امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رضا عطاران بر روی فرش قرمز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا عطاران بر روی فرش قرمز 1

احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «رد کارپت» درباره انتخاب این طرح های برای پوستر فیلم گفت: طراح این پوسترها بابک یادگاریان است. البته وی در ابتدا چندین اتود برای پوستر فیلم اجرا کرد و ما از میان آنها دو انتخاب انجام دادیم.وی با اشاره به اینکه این طرح‌ها با نظارت وی و رضا عطاران انجام شده است، بیان کرد: یکی از این طرح ها ایرانی و عامیانه تر است. پوستر دیگر کمی خاص تر است که براساس عنوان فیلم طراحی شده است ولی در طراحی هر دو پوستر سادگی برای ما اهمیت ویژه ای داشت.احمدی درباره این پوسترها توضیح داد: در این پوسترها به رنگ قرمز تاکید کردیم. همچنین به فضای سانتی مانتالیزم و پر زرق و برقی که در جشنواره کن دیده می شود و در این فیلم عطاران با نگاه نقادانه به آن پرداخته است، هم توجه کردیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا عطاران، سوسن پرور، مارک انصاری، امیر نوری، کریستین بی‌فورت، حسین سلیمانی، ماجین موسوی، جمال هاشمی، هانی صالحی، ماریلو مینگ لانا، حسین یار یار، عبدالله صالحی، راد پورجبار، اندی کروک، فرشاد نجفی اسداللهی، محمد جواد علینقیان، عبدلیا صالح، امیر فلاحت‌نژاد، ملیحه خسروانی، مطهره کثیری و علی سرتیپی بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شما که غریبه نیستی، من ۳۸ سال از خدا عمر گرفتم، ۱۳ سال تئائر کار کردم، هنوز وضعیتم اینه، هیچی به هیچی، بالاخره باید کاری می‌کردم دیگه، اونور فکر می‌کنم می‌تونم کار کنم، می‌تونم شکوفا بشم.«رد کارپت» در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درمی‌آید.

مهر

پاسخ
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ~Mahnaz~
آگهی
عالی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77
من نقش آفرینی هاشو دوست دارم.....♥
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ماجرای نوجوانی که با دیدن «خط باریک قرمز» از سرقت پشیمان شد
  رضا عطاران سریال شبکه نمایش خانگی می‌سازد
  تصاویر بازی رضا عطاران برای تیم فوتسال هنرمندان
  «خط باریک قرمز» روی پرده سینما/ ۷هزار و ۷۴۳ اثر در «کروناروایت»
  ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمدزاده و آیدا پناهنده روی فرش قرمز جشنواره کن
  علی پوراحمد در جدیدترین فیلمش ببرهای قرمز Red Tigers در هالیوود + تریلر + عکس
Video || تحلیـل و بررسی فیـلم لاک قرمز
  آیا «دراکولا» عطاران گیشه را می‌بلعد؟
  «دراکولا» با رضا عطاران از هفته دیگر به سینماها حمله می کند!
  «من سالوادور نیستم» نوشته عطاران است نه من!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان