امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن مردم ازار ها

سر کلاس بند کفش بروبچو گره میزدم زنگ تفریح غوغا بپا میشد!
تا یکی کفش نو میخرید میرفتم ابدارخونه چاقو میگرفتم سر کلاس خیلی ریلکس و بدون اینکه بفهمه منفجرش میکردم!ننه مرده تا ی هفته زانوهاشو بغل میکرد میشست رو نیمکت!
خدایا مارو ببخش!Big Grin

خـــدایا...
حـــواست هست؟؟؟!!
صـــدای هــــــــق هـــــــق گــریه هــایم ازگــلــویــی میــایــد کــه تــو از رگــش بــمــن نــزدیکــتــری!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
آگهی
قبلنا زنگ خونه هارومیزدم در میرفتم
پاسخ
سوال سختی پرسیدی بین این همه کدوم انتخاب کنم

یادمه اخرین بار که دبیرستان اخراج شدم دلیلش این بود که تو پاکت چیپس مدیر موش گذاشتم اونم تا نزدیک دهنش برد باحال بود البته اونا همیشه باید ازمن سپاسگذار میبودن چون ماهیانه شیشه دفتر وکلاسا به لطف من تعویض میشد اما امای قر نشناسی بودن....
Heartکوکا  دم همتون گرم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط narges.2013 ، helena ، The Light
SmileSmileSmileSmile
میدونی پلیس دربه در دنبالته آخه اثر انگشتت روی یه قلب شکسته پیدا شده.HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط narges.2013
زنگ خونه هارو ميزدم در ميرفتم.........با تلفن عمومي به پليس و اورژانس و اتش نشاني زنگ ميزدم..........از طبقه ي اخر هسته ي ميوه پرت ميكردم................خلاصه چوب خط شيطوني هام پر بودBig GrinBig GrinWinkTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
1.زنگ خونه مردمو میزدی فرار میکردی

2.تلفن میزدی فوت می کردم

3.خونه مردم رو دید می زدم

4.بچه مردم رو کتک میزدم

5.از جیب بابا پول کش می رفتم

اولا که هنوزم از جیب بابام پول کش میرم.چون پروسه پول گرفتن از پدر بسی طولانی است.
میشستم تو ایوون تف میکردم رو سر مردم بیچاره.انجمن مردم ازار ها 3 واقعا شرمندم
شمال که میرفتیم از دیوار باغ بغلی میرفتم بالا میوه میدزدیدم.همچنین کلی حلزون جمع میکردم و اذیتشون میکردم.حتی قطاری میچیدمشون تا دوستم با دوچرخه از روشون رد شه.انجمن مردم ازار ها 3انجمن مردم ازار ها 3انجمن مردم ازار ها 3انجمن مردم ازار ها 3
واقعا من انسان بوددددددددم؟؟؟؟؟؟
تازه سنجاقکم میگرفتم تو لواسون.الان سنجاقک میبینم از ترس سکته میکنم و مثه چی فرار میکنم.
با کلی کارای دیگه که الان یادم نیست همشون.
راستی تو خونه چادر میبستم واسه مامانم تئاتر اجرا میکردم با این عروسکا که میره تو دست :|

راستی با داداشم اون وقتا که تازه تلسکوپ خریده بودیم میرفتیم تو ایوون تلسکوپ رو صاف میذاشتیم رو به روی پنجره همسایه اونور خیابون و تو خونشون رو نگاه میکردیم.انجمن مردم ازار ها 3
بچه های اون خونه کلی حرص میخوردن و از دم خونشون داد و هوار میکردم.آخه فقطم این نبود.اونا تعدادشون زیاد بود میومدن تو حیاط یا دم خونشون بازی میکردن ما هم از پنجره با نور لیزر کورشون میکردیم.
یادش بخیر.تقریبا 11 سال پیش بود

یه بارم با همکاری داداشم مبل مامانبزرگم رو وقتی اونا تو آشپزخونه بودن سوزوندیم :| وسط پذیرایی:|
اگه بازم یادم اومد میام میگم Big Grin

من مارمولکم از وسط نصف کردم.البته من بیشتر وظیفه تشویق داشتم.خاک بر سرم انجمن مردم ازار ها 3
تو حیاط دبستانمون سرسره داشتیم از رو سرسره میرفتم رو دیوار میپریدم پایین.تو خونه هم کلی از این کارا کردم ولی تشک گذاشتم.
با دوستام زامبی بازی هم میکردیم.ادای بازیه رزیدنت اویل رو درمیاوردیم.
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط The Light ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
خیلی زیاد ازجمله (دم گذاشتن برای ناظم .ترقه انداختن در دفتر .قفل کردن در دستشویی معلم عربی.و....)
پاسخ
(22-05-2013، 15:36)سجاد حاجی زاده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقتایه بارسر5تاجوجه گنجیشکو کندمو کبابشون کردم یه بارم یه ماهی لجن خوارو بابرق کشتم وآخرین باریه کلاغو دارزدم.کارای ریزم داشتم مثل ای که آدامس بادکنکی می چسبوندم به دوربین آیفون های تصویری یه بارم باآجریه آیفونو شکوندم یه بارم یه آدم کوراومدازم کمک خواست هولش کردم گفتم بدو...بدو..اومدبیچاره محکم خوردبه دیوارعینک دودیش شکست.:vil:ولی انصافاخیلی وقته آدم صالحی شدم.

تو ازار نداری که برادر من تو مریضی
MA k dg dadim rf toro
پاسخ
 سپاس شده توسط hosein(●̮̮̃•̃)
تو مغازه ها ترقه مینداختم یارو تو مغازه 2 متر میپرید بالا
پاسخ
انقدر زیاده موندم کدومو بگم

مردمو میزنم اشغال تو یقه مردم میکنم پس گردنی میزنم و ......
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجمن مردم ازار ها 3
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم صمیمی ترین دوستت تو انجمن و چرا؟
  ☻؟☻ اگه عشقتو تو انجمن پیدا کنی چیکار میکنی ☻؟☻
  تو انجمن کی بهت پیام بده خوشحال می شی؟
  ازار دهنده ترین چیز ؟
  بهترین دوستت تو انجمن
  یه بازی از تو انجمن فلش خور پیشنهاد بده
  اگ شانس داشتی تو انجمن یچیزی باشی دوست داشتی چی باشی؟
Shocked کدوم اسم دختر باکلاس تره؟ (مخصوص دختر های انجمن)
  دوست داری تو انجمن به چی صدات بزنن؟
  اتاق بازجویی با حضور: افراد انجمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان