امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن مردم ازار ها

وقتی بچه بودم میرفتم زنگ خونه ها رو میزدم.تو خونه ی مردم سنگ مینداختم بعد فرار میکردم.
روزی مجنون پای سگی را بوسید.به او گفتند:چرا چنین کاری کردی؟گفت:این سگ گاه گاهان به کوی لیلی رفته بود!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
آگهی
من باچندتااز دوستام زنگ میزدیم مزاحم تلفنیامون ومن تی زبونی حرف میزدم وعزیت میکردم...TongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
اگه بخام همه رو بگم که یه تاپیک به تنهایی نیاز داره اما با حال ترینشو میگم:
یه شب دوستام خونه خالی دوره هم بودن هرچی به من گفتن بیا من نرفتم ولی تا صب تو نت بودم که ساعت 3صب همشون بم زنگ زدن یکی یکی که منو بیدار کنن منم جواب میدادمو اصلا به رو خدم نمیوردم که بیدارم حالت خاب آلود حرف میزدم!خلاصه گذشتو ساعت 4.30 شد منم یه چسب پارچه ای برداشتم رفتم در خونشون(دو کوچه با ما فاصله داشت) چسبو بریدم اول تا جایی که تونستم درو چسب کاری کردم که نتونن باز کنن بد زنگو زدمو چسبو چسبوندمو فرار کردم فردا ظهرش رفتم پیششون که بریم واسه بازی دیدم یکیشون داره میگه دیشب ساعت 5 یکی اومد زنگو زدو... خلاصه ماجرارو داشت تعریف میکرد گفت ما فک کردیم دزد بوده تا صب داشتیم تو حیاطو کوچه پشتی کیشک میدادیم که پیداش کنم اینو که گفت من زدم زیره خنده خلاصه فهمیدن کار من بوده تا میخوردم زدنم

یکی دیگشون با معلم دین و زندگی سال سومم بود
اگه بخام کله ماجرارو بگم خیلی طولانی میشه فقط اینو بگم که معلمم عرب بود(قصد توهین به هیچ قومیتیو ندارم) از اون با حالا وا سنشم 50 بود تقریبا تازه از مکه اومده بودو همش داشت از توبه کردن واسه اینکه دانش اموزیو نزنممو این حرفا صحبت میکرد
رفته بودم تو بحر حرفاش نا خود آگاه ادمسمو از دهنم در آوردم کردم تو دماغم یکی از دوستام دید زد زیر خنده گفت اااااااااااااا نگاه اشکانو اینو که گفت همه نگاه کردن کلاس رفت رو هوا خلاصه معلم تو کلاس افتاد دنبالم آدم بود که از خنده ریسه میرفت معلمه گفت اگه بگیرمت میدونم چکارت کنم امثال توان که قسم ادمو میشکنن من رفتم حج کلی دعا کردم که دیگه دانش آموزیو نزنم ولی از وقتی اومدم اینقد دانش آموزارو زدم 2تا از انگوشتام شکسته !اینو که گفت همه رودها اومده بود تو دستاشون منم از کلاس فرار کردم رفته بیرون تا جون داشتم خندیدم!
ولی دمش گرم مسستمرو بم 20 داد !
اما بد دیدی توییو کمی مایه تو جیب به جایی نمیرسی با قدمای کوچیک ای زندگی گف یه  چیزو یاد پس بگیر!امید بده به جاش بیلاخ پس بگیر!
پاسخ
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
زیر پا انداختن ـ در زدن ودر رفتن ـ مالیدن رژبه لباس پسر خالم وخفه کردنش به وسیله ی خالم ـ انداختن سوسک پلاستیکی زیر پایه عمه هام ـ اسکل کردن پسر مردم ـ
موقع خواب همه ترقه انداختن ـ3نصفه شب بلند می شدم چراغارو روشن میکردم سرو صدا می کردم .حلا این یه گوشه از کارامه
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
پونز گزاشتم زیر معلمم-نقشه ی کتک زدن معلم-زنگ زدن خونه های که مسیر مدرسه-
پرگار فرو کردم توی پای جولویم دستیم Big Grin25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30و.........
پاسخ
 سپاس شده توسط لامیا
ماشین دبیر زبان فارسی 2دبیرستان رو پنچر کردیم با دوستام
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
در اوردن حرص بقیه-لاپایی-ضایع کردن معلم ها-و...............
 Keep calm and love your best friend

پاسخ
 سپاس شده توسط لامیا ، Ƒαкє ѕмιƖє
یه بار خانوم معلممون رفت گلاب بروتون ما پشت سرش رفتیم همین که درو بست در گلاب بروتونو زدیمو فرار کردیم بیچاره خانوممون Big Grin
حالا که فکر میکنم خیلی گناه داشت(خانوممون پیر بود )
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe انجمن مردم ازار ها 2
پاسخ
 سپاس شده توسط لامیا
زنگ خونه هارو میزدم در میرفتم ساعت2صبح زنگ میزدم به دوستام ولی الان دیگه این کارارو نمیکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
حقیقتایه بارسر5تاجوجه گنجیشکو کندمو کبابشون کردم یه بارم یه ماهی لجن خوارو بابرق کشتم وآخرین باریه کلاغو دارزدم.کارای ریزم داشتم مثل ای که آدامس بادکنکی می چسبوندم به دوربین آیفون های تصویری یه بارم باآجریه آیفونو شکوندم یه بارم یه آدم کوراومدازم کمک خواست هولش کردم گفتم بدو...بدو..اومدبیچاره محکم خوردبه دیوارعینک دودیش شکست.:vil:ولی انصافاخیلی وقته آدم صالحی شدم.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم صمیمی ترین دوستت تو انجمن و چرا؟
  ☻؟☻ اگه عشقتو تو انجمن پیدا کنی چیکار میکنی ☻؟☻
  تو انجمن کی بهت پیام بده خوشحال می شی؟
  ازار دهنده ترین چیز ؟
  بهترین دوستت تو انجمن
  یه بازی از تو انجمن فلش خور پیشنهاد بده
  اگ شانس داشتی تو انجمن یچیزی باشی دوست داشتی چی باشی؟
Shocked کدوم اسم دختر باکلاس تره؟ (مخصوص دختر های انجمن)
  دوست داری تو انجمن به چی صدات بزنن؟
  اتاق بازجویی با حضور: افراد انجمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان