طلاييه با ارزشتر از طلا وجواهري است...

ميدانم كه كربلا آنجاست...آنجاست جواني كه در خون غلت ميخورد...آنجست انساني كه تشنه در كنار دريا جان ميدهد....آنجاست پدري كه ميخواهد برخيزد وبه كنار طفل دردانه اش برود اما با كدام پا؟

...پدري كه ميخواهد عروسك فرزندس را برايش ببرد اما با كدام دست؟

ديگر نه پايي براي رفتن دارد ونه دستي براي نوازش...ديگر فرزندش بايد در حسرت نوازش مهربانانه ي پدر بماند

......و زيباتر آنجاست كه جواني بر سنگري پر از تنهايي تكيه كرده وهمه برحال غم ميخورند،حتي آسمان بر او گريه ميكنند اما او..........او ميخندد!

آخر دلير مادر...نور چشم مادر...

توديگر نه زباني داري كه بتواني در گوش طفل ده روزه ات لالايي بخواني و نه چشمي داري كه چهره ي نوزادت را ببيني...

الله واكبر بر اين صبر و فداكاري ات اي غرور ايران......
آهاي منتظران بياييد...

بياييد كه عاشورا اينجاست...بياييد كه سرهاي بي تن اينجايند....بياييد كه درياي خون اينجاست...بياييد كالبد خندان اما پاره پاره ي شهيدتان ببينيد كه ديدار آخر همين جاست.

بهشت جاودان پرودگار گواراي وجودتان.....خداحافظ لاله ها..............................

نظر وسپاس فراموش نشه....................................ExclamationExclamationExclamationExclamat​​ionExclamationExclamationExclamation
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان