نظرسنجی: بهترین پک نرم افزاری
کینگ پرند
لرد
گردو
MRT
موارد دیگر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین مجموعه نرم افزاری بازار چی هست

سلام من می خواستم از این مجموعه نرم افزاری های 2013 بخرم که همه برنامه ها رو یکجا داره به نظر کاربران بهترینشون کدوم هست
پاسخ
آگهی
داداش کینگ بهتره البته این نظر منه من خودم یه چندسالی هست که دارم از کینگ استفاده میکنم راضیم ازش
بسم الله الرحمن الرحیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Sotodeh
(08-04-2013، 9:32)Guard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش کینگ بهتره البته این نظر منه من خودم یه چندسالی هست که دارم از کینگ استفاده میکنم راضیم ازش

دستت درد نکنه کینگ Spring 2013 پرند رو خریدم خیلی عالی بود مخصوصا پشتیانیش چون چند تا برنامه رو نتونستم نصب کنم زنگ زدم راهنمایی کردند مشکلم حل شد
پاسخ
Lord و MRT که اصلاْ حرفی برای گفتن ندارند. میمونه KING و GERDOO که خوب کینگ خیلی قدیمی تر و بهتره.
از نظر کیفیت, سالم بودن و از همه مهم تر به روز بودن برنامه ها از همه مجموعه ها برتر هستش. خصوصاْ این نسخه جدید که بعد از عید دادن عالیه.
پاسخ
من که سالهاست از مجموعه های نرم افزاری ایرانی و تقریباْ از هر نسخه می خرم باید بگم که کینگ از بقیه خیلی بهتره و اصلاْ بقیه درحد رقابت با KING نیستند.
پاسخ
(08-04-2013، 9:29)Sotodeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من می خواستم از این مجموعه نرم افزاری های 2013 بخرم که همه برنامه ها رو یکجا داره به نظر کاربران بهترینشون کدوم هست

به نظر من مجموعه نرم افزاری قرمز محصول شرکت EGP را بگیر. خیلی عالیه من چندین سال است که از نسخه های مختلف و به روز آن استفاده میکنم.
مخصوصاً آخرین ورژنش را که من گرفتم قرمز 2015 خیلی عالیست.
شنیدم نسخه 2016 آن هم قراره امسال (95) عرضه شود.
پاسخ
آگهی
به نظر من بهترین مجموعه، مجموعه نرم افزاری قرمز EGP است

من سالهاست دارم از نسخه های مختلف آن استفاده میکنم، واقعاً بی نظیره، مجموعه جمع و جوری که برنامه های تکراری و غیر مفید ندارد فقط بهترینها را گذاشته اند، تا آدم گیج نشه
راهنمای نصب بسیار عالی همراه با توضیحات کامل نرم افزار با تصاویر واقعی از محیط برنامه ها
اتورانش هم که عالیه هم از نظر ظاهر و هم از نظر جستجو و ...

خلاصه من به همه دوستان سفارش میکنم مجموعه نرم افزاری قرمز ارتباط گستر پرشیا یا EGP را استفاده کنند.
پاسخ
سلام
به نظر من بهترین مجموعه نرم افزاری، مجموعه قرمز است. مجموعه قرمز محصول شرکت EGP است. برای همین به دوستان مجموعه نرم افزاری قرمز یا Red را پیشنهاد میکنم و دلایل م برای این پیشنهاد موارد زیر است:

1- مجموعه نرم افزاری قرمز یک مجموعه جمع و جور است که برنامه های واقعی مورد نیاز را جمع آوری کرده و برای هرکاری (در هر گروه) بهترین نرم افزار را انتخاب کرده و از گذاشتن برنامه های تکراری و مشابه اجتناب کرده
2- توضیحات برنامه هاش خیلی کامل و جامع است و راهنمای کرک کردن برنامه هاش جامع و قدم به قدم است
3- از هر برنامه یک عکس واقعی و باکیفیت عالی از محیط برنامه برنامه گذاشته تا قبل از نصب بتوانیم محیط برنامه را ببینیم
4- نرم افزارهاش بدون دستکاری و نسخه های اصلی است
5- اتورانش بسیار زیبا و با امکانات کامل است و کار با آن بسیار راحت است (مشابه اتوران لرد است اما خیلی سریعتر و زیباتر)
6- امکانات جستجو و سرچ قوی در هم توضیحات برنامه ها دارد هم در نام نرم افزارها

من مجموعه های دیگه را هم گرفته ام و تست کرده ام، MRT یا مورچه را که اصلاً حرفش را نزنید خیلی افتضاحه، کینگهای پرند و پرنیان هم بد نیستند یعنی قابل قبول هستند گردو هم از اتوران نسبتاً ساده و خوبی استفاده کرده ولی به نظر من لرد بهتر از بقیه است، میتونم بگم مجموعه قرمز بسیار شبیه لرد است ولی با کیفیت بالاتر و البته جمع و جور تر (5-6 تا دی وی دی) است.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی بهترین بازی‌ ها 7
  معرفی بهترین بازی‌ ها 6
  بهترین ابزار شناسایی آهنگ
  دوتا سوال نرم افزاری درمورد لپتاپ
  بهترین اپلیکیشن‌های هواشناسی سال ۲۰۲۰
  بهترین نرم افزار نمایش فایل پی دی اف Foxit Reader 6.0.2.0413
  System Information Viewer 5.02 مشاهده کامل اطلاعات سخت افزاری
  تایمر نرم افزاری برای مدیریت زمان Multi-Timer Ultimate 3.40
  مجموعه آفیس رایگان Apache OpenOffice 4.0.1
  دانلود CorelDRAW Technical Suite X7 v17.4.0.887 x86/x64 مجموعه محصولات Corel

پرش به انجمن: