امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش تراوین

اینم باز یه آموزش دیگه از بازی کردن با توتن آموزش بسیار خوبیه و کاملا جواب میده منبع مطلب هم فروم تراوینهBig Grin

من خودم با استفاده از این روش همه همسایه هامو فارم کردم و الان که 3 روز میگذره از بازی 150 تا گرزدار دارم غارتم

هم الان 30000 تا است
خوب اصل کار این مقاله بر روی اموزش بازی با توتن تو حد اکثر سه هفته اول بازی هست که خیلی از دوستان توش مشکل دارن و خیلیا فارم میشن.
نحوه ساخت و ساز تو دهکدتون اکثرا به میل و علاقه شخصی خودتون و سبک بازیتون ربط داره و زیاد روی این قسمت مانور نمیدیم و بیشتر سعی در شناساندن نحوه غارت کردن با توتن در اوایل بازی و استفاده بیشتر و بهره برداری بهتر از امکانات هست.
در این مقاله از بعضی از پست ها و محاسبات EyeDean عزیز هم استفاده شده تا کار دوستان راحت تر بشه.چون ایدین کلا بهتر توضیح میده با مثال و اینطور چیزا دی:
خوب بعضی از دوستان شاید بگن اینایی که من میگم رو اصلا کی تجربه کرده وشاید این ها هم از روی هواباشه برای همین هم یک معرفی از خودم میزارم:
من نیمام.دو سرور جهانی رو تموم کردم و اکثرا در اون ها در تاپ تن غارت بودم و حد اقل یک عدد مدال طلای غارت داشتم.
در سرور 5 دات کام که تموم شد با نام great soldierو رنک 25 بازی و رنک 5 مهاجمین و داشتن 7 روبان غارت و سه مدال برنز و یک طلا .
در سرور اسپید دات کام که مهر ماه سال 88 تموم شد رنک 38 بازی بودم با نام gorgan که در اون علاوه بر روبان ها و مدال های مهجمین و یکدونه نقره مدافعین 5 روبان غارت و دو طلای غارت داشتم.(وقت بازیم اون موقع خیلی کم بود)
در سرور های ایران هم به طور جدی در سرور 4 ایران بر روی اکانت god of warبازی میکردم که 3 تا طلای غارت و چنتا روبان و طلای مهاجمین داشتیم که اکانت رو فروختیم.
تازگی ها هم در سرور 8 یک اکانت رنک 8 داشتیم با بچه ها که تمام مراحلی که اینجا میگمو تشو یکبار دیگه امتحان کردیم و اونجا کلی شاخ شدیم دی:
البته کم بازی کردیم و بخاطر سرور یک ولش کردیم و فک کنم بچه ها حذف ش کردن چون من ازش خبر ندارم.
ببخشید که طولانی شد.

میرسیم به بازی:
خوب از نظر من بهترین زمان برای شروع بازی 72 ساعت بعد از شروع ثبت نام هست و من اکثرا در این بازه ی زمانی اکانت رو فعال میکنم.چون وقتی فعال کنید درسته که شاید تهش در 27*27تحت حمایت باشن اما در فاصله حدودا 4-7 ساعتی شما فارمای توپول اماده این هستن که بیاین غارتشون کنید و خوب با این وضع میتونید خیلی سریع برید تو کار غارت.(البته از این نکته غافل نشید که مقدار زیادی نیروهاتون در بیرون خونه هستن)
خوب:
[1] باز نکردن وظایف رو میزنید.15 عدد طلا و یک روز پلاس رو میگیرید.
[2] ساختمون اصلی رو به سطح 3 ارتقاع بدید(با استفاده از طلا و پلاس در عرض 5 ثانیه انجام میشه)
[3]اردوگاه و سربازخونه رو بزنید.
[4] 2عدد گرزدار تربیت کنید.
(تمام این کارها با همون مقدار منابع اولیه که در ده هست انجام میشه و نگران نباشید)

اما میرسیم به فارم یابی.الان که منطقتون تو حمایت هستن.دو راه دارین:
1-برین دنبال یک واحه بگردین که که یا نیرو نداشته باشه یا یکدونه موش داشته باشه که این یک نوعش خیلی خیلی کمه ولی هست.
2-برین تو فاصله بین 4 تا 7 ساعتی جمعیت های فعلا 2تا6 نفره رو بزنید.
چون هرکس مخصوصا توتن ها اگه سرباز داشته باشن بی برو برگرد باید جمعیتشون بالا 9 نفر باشه.بهترنی کیس هم جمعیت های 2 نفرست چون موش هم ندارن.
در ضمن میتونید از این لینک اقا ایدین که توش قشنگ فارم و فارم یابی رو توضیح داده استفاده کنید.

بهترین گزینه برای غارت از نظر من اول توتن های زیر 9 نفر در محدوده ای که فعلا از حمایت خارج شدن(و بعد ها همین اطرافتون اونایی که از جمایت خارج شدن)بعدش رومن ها .گول ها جایی ندارن فعلا.

خوب هر گرزی 60 تا میاره اگه شما یک جای خوب گرزی هاتونو بفرستید باید 120 تا منبع حدودا 25-30 تا از هر منبع براتون میارن که درسته فعلا کمه ولی از هیچی بهتره.در این فاصله رفت و برگشت نیروها باید اون منابع کاردان هم ازاد شده باشه.(رفت و برگشت نیرو ها طول کشیده چونکه فعلا اطرافتون همه تو حمایتن)

منابع کاردان رو بگیرید.بر خلاف اکثر دوستان که میگن یکدونه گندم زار ارتقاع بدین من میگم ندید.چون شما باید گندمتونو با غارت بدست بیارید و نباید منابع ارزشمندتونو سره ارتقاع دادن گندمزار حروم کنید.تا موقعی که گندموتن بالا منفی 50 نشده اصلا سراغ گندمزار نرید.(البته این برای بازیکنان بیشتر تازه وارد هست.وگرنه اکثرا خودم بهشخصه گندمم تا روی منفی 300-400 میره ولی کراپ اپ نکردم و با غارتبدست میارم گندمو.البته کار خیلی سختیه و پر از ریسک ولی شدنیه)

تو دو روز اکثرا میتونین 10-12 تا گرزی بسازین.هفته اول رو به همین منوال ادامه بدید و فقط باید غارت کنید.سعی کنید یک دوال هم داشته باشید.
غارت کردن هر شخص فرق داره و بستگیبه شرایط داره اما اکثرا اینطوری باشه که 2 تا 2 تا رید بدید.
لوپز در این پست یک توضیحی داده در این مورد.

تا اینجا چنتا نكته هست كه باید بگم مربوط به هفته اول:
در سه روز اول اكانت وقتی دور و برتون همه تو حمایتن مجبورین مجبورین برین و فاصله 4 تا هفت ساعته.چون زدن به واحه هم تلفات داره.بهترین انتخاب توتن های زیر 9 جمعیت هست چون سربازخنه هم ندارن در نتیجه سربازم ندارن.موشم به احتمال زیاد ندارن.
گول ها خیلی بده.چونكه اگه اون سرباز پیادش كه خاصیتش دفاع هست رو جلوی گرزداری شما بزاره باید همون موقع با بازی خدا حافظی كنید.رومن ها هم خوبن.(یادتون نره كه در هفته اول بازی و قبل از سه روز باید تو فاصله 4-7 ساعتی رو سعی كنید حد اكثر استفاده رو ببرید و یك ثانیه هم نیرو ها توی ده نمونن.بعد از سه روزی هم شما از دور و بری هاتون جلو افتادین.چرا؟
چون اونا منتظر منابع كاردان بودن تا سرباز بسازم اما شما با غارتتون علاوه بر اون منابع میتونید منبع كمكی هم داشته باشید.)یادتون نره كه تو این زمان از بازی 5 تا سرباز هم تاثیر گزار هست.

هفته دوم

من نام این هفته رو میزارم هفته كار و تلاش مضاعف
چرا ؟چون كه شما دراین هفته باید با حد اكثر توان غارت كنید و فقط سرباز بسازید.در این بین هم اگه خواستین و دیدن لازم دارید گندم زار ببرید بالا كه یكم فشار روتون كم بشه.
بعضی از دسوتان میگن كه اگه گندمزار اپ نكنیم میگه تولید گندم شما منفی است برای همین منابع لازم برای این كار رو ندارید.باید بگم كه این اموزش پاپ بازی نیست.شما باید تا هفته سوم فقط به فكر ساخت سرباز باشید.و ساختمون سازی رو بیخیال بشید.
غارت كنید و برای اینكه منابعتون هدر نره انبار ها رو تا لو 4-5 فعلا ارتقاع بدید.اگه دیدید غارتتون بالاست میله خوتونه انبارو انبار غذاتونو ببرید بالا.
نكته اساسی زدن بازار هست.یك توتن حرفه ای تاجر خوبی هم هست.سعی كنید از پیشنهادات بازار حد اكثر استفاده رو ببرید.ببینید چی بیشتر بعد از گندم نیاز هست.اونو با غارت هاتون بیشتر بدست بیارید و به صورت 2:1 بزارید تو بازار.
ببینید كدوم فارموتون از این منبع بیشتر میده از همون منبع بگیرید بزارید تو بازار.البته اول بازی اهن زیاده.یاد روی اهن مانور ندید.

یك نكنته اساسی اینه كه از تو بازا میتونید بفهمید كی داره ارتش سازی میكنه دور برتون.مثلا اگه یك توتن دیدید كه اهن میده و چوب زیاد به صورت دو برابر یا نزدیكش میخواد مطمئن باشید داره ارتش سازی میكنه.در مورد گندم هم همینطور.
هفته دوم رو جدی بگرید.میتونید به یك برنامه مطمئن با استفاده از غارتتون سربازخونه رو و مخصوصا ساختمون اصلی رو بالا ببرید و چنتا گندم زارم اپ كنید.منابعو فعلا اپ نكنید چون بدرد نمیخوره.
كم كم باید تو فكر زدن دلاور باشید.چون نوبتش رسیده دوباره برید سراغ فارمای 4-7 ساعتی.

هفته سوم:

هفته سوم رو باید اسمشو بزاریم هفته جهش
چرا؟
چون شما در این هفته باید از منابع غارتتون علاوه بر اینكه سرباز میسازید ساختمون های حیاتی دیگه مثل دارالفنون رو ببرید بالا.عمارت قهرمان یادتون نره.حتی شده یك گرزدار رو فعلا قهرمان كنید چون تو فارم كردن خیلی كمك میكنه با پوئن هایی كه به نام قدرت حمله داره.

باید كم كم خودی نشون بدید و رنكتونو بیارید بالا.بهترین راه استفاد ه زا طلاست.چو ن جدا مفدیه.میشه با حدود 200 تا طلا تو این سه هفته خودتونو برای یك ماه بعد بازی راحت كنید.
اگه فعلا دوس دارین جمعیتتون پایین باشه.یكی از راحت ترین كار ها برای ایكه الكی بهتون حمله نشه اینه كه تو پروفایلتون رنك هجویم و دفاعیتونو(اگه دارید)بنویسید.اگر تو تاپ تن نیستید یك عكس هم از اخرین وضعیت غارتتون میتونه گزینه خوبی باشه.
پروفایل تو حسه بقیه نسبت به شما خیلی تاثیر داره.یادتون نره.
البته خیلی ها هم هستن كه پروفایل هاشونو خالی میزان تا یك ماه كه اینم روشیه.

تو این زمان اكثرا بازیكن های حرفه ای به فكر سطح 10 كردن اقامتگاه هستن و زدن ده دوم.بعضی ها هم این كارو میزارن واسه هفته 4 به بعد.اگر از طلا استفاده میكنید و خوب انلاین هستید بهترنی انتخاب یك 15 گندمی هست كه دور و برش واحه 150% گندم داشته باشه.
اگ هم اسفاده نمیكنید بهترین انتخاب ساخت یك ده معمولی در فاصله 4-5 ساعیت ده اول هست.چون با اینكار قلمرویی كه میتونید غارت كنید میره بالاتر.
كم كم باید تو تاپ تن خودی نشون بدید.تاپ تن رفتن كاری نداره.مطمئن باشید بهش میرسید.اینی كه میگم از روی شكم نیست.منم یك زمانی مثل شما ها تازه كار بودم (توهین نباشه- )همیش فكر میكردم رفتن تو تاپ تن سخته و غیر ممكن اما با كمی تلاش مطمئن باشید میشه.
تو این هفته سعی كنید منابعتونم ببرید بالا و به سطح 3-4 برسونیدشون.گندمزار ها سطح 5 باشن عالیه.

گرزدار هاتون باید باید بالای 600 باشهو حد اقل 250 تا دلاور داشته باشین.چنتا هم نیزه دار برای دفاع احتمالی داشته باشین بد نیست یا میتونید یكی از فرامای رومنتونو تشویق به این كنید كه براتون دفاع بسازه.گول هم خوبه.خیلی ها هم با یكك گول قوی دوست میشن و روابط متقابل دارن.البته اگ هطرف فارم باشه همیشه روش اشراف دارین. اما امكان داره بعدا واستون شاخ بشه.
اگر از لحاظ نظامی در این وضعیت نیستید اصلا سراغ ده دوم نرید.چون به ضررتونه.وقتی به این مطالب نگاه میكنید میگین غیر ممكنه شاید اما بگم با انلاینبودن و كمی استفاده از طلا راحت به این امرا میرسید.كما اینكه بیشتر بازكن های حرفه ای هفته ی سوم یا چهارم بالا 1000 گرزدا دارن.
تحقیق شوالیه توتن علی رغم نیروی هجویم خوبش كار بهینه ای نیست.اگه خواستین میتونید 50 تا تبرزن هم داشته باشید برای فارم كردن. البته یك دونه شوالیه توتن بسازید و قهرمانش كنید.
پاسخ
آگهی
موضوع تکراری بسته شود

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان