امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش جادو گری با سکه

Tongue 
اموزش جادو گری با سکه 1
چند نفر از دوستان خود را دور یک میز بنشانید و چهار سکه هم شکل را در چهار گوشه یک کلاه قرار دهید .
سپس به یکی از حضار بگویید که در غیاب شما یکی از سکه ها را برداشته و تاریخ آنرا به خاطر بسپارد. سپس به دست سایر دوستان بدهد تا آنها نیز تاریخ سکه را تماشا کنند و در کلاه بگذارند. پس از چند لحظه سکه مورد نظر را حدس می زنید.
راز : با پشت دست سکه ها را لمس کرده و هرکدام را که گرمتر بود به عنوان سکه انتخابی معرفی کنید.
.
.
.
.
.
.
دیدید چه قدر راحت بود حلا سپپپااااااس روبزن و نظر بده تا کفرم بالا نیومده و نمی بخشمتون چون هم سود می برید من بدبختم حرص بخورم Big GrinBig GrinTongue
اموزش جادو گری با سکه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE8 ، ғдф!ทд ^ــ^ ، Elena ♥♥♥ ، مهوش ، Naruto Hokage ، سایه74 ، @hasti@ ، یاسمن خانم ، SANY ، (negin joojoo(vorojak ، tohid bozorgi ، پسر ایزانی1 ، آنید 1 ، تارومار
آگهی
حرصت دربیاد اون دوستم که بهش گفتم سکه موردنظرموبرداره نامردیکردضایع شدم ولی کلی خندیدیمcrying
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
مرسسییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
 سپاس شده توسط کلود
SmileSmileSmile
اموزش جادو گری با سکه 1

پاسخ
خوب بود مرسی آجی گلمHeart
اموزش جادو گری با سکه 1
پاسخ
جالب بودBlushHeart
سپاست کوشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش جادو گری با سکه 1
هنوز نمیبینمشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش جادو گری با سکه 1
پاسخ
آگهی
باحال بود ممنون...BlushBlushBlushBlushBlush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش جادو گری با سکه 1
پاسخ
mc golam
kheili jaleb booooooooooooooooooooooooooooooooooooooood
TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
:cool:
اين روز ها كبريت رو ترك كردم ، سيگار هارو با اتيش هم پشت هم ميدم ب اين گلويه سوخته..!!!
ike
پاسخ
باید این کار رو انجام بدمHeart

HeartHeart Heartاگر با دیگرانش بود میلیHeartHeart چرا جام مرا بشکست لیلی HeartHeartHeart
هرگز نشه فرا موش وایسا وایسا پس سپاس من کوش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان