امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اما واتسون از کریستین استوارت دفاع میکند

(31-07-2013، 20:02)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین که خیانت کرده بوده به دوست پسرش؟

بله...
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است .
پاسخ
آگهی
ممنون سونیا جون مان همون ثستایشم خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون با گوشی برای خودم این این اسم را گزاشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط مهوش
دوست داشته  خیانت کنه مگه رابرت خیانت نکردهاما واتسون از کریستین استوارت دفاع میکند 2
پاسخ
من خودم عاشــــــــــــــق فیلم towilightمخصــــــــــوصا بازیگراش که شامل همین کیرستین که نقش بلا و رابرت هم که نقش ادوارد کالن وتیلور دنیل لاوتنر هم نفش جیک(جیکوب) رو بازی میکرد هستم.....کلا میمرم واسه این فیلم و طرفدار پرو پاقرصشمHeartHeartHeartHeartHeart
خب کار اما هم دروسته ولی بهتر بود بلا این کارو نکنهHuhBlushBlushTongueTongue
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما واتسون از کریستین استوارت دفاع میکند 2 [/img]بـــیآآ مــَره یــآری بِـدن....بیــآمــَـره یـآری بــِـدن.....
مـــی دیــله دیــل داری بـــِدن...کـــه زیــندگی هَمــــَش غمه....کـــه زینــدگی هَمــَش غمه...ای دونــیا غــَم مــی همــدمه...ای دونــیا غــَم می هَــم دمــَه..
نــآنی چوجــور غــم دارما..نــآنی چوجــور غــم دارما...تـــره مــی ور کــَم دارمـــآ...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی..اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی....
اَ حــَرفــه باز بــوگوفــتمـآ...اَ حــَرفــه بــآز بوگــوفتما..فـــآرس مــَـــره بوســوختما...بــوسوخــتما...چــره نــآیی توو...چـــــره نآآیی توو...
بایـــی دوبـــآره پــآ گیــرم...بــآیی دوبــآره پــا گیـرم...تـــی دســتانا حَنـــآگـــیرم...حَنـــآگـــیرم..اَگـــه بـآیی تــوو...اگــه بــآیی توو..
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما واتسون از کریستین استوارت دفاع میکند 2 [/img]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نمایش فیلم چرک و مبتذل در هفته دفاع مقدس با هدف حمایت از روشندلان!
  سیروس الوند:مسئله دفاع مقدس چیزی نیست که با گذر زمان فراموش شود
  تازه ترین تصاویر از سریال دفاع مقدس "ایل دا"
  کامرون دیاز دلیل بازنشستگی اش در بازیگری را اعلام میکند!
  دفاع رامبد جوان از سانسور در برنامه « خندوانه » / این موضوع در تمام تلویزیون های جهان
Video کریستین بیل نقش منفی فیلم Thor: Love and Thunder را بازی می‌کند
  احتمال همکاری دوباره کریستین بیل و دیوید او. راسل در فیلم جدید نیو رجنسی
  فیلم "دیو و دلبر" با حضور "اما واتسون" ساخته می شود!!
  از حاشیه‌ها ناراحت می‌شوم / بازگشت با یک کار دفاع مقدسی
  عکس/ یادداشت وزیر دفاع برای یک فیلم‌سینمایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان