امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفـتــگـو با جـانی دِپ ~ Johnny Depp !

Heart 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفـتــگـو با جـانی دِپ ~ Johnny Depp ! 1

آیا هنوز دندان طلای خود را دارید؟

بله آن هاا هنوز هستند و نمی خواهم شانس داشتن آنها را از دست بدهم

جنس آنها از چیست ؟

از طلای ناب و پلاتینیوم

روکش هستند دیگر؟

بله روکش هستند . از دندانهای من قالب گرفته شد و برایشان ساخته شد و بعد روی داندانهایم گذاشتند.
چه لزومی دارد که شما به کارکترهایتان یک عنصر بیرونی اضافه کنید؟
من از لحاظ فکری دیوانه چنین کارهایی هستم ، این یعنی یک راه تا شما کمک کنید به آنچه می خواهید نزدیک شوید چیزی که باعث می شود تا مردم یواشکی درباره شما صحبت کنند این کار خیلی کوچکی است اما من همیشه مفید و کار آمد بوده یک جور حس قدرتمند بودن به آدم دست می دهد.
آیا تا به حال به خاطر این کارها از سوی تهییه کنندگان مورد تمسخر قرار گرفته اید؟
خب آن اوایل چرا ولی حالا دیگر کسی به من نمی خندد.
طریقه راه رفتن شما در فیلم دزدان دریایی کاراییپ خیلی جالب بود چطور به آن رسیدید؟
به چند دلیل آن طور راه می رفتم خودم پیش خودم شخصیت را این طور دیده بودم که مدت های بسیاری را در کشتی وروی اقیانوس در حال مبارزه بوده او بیشتر در حالات خاصی روی کشتی و روی عرشه آن ایستاده و همه این ها تاثیر می گذارد تا او نتواند درست و حسابی روی زمین سفت راه برود . او از آن دست آدم هایی است که به عقب و جلو می رود به نظرم او از اینکه روی زمین باشد متنفر است.
شما چه طور به کمدی و کارکترهای کمیک نزدیک می شوید؟
همیشه راهی پیدا می شود که بدانم این کاراکتر چگونه بامزه می شود البته کار چندان دشواری نیست چون به هر حال می توانید نوع رفتار های کمدی را در هر نوع آدمی ببنید. هر آدمی در هر نوع کاری می تواند یک تیک تاش کمدی داشته باشد.
رابطه شما با هالویود تغییر پیدا کرده است.
برای پنج سال من در فرانسه زندگی کرده ام وای چون مقیم فرانسه نیستم هراز گاهی به ایالات متحده می آمدم داشتن فرزند مرا مجبور می سازد تا به نوعی از هالیوود دور شوم چون جای مناسبی برای رشد آنها نیست یعنی هیچکس دیگری را نمی بینم که از آنجا رضایت داشته باشد . من به شهرت یا عدم شهرت در محلی که زندگی می کنم فکر نمی کنم ثروت ، فقر ، موفقیت ، اعتیاد این ها در هالیوود بیداد می کند و من می خواهم فرزندانم در جایی آرام زندگی کنند.
کدام یک از فیلم های شما را دختر تان دیده ؟
کدام را دیده ؟ ادوارد دست قیچی را تماشا کرده . البته زمانی که من نبوده ام .
آیا او متوجه شده که شما چه کار می کنید؟
هنوز نه ! او هنوز به درستی نمی داند که بابایش بازیگر است یعنی یک بار خانمی در رستوران از او پرسید که پدرت چه کاره است لیلی رز جواب داده” خب مادرم یک خواننده است” بعد خانم گفت منظورم پدرت است او چه کاره است . و او جواب داده است ” پدرم دزد دریایی است”
آیا موقع فیلم دیدن با فرزندانتان صحنه غیر اخلاقی را برایشان سانسور می کنید؟
من اصلا اجازه نمی دهم آن ها فیلم تماشا کنند و اصلا عادت ندارم روی چشم و گوششان پوششی بگذارم.
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، L.A.78 ، ♥ Sky Princess♥ ، bela vampire ، ღSηow Princessღ ، YASI007
آگهی
ای ول HeartHeartHeartHeart
ممنونم عزیزم

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
پاسخ
مرسی دوستش دارم
ممنونHeartHeart
پاسخ
ميدوستمش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان