امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگرکره شمالی به تهدیداتش عمل کندچه خواهدشد؟

یه عمر تو کار تاریخ نظامی بودیم حالا این امده از من اشکال می گیره Big Grin
از جنگ های چریکی و تاکتیک هایی که میشه با 30 تا سرباز انجام داد تا جنگ های تمام عیار هسته ای .
پاسخ
آگهی
(14-05-2013، 11:06)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2013، 8:03)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از قضا کره شمالی بمب هسته ای داره چندین با هم امتحان کرده و یا چند ماه پیش هم اولین موشک قاره پیما و فضا پیما خودش رو امتحان کرد که مقامات امریکا - ژاپن و کره جنوبی تایید کردند .
تکنولوژی هم همون تکنولوژی چریک های ویتنام که هنوز امریکا فراموش نکرده .
تکنولوژی یعنی این .

برادر اون موشک هسته ای بود که شلیک شد
شماها فرق موشک و بمب رو نمیدونید؟ Confused

(14-05-2013، 9:04){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 20:13)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 18:45)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب هسته ای روبازیردریایی میزنن یاموشک قابل توجه شما که کره شمالی زیردریایی های پیشرفته ای داره وتعدادزیردریایی هاش ازآمریکاهم بیشتره

بمب هسته ای؟هاهاهاها
میدونی بمب چیه و موشک چیه؟ منظورم فرقشونه!
اون موشک با کلاهک هسته ای هستش که از زیر دریایی پرتاب میشه
بمب هسته ای هم از هواپیما های استراتژیک نظامی مثل بی -52
HuhHuhHuh
کره شمالی هنوز به تکنولوژی موشک با کلاهک هسته ای نرسیده مگر چین داده باشه که خبری نیست و ما خبری نداریم

عزيزه من يكم برو تحقيقاتت رو گسترده كن.جديدا زير دريايي هاي امريكايي به بمب هسته اي مجهز شدند

البته جديدا كه چه عرض كنم يك چندسالي هست

عزیزم اون موشک با کلاهک هسته ای هستش Smile

عزیزم اون موشک بالستیک حامل بمب هسته ای هست باموشک حامل کلاهک هسته ای یه کوچولوفرق میکنه فرقشولازم نیست بدونی بدون فرق میکنه

(14-05-2013، 14:45)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از جنگ های چریکی و تاکتیک هایی که میشه با 30 تا سرباز انجام داد تا جنگ های تمام عیار هسته ای .

پس سرجدت بیااینجافرق تانک وهواپیماروبرای ایناشرح بده من اعصاب ندارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=34620
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
پاسخ
شرح دادم تانک ابرامز ولی خیلی خیلی خلاصه Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط 卐WaffenSS卐
(14-05-2013، 14:45)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 20:13)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 18:45)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب هسته ای روبازیردریایی میزنن یاموشک قابل توجه شما که کره شمالی زیردریایی های پیشرفته ای داره وتعدادزیردریایی هاش ازآمریکاهم بیشتره

بمب هسته ای؟هاهاهاها
HuhHuhHuh
کره شمالی هنوز به تکنولوژی موشک با کلاهک هسته ای نرسیده مگر چین داده باشه که خبری نیست و ما خبری نداریم
نه بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط تومیدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معذرت میخوام پس اسرائیل بمبای هسته ایش الان توچیه؟شمابروتحقیق کن بمب های اتمی اسرائیل الان توچی هست وچطورپرتاب میشه
(14-05-2013، 14:09)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2013، 13:19)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز جدیدا بمب هسته ای رو با موشک بالستیک شلیک می کنند نه با هواپیما اون مال سال 1945 بود
Wink

فرقشونو نمیدونی دیگه چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!
بمب رو با موشک شلیک میکنند؟ تاحالا تو عمرم چیزی اینطوری نشنیده بودم
هه!
آقاشمابه حرف این توجه نکن این بااطلاعات غلطش همروبه شک انداخته من گزارشش رودراسرع وقت به مدیریت کل خواهم داد
آقابمب هسته ای باموشک بالستیک شلیک میشه چون باهواپیماببرن احتمال زیادبااین سایتای پدافندی امروزروهوامیزننش دیگه زمان هیروشیماکه نیست حداکثربردپدافندانصف شلیکاباشه جای موشکم توپ درکنن روهواعزیزمن بمبای هسته ای اسرائیل الان توزیردریایی هاشه
کره شمالی هم موشک بالستیک داره وهم زیردریایی که بتونه بمب اتمیوحمل وشلیک کنه

ها ها ها
باشه تو درست میگی
اطلاعات غلط!!!!!!
کسی که حتی نمیدونه تفنگ تک تیر انداز شاهر خشاب نداره اونوقت........!
خودتو داری ضایع میکنی Wink
تو عمرت چیزی به نام b-52 یا b- 2 شنیدی؟
تاحالا تو فیلم بمب دیدی؟
بعد میشه بگی موشک هسته ای با بمب هسته ای و کلاهک هسته ای چه فرقی داره؟
بعد میدونی رادار گریز یعنی چی؟
سایت پدافندی رو هم توضیح بده
ممنون میشم

(14-05-2013، 14:45)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک عمر!!!!!!!!!!!!!!
عربستان اف 5 نداره
بسه اقا بحث بی فایدس به بحث کره شمالی برگردیم
پاسخ
داره خوبم داره
اونا پول دارن همیچی دارن نفت دارن
تسلیحات رو دارن و ... Wink
پاسخ
هرچي كه خدابخوادهمون ميشه دست ماهانيست
ولي هيچ وقت به زندگي دل نبنديدچون خيلي بي وفاست(كلامي ازمادرعروس)Big Grin
خداوندگفت:اورابه جهنم ببريد.برگشت ونگاهي به خداكرد.خداوندگفت:صبركنيداورا به بهشت ببريد.فرشتگان پرسيدند:چرا؟خداوندگفت:اوهنوزبه من ايمان دارد
پاسخ
آگهی
(14-05-2013، 15:57)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2013، 14:45)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب هسته ای؟هاهاهاها
HuhHuhHuh
معذرت میخوام پس اسرائیل بمبای هسته ایش الان توچیه؟شمابروتحقیق کن بمب های اتمی اسرائیل الان توچی هست وچطورپرتاب میشه
(14-05-2013، 14:09)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2013، 13:19)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز جدیدا بمب هسته ای رو با موشک بالستیک شلیک می کنند نه با هواپیما اون مال سال 1945 بود
Wink

هه!
آقاشمابه حرف این توجه نکن این بااطلاعات غلطش همروبه شک انداخته من گزارشش رودراسرع وقت به مدیریت کل خواهم داد
آقابمب هسته ای باموشک بالستیک شلیک میشه چون باهواپیماببرن احتمال زیادبااین سایتای پدافندی امروزروهوامیزننش دیگه زمان هیروشیماکه نیست حداکثربردپدافندانصف شلیکاباشه جای موشکم توپ درکنن روهواعزیزمن بمبای هسته ای اسرائیل الان توزیردریایی هاشه

ها ها ها
باشه تو درست میگی
اطلاعات غلط!!!!!!
تاحالا تو فیلم بمب دیدی؟
ممنون میشم

یک عمر!!!!!!!!!!!!!!
عربستان اف 5 نداره

موشک یه استوانس بایک بردویک مخزن سوخت بردشامل استارت ولانچره بردلانچربه کامپیوترلانچروصله وموشکولانچ میکنه این موشکه
کلاهک هسته ای یک محفظه شامل موادبمب که حالادرحددرک شمانیست توضیح بدم ویک بردویک بردانفجاره کلاهکومیذارن توموشک فرقش اینه
بمب هسته ای یک کلاهک هسته ایه درواقع کلاهک هسته ای یک بمب هسته ای باابعادی کوچک تره
مفهوم؟
من قضاوت درباره شماروگذاشتم به عهده بچه هاهمه میدونن که شماچرندمیگی حالابعدادرباره شمابامدیرصحبت میکنم شمااذهان کاربران رومنحرف میکنید
بچه هاتفنگ خشاب نداره ، بخندیم؟
رادارگریزویه بندمیتونم برات توضیح بدم اماخلاصه به هروسیله ای که امواج رادارروبرنگردونه،عبوربده ویاجذب کنه میگن رادارگریز
بمب افکن نفتین
من بمب ازنزدیکم دیدم دستمم گرفتم ازش استفاده هم کردم دیگه؟
شمابرویه کم فقط یه ذره مطالعه نظامی کن سرجدت فقط پنج دقیقه باورکن سطح معلوماتت خیلی میره بالاتر
عربستان اف5داشت
پاسخ
(14-05-2013، 18:42)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2013، 15:57)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب هسته ای؟هاهاهاها
HuhHuhHuh

Wink

هه!

ها ها ها
باشه تو درست میگی
اطلاعات غلط!!!!!!
تاحالا تو فیلم بمب دیدی؟
ممنون میشم

یک عمر!!!!!!!!!!!!!!
عربستان اف 5 نداره

موشک یه استوانس بایک بردویک مخزن سوخت بردشامل استارت ولانچره بردلانچربه کامپیوترلانچروصله وموشکولانچ میکنه این موشکه
کلاهک هسته ای یک محفظه شامل موادبمب که حالادرحددرک شمانیست توضیح بدم ویک بردویک بردانفجاره کلاهکومیذارن توموشک فرقش اینه
بمب هسته ای یک کلاهک هسته ایه درواقع کلاهک هسته ای یک بمب هسته ای باابعادی کوچک تره
مفهوم؟
من قضاوت درباره شماروگذاشتم به عهده بچه هاهمه میدونن که شماچرندمیگی حالابعدادرباره شمابامدیرصحبت میکنم شمااذهان کاربران رومنحرف میکنید
بچه هاتفنگ خشاب نداره ، بخندیم؟
رادارگریزویه بندمیتونم برات توضیح بدم اماخلاصه به هروسیله ای که امواج رادارروبرنگردونه،عبوربده ویاجذب کنه میگن رادارگریز
بمب افکن نفتین
من بمب ازنزدیکم دیدم دستمم گرفتم ازش استفاده هم کردم دیگه؟
شمابرویه کم فقط یه ذره مطالعه نظامی کن سرجدت فقط پنج دقیقه باورکن سطح معلوماتت خیلی میره بالاتر
عربستان اف5داشت
حتما من تو فروم میلیتاری مزحکه همه شدم که بهم میخندیدن
شما از همون تایپیک مقایسه ابرامز و ذوالفقار سوادت مشخص شد که محدود به همون وبلاگ بی شخصیت هاس که فحش ناموس میدن بهم توش
خیلی جالبه!!! پز هم دارید
من دارم در سطح خودتون باهاتون مباحثه نظامی میکنم
البته شما که سطحی نداره
عربستان اف 5 داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما باید بری پیش دکتر منبع رو ندیدی؟
پاسخ
اگه دقت کرده باشی گفتم داشت الان اف 15 وداسومیراژداره
پاسخ
عربستان f.5 داره خوبش رو هم داره ولی فکر کنم الان ریخته باشن توی سطل زباله .

یادم باشه حتما در مورد ارتش عربستان و اسرار امیز شیوخ صحبت کنم Wink
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آغاز موج جدید درگیری ها بین کره شمالی و کره جنوبی + مقایسه
  آشنایی با نيروي هوايي ارتش خلق كره شمالی
  ایران، کره شمالی و سوریه: موشک‌های بالستیک و همکاری هسته‌ای
  ۷ اتفاقی که پس از حمله کره شمالی رخ خواهد داد
  آشنایی با زیردریایی Sarov B-90 ،خفاشی که زیر آبهای شمالی زندگی می کند
  ۷ اتفاقی که پس از حمله کره شمالی رخ خواهد داد
  تجزیه و تحلیل قدرت هوایی کره شمالی
  تصاویر/ سلاح های هوایی و زمینی کره شمالی
  امکانات نظامی کره شمالی برای جنگ با آمریکا چیست؟
  جنگ کره شمالی وآمریکا/بررسی احتمالات

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان