امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وصیت نامه هیتلر

وصیت نامه هیتلر

از زمانی که داوطلبانه و در کمال فروتنی در جنگ اول جهانی که به کشور رایش تحمیل شد خدمت کردم، سی سال می گذرد. در این سه دهه، تنها راهنمای من در تمام افکار، اعمال و زندگیم، عشق و وفاداری نسبت به این ملت بوده است. این عشق و علاقه به من قدرت می داد تا بتوانم پیرامون دشوارترین مسائلی که تاکنون در برابر یک موجود فانی قرار گرفته است، تصمیم بگیرم. در این سه دهه، تمام سلامت و نیرویم را صرف کرده ام. اینکه من و یا هر کس دیگری در آلمان در سال ۱۹۳۹ خواستار جنگ بوده ایم، به هیچ وجه واقعیت ندارد. این جنگ ، به ویژه ، خواسته ی دولتمردانی بود که یا خود یهودی بودند و یا در راه منافع یهودیان فعالیت می کردند و همانها بودند که به جنگ دامن زدند. در پی شش سال جنگی که علیرغم تمام موانع، روزی از آن به عنوان با شکوهترین و قهرمانانه ترین جلوه ی مبارزات یک کشور به منظور بقای یک ملت، یاد خواهد شد. من نمی توانم از شهری که پایتخت این کشور است، دست بردارم. از آنجا که نیرویمان ناچیز تر از آن است که بتوانیم بیش از این در برابر حمله ی دشمن مقاومت کنیم و مقاومت ما نیز به تدریج به وسیله ی مردانی کور و بی اراده تحلیل خواهد رفت، آرزو می کنم که در سرنوشت میلیونها انسان دیگری که تصمیم گرفته اند در این شهر باقی بمانند، شریک باشم. گذشته از این، هرگز در دستهای دشمنانی که خواستار نمایشی تازه جهت توده های دیوانه ی خود هستند، نخواهم افتاد. بنابراین تصمیم گرفته ام در برلین بمانم، و در لحظه ای که مطمئن شوم که وضعیت پیشوا و حکومت در معرض خطر و سقوط حتمی قرار گرفته است، مرگ را داوطلبانه پذیرا شوم.با قلبی شاد و آگاهی از یک وحدت بی مانند در تاریخ، از فداکاری ها و دستاوردهای سربازانمان در جبهه های جنگ، زنانمان در خانه ها، دهقانان و کارگران و جوانانمان تشکر و قدردانی می کنم. آرزو و درخواستم این است که ملت آلمان، هرگز و تحت هیچ شرایطی در هیچ مبارزه ای تسلیم نشوند و با تمام توان خود، و با وفاداری نسبت به مبانی و اصول «کلاوزه ویتز» علیه دشمنان سرزمین مادری خود بجنگند. از وفاداری سربازان آلمان و نیز از مشارکت و همدلی من با آنها در مرگ، بذری در زمین پاشیده خواهد شد که روزی در تاریخ آلمان رشد خواهد کرد و در نتیجه یک ملت متحد واقعی تحقق خواهد بخشید… پیش از مرگ، رایش مارشال هرمان گورینگ را از حزب بیرون می اندازم و تمامی حقوق را که به موجب حکم روز بیست و نه ژوئن ۱۹۴۱ و نیز سخنرانی در رایشتاگ در اوّل سپتامبر ۱۹۳۹ به وی تفویض کرده ام، از او می گیرم. گورنینگ و هیملر، جدا از عدم وفاداری نسبت به من، با مذاکرات محرمانه با دشمن که بدون آگاهی و بر خلاف میل من انجام گرفت، و نیز اقدام به اعمال غیر قانونی برای کنترل کشور، شرمندگی جبران ناپذیری برای کشور آلمان به بار آوردند. به منظور تقدیم دولتی که از مردان با شرف تشکیل شده، و قادر است وظیفه ی ادامه ی جنگ را با تمام نیرو انجام بدهد، افراد زیر را به عنوان کابینهی جدید منسوب می کنم: • رئیس جمهور: دونیتس • صدر اعظم: دکتر گوبلز • وزیر حزب: بورمن • وزیر امور خارجه: زایس اینکوارت باشد که کابینه ی جدید، نسبت به وظیفه ی خود که برقراری نظام ناسیونال سوسیالستی در کشور است آگاه باشد و شرایطی را بوجود آورد که هر فرد آلمانی، خدمت در راه منافع عموم را به منافع شخص خود ارجح بداند.
از ملت آلمان، تمام مردان و زنان ناسیونال سوسیالیست و نیز تمام افراد ارتش می خواهم که تا دم مرگ نسبت به دولت و رئیس جمهور جدید وفادار بوده، از اوامر آنها اطاعت کنند. از این مهمتر، اینکه به دولت و ملت آلمان دستور می دهم که همواره قوانین نژادی را مورد مراقبت و ملاحظه قرار بدهند.
آدولف هیتلر
29 آوریل 1945
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER ، در جستجوی حقیقت ، gamer ، lol ، bestgirl ، sp_go ، coralin ، Amitis
آگهی
واقعا هیتلر فردی بسیار نژاد پرست بوده
عشق مانند ساعت شنی است قلب را پر می کند و مغز را خالی‎
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  از اختراع ماشین تحریر تا دور افتخار هیتلر در پاریس
  هیتلر چگونه مــُــرده است ؟!
  نظرتون در مورد هیتلر چیه؟
  ماجرای شهادت و وصیت حضرت عمر فاروق رضی الله عنه
  سخنرانی های هیتلر با زیرنویس فارسی
  نامه محمدعلی‌شاه به مراجع ثلاث نجف
  آخرین وصیت محمدعلی شاه
  زندگی نامه میرزاکوچک خان جنگلی
  خرید مجموعه‌ای منحصر به فرد از اسناد دوره قاجار و برخی نامه‌های مظفرالدین شاه
  نامه خصوصی شهید بهشتی به امام خمینی

پرش به انجمن: