امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کی میره این تو (جایزه داره)مخصوص شجاع ها

کی میره این تو (جایزه داره)مخصوص شجاع ها 1

سپاس یادت نره!:|

پاسخ
 سپاس شده توسط Elena ♥♥♥ ، aidin14nj14 ، LOVE KING ، azary ، بهرخ ، r.kh ، arooos ، عاشق دیونه ، *setare* ، яᎧмιиα ، arbab1376 ، bela vampire ، ƝeGaЯ ، hajatniaerfan ، RPR ، milad amirdady ، aLiReZaZ-iM ، Azarbayjanliam ، zahra2310 ، دیتودی ، panita ، parisa16 ، monika_raha ، آیدا امیری ، نوجوانان ، وروجک00 ، T A R A ، saman66 ، Hengame Plang ، ستایش 56 ، zahra770 ، محمد2000 ، ترانه95 ، S H A Y A N ، reza40 ، هاناجون ، ویانا0111 ، عاطفه70 ، weepingwillow ، shadi shekari ، Ƒαкє ѕмιƖє ، beautiful girl ، رهــ ـ ــا ، ناديا ، Hanie* ، MAjID.ALAVI ، پوريا2222 ، ^BaR○○n^ ، fl91 ، لامیا ، jingo@s2 ، غزل71 ، shayan_12304560 ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ωøŁƒ ، eri 5 ، نسترنم ، miss.hasti ، Dorsa Joon ، mrhaj ، zaynab ، سمیرا 007 ، Mᴏʙɪɴᴀ ، DARK.H ، saba13 ، لی مین هو 2 ، *Armila* ، The Light ، armit ، نیلووفر ، omidyosefiha ، کیمیا0099 ، radmehr rad ، ☣VALMMO☣ ، "SoLmAz RaD" ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، RєƖαx gнσѕт ، homeyra ، 122333 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، یک گل ، بمب اتم ، tinosh ، pegah 13 ، ناز خوشگله ، دخمل با حال انجمن ، پرنسس گاردنیا ، G. PEYMAN ، A باحال ، simin jon ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، mahdi.ir ، سورنا فاول ، mohsen9898 ، Ana Hita ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، rromina ، مایلی ، *غزاله* ، narges 18 ، gisoo.6 ، SaMiAr70 ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، spranza ، pantea17 ، torklord ، canr2000 ، samira malik ، دخترک ، امیر مهدی نوری ، خودم با غم خودم میمیرم ، دتی ، ★~Ѕдула~★ ، mahdi 021 ، میم بده ، lovely girl 1380 ، sajedeh p ، leilajoon♥♥ ، *کاترینا جون* ، *هوش سیاه* ، tara h m ، shervin 007 ، روناك عاشق ، [ niki ] ، ♥غم کده♥ ، P e D i ، I r A n ، سی سی♥ ، عاشق سیروان خسروی ، Majid TN ، asal.hz ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، Matin Dj ، maryamam ، رومینا اتیش پاره 2 ، Elena ♥♥♥♥♥ ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، shawkila ، # αпGεʟ ، محمد مهدی جان ، pesare_e_bad ، Wєιяɗ ، کبرا(دشمن افعی خخخخ) ، dj erfan ، sara-ice girl ، گریس ، HediVampire ، natalia ، یسنا1374 ، یاسی@_@ ، ◄Iяαи► ، دختر بارانی ، نفس♥♥♥ ، mahan2456 ، ممدو1 ، چمان ، هلیا78 ، arela ، ارش خان ، Parisa 78 ، تیز بال ، jas-s ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، dokhi khoooooooobi ، رونیتا ، mr.destiny ، ژوللی ، Sayeh.a.k ، نفس گل ، malemane3.blogfa.com ، 14uj ، shilin*** ، omidkaqaz ، بیتا****** ، mehrdadno ، آرالیا ، dark heart ، Nike 2 ، ×ИамеLеsS× ، royayebarfi
آگهی
میرم!!!!! مگه چیه؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/images/21576864900611013422.jpg na emzamikonam na angosht mizanam
he he
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ss.mu ، sasa. ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
من پایم
میای باهم بریم؟؟
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه2 ، arooos ، ss.mu ، sasa. ، jingo@s2 ، *Armila* ، gisoo.6 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
من وسايلمو جمع كردم بزن بريم
پاسخ
 سپاس شده توسط ЯèŽvÀń ، arooos ، ss.mu ، sasa. ، jingo@s2 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
OK!Tongue
فردا پایین ساختونش منتظرتمTongue
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ss.mu ، sasa. ، jingo@s2 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
رفتمممممممممممممممممممممممممممممممم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، jingo@s2
آگهی
شایدباورنکنی ولی من آرزومه برم همچین جایی خیلی حال میده آدرسشو داری بگو؟ExclamationAngel
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط r.kh ، aLiReZaZ-iM ، arooos ، ss.mu ، jingo@s2 ، *nadia*horan* ، شکوفه2 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
من رفتم جايزه ام گرفتمTongue
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ss.mu ، jingo@s2 ، ♥غم کده♥ ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
من هستم بزن بریمBig Grin
http://purpleshadow.blogfa.com
آپماااااااا
لبخنداتو دوست داشته باش چون دوست داشتنینSmile

خورشید را باور دارم حتی اگر نتابد
به عشق ایمان دارم حتی اگر آن را حس نکنم
به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ss.mu ، sasa. ، jingo@s2 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)
به به جمعتون جمعه منم میام:cool:بزن بریم
حذرازعشق ندانم سفرازپیش توهرگزنتوانم...نتوانم
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ss.mu ، jingo@s2 ، خودم با غم خودم میمیرم ، کبرا(دشمن افعی خخخخ)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart عکس نوشته های بسیار زیبا مخصوص زمستان :)
  دوتا سوال تصویری مخصوص دخملا
  *-^ی عالمه مدل کفشو کیف مخصوص دخیا*-^
Heart عکسای زیبا از کادو های مخصوص ولنتاین
  کدومشون خشنگ ترن؟ بیا نظر سنجی هم داره
Rainbow اينم دنياي قرمز دخترونه همچي داره
  سوالات تصویری مخصوص دخترا
Heart لباس های لوکس و زیبا مخصوص دختران شیک پوش
  ویلچر مخصوص ماهی های قرمز!
  کی جرات انجام این کار را داره؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان