امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشخصات پورشه کاین2012 + عکس

مدل:
پورشه کاین فول آپشن 2012

مشخصات موتور و دنده :
6 سیلندر،3600 سی سی، 6 دنده اتوماتیک

امکانات:
سیستم کمک ترمز - قفل دیفرانسیل مرکزی - ترمزهای 4 دیسک شامل دیسک های تهویه ی مناسب - توزیع ترمز الکتریکی - کنترل کشش الکترونیک از طریق ABS و مدیریت موتور - دیفرانسیل با لغزش محدود - کنترل ثابت - سپرهای عقب و جلو همرنگ بدنه - پنجره های جانبی به رنگ کروم روشن -آینه های برقی همرنگ بدنه برای راننده و سرنشین - آینه های برقی تا شو - مه شکن در جلو - پروکتور و لامپ هالوژن در چراغ های - آلیاژ لوکس و دستگیره ها و درب های چرمی - رنگ مشکی - پنجره ی عقب مجهز به مه شکن - ریل سقفی - باد شکن در عقب - شیشه های رنگی در داخل کابین عقب و جانبی - حفاظت از قسمت زیر موتور - وزن: وزن نا خالص 6493 پوند، وزن محدود: 4784 پوند، وزن نا خالص تریلر: 7716 پوند و ظرفیت ترابری: 1709 پوند - برف پاکن های متناوب و سنسور باران

امکانات ویژه:
صندلی چرمی با چرم اضافه - ظرفیت صندلی: 5 نفر - کیسه هوای جانبی در جلو با سنسورهای ساکن - 12 اسپیکر - فرمان چرمی با ساختار چند منظوره و تنظیم تلسکوپی - سرعت سنج - آینه ی آرایش برای راننده و سرنشین - سیستم تهویه ی مطبوع با میکرو و فیلتر کربن فعال - سیستم ضد سرقت - مه شکن در عقب - قفل های امنیتی کودک - کیسه هوای سرنشین - سیستم مانیتور کاهش باد لاستیک - کیسه هوای راننده - آینه های برقی - کمک ترمز - برف پاکن / شستشو دهنده های گرمایشی - کیسه هوای جانبی - آینه ای بیرونی گرمایشی - برف پاکن های متناوب در جلو - کنترل کشش - ثابت نگهدارنده ی موتور - صندلی های برقی - صندلی های تا شو در عقب - میله های ثابت نگه دارنده در عقب و جلو - باد شکن در عقب - شیشه های خصوصی - در محدوده فرمان کامپیوتر سفری - پریزهای برق - قفل های برقی - کروز کنترل - سیستم ورود بدون کلید - شیشه های برقی - کنسول طبقه ی و مرکزی - پوشش کارگو - کنسول در بالا ی سر - جا لیوانی - فرمان چرمی - آینه های آرایش - سیستم تهویه هوا در جلو - فرستنده ی یونیور سال Home Link - باتری با ظرفیت بالا برای وظایف سنگین - دستگاه پخش فشرده - دستگاه فشرده mp3 - کنترل تثبت الکتریکی - 4 ABS چرخ - انکوریج پایین برای صندلی کودک - قابلیت تنظیم کمربند در جلو - قابلیت تنظیم کمربند در عقب – - مدیریت انرژی - کیسه هوای مدرن - کیسه هوا در جلو - پشت سری در عقب - مانیتور کاهش باد لاستیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات پورشه کاین2012 + عکس 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط بنز باز خسته ، nrp ، τοxικ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، mobinamahro ، mahdi.ir
آگهی
چند رنگ داره؟
پاسخ
چرا جلو ماشينه خيلي قشنگه!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
مآشین شیکیه..!
پاسخ
5تا اسپم پاک شد
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پورشه
  پورشه 840 اسب بخاری به سبک ویمر
  مشخصات ماشین های شما
  مشخصات کلی کیا سراتو
  بی ام و M5‌ برقی با ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت به جنگ تسلا و پورشه می‌رود
  مشخصات فنی پورشه کاین کوپه مدل ۲۰۲۰ _ سریعترین شاسی بلند جهان
  تصاویر لو رفته پورشه پانامرا تنها چهار روز قبل از رونمایی رسمی!
  مشخصات جدید از نسل آینده اتومبیل‌های TLX فاش شد
  عکس ها و مشخصات گرانترین خودروی شاسی بلند جهان
  قیمت و مشخصات هایما اس ۷ ، شاسی بلند جدید ایران خودرو + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان