امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما خانمها ابتدا جمله دوستت دارم را به زبان می آورند یا آقایون ؟

نیکولا جان خودت که میگی اون تو فیلماس،ولی تو حقیقت اقایون اول میگن دوست دارم یعنی من که اول یکی دیگه بهم میگع دوست دارم چون اگه اینجوری نباشه دخترخانم پریدهBig GrinAngel
به نظر شما خانمها ابتدا جمله دوستت دارم را به زبان می آورند یا آقایون ؟ 4
 سپاس شده توسط علی جوکر
آگهی
مردا چون منت کشنSleepy
اتفاقا بر عکسه از بس مردا غد هستن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-09-2012، 10:05)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکولا جان خودت که میگی اون تو فیلماس،ولی تو حقیقت اقایون اول میگن دوست دارم یعنی من که اول یکی دیگه بهم میگع دوست دارم چون اگه اینجوری نباشه دخترخانم پریدهBig GrinAngel

پریده که پردیه ور پریده Big GrinTongue چیزی که زیاده زن شماها دلاتون سنگه ولی چون مردا رودخونن مجبورن خرتون کنن و بگن دوستت دارم تا از دلتون رد شن و گرنه مردا اصلا از شما زنا خوششون نمیاد چون مردا خودشون جذابن بی لوازم ارایش Wink شما زنا ارایش میکنید اگه نکنید 0 هم نیستید بعدشم من تو واقعیتم دیدم خانمی به اقایی بگه دوستت دارم خیلی شما زنا از خود راضی هستید AngryAngry خیلی دلتونم بخواد ما مردا نباشیم نثل شما هم انقراض میشد قابل توجه دختر خانوم هایی که خودشونو دست بالا میگیرن Big GrinBig GrinTongue

(17-09-2012، 10:07)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا چون منت کشنSleepy

مردا منت نمیکشن من تو عمرم منت کسیو نکشیدم Big GrinTongueSmile
شما زنا خیلی ادمو عصبانی میکنید والا اخه چرا اینقدر فکرتون خرابه خدا همرو خوب افرید شما زنا از بدو تولدتون فکرتون به جیب مردا بود اخه چرا ما مردا که اگه قرار بود به پولتون تکیه میکردیم الان هیچی بود اخه شما پول ندارید اگرم دارید از مردا دارید خداییش یکم خجالت بکشید علت ازدواج مرد و زن از تنهایی در اومدن مرد هست چون زن سوژست واسه خنده اشپزی که بلد نیستید اخرش تخم مرغ نیمرو و تمام رو هست تمیز کردن خونه هم که کارگر میارید اونم بلد نیست چون زنه پس دیگه چی میمونه شما زنا همینکه از ترشییدگی در بیاید خوبه کار دیگه نکنید Big GrinTongue

(17-09-2012، 10:16)##شهرزاد## نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

؟
خیلی ممنون از حرفتوناستفاده کردیم غد کیه؟Big GrinTongue شما ها غد نیستید ؟Huh اهان شاید منظورت ......... خب منظوری امیدوارم نداشته باشید و همیجوری خواستید بگید اخه ما مردا چه هیزم تری فروختیم که باید شما زنا رو تحمل کنیمBig Grin البته بعضیا از خوداشونم باشه Big GrinTongueSmile ولی رو میدم حرف نزنید من کلا شوخی میکنم اما سر حرف بد که پشت مردا میگن متنفرم من ادم غدی نیستم و همرو وسیله برای بالا بردن خودم میدونمWink زن برای این به وجود اومد تا غذا بپزه اما انگار سیستمش قاطی کرده غذا رو میده دست مردBig GrinBig GrinTongueTongue مردا واقعا بد بختی گیر افتادن
 سپاس شده توسط علی جوکر
Heart 
(11-07-2012، 14:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2012، 22:01)saghar77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا حتی اگه واقعا کسی رو دوس نداشته باشن هم زود میگن ؛دوست دارم؛ ولی زن ها اینجوری نیستن....SleepyBlushHeartHeartHeartHeart

راست میگه باور کنید این خانوم ساغر راست میگه.Big GrinBig Grin
پس نتیجه میگیریم که بیشتر مردا از سر هوس عاشق میشنConfusedDodgy
جالبم اینجاست که راحت اعتراف میکننBlush Heart Heart Heart
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

(10-07-2012، 21:34)*GANDOM* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا بدبختن چون میدون اگه جمله دوست دارم را نگن دختر می پره اما چیزی ک برا دختر زیاده پسرپس احتیاجی نیست ک خودشا کوچیک کنه چون پسر اخرش خودش می یاد جلوBig GrinTongueBig GrinTongue

گفتم میگم و خواهم گفت پریده که پریده بعدسم فوش نده به ما بد بختیم یعنب منظورته ؟ باشه شما خوشبخت میبینیم کی بدبخته کی نیست طعم شوهر نیومدنو نکشیدی ببینی چه سوزناکه بچس بعد بگو اونوقت یه غلت کردم درست و حسابی بدهکار میشی :cool: من مردم واسه همین نمیچشم اما زنا یکم بچشن بد نیست Big GrinBig GrinBig Grin
آگهی
Rainbow 
(17-09-2012، 10:19)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2012، 10:05)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پریده که پردیه ور پریده Big GrinTongue چیزی که زیاده زن شماها دلاتون سنگه ولی چون مردا رودخونن مجبورن خرتون کنن و بگن دوستت دارم تا از دلتون رد شن و گرنه مردا اصلا از شما زنا خوششون نمیاد چون مردا خودشون جذابن بی لوازم ارایش Wink شما زنا ارایش میکنید اگه نکنید 0 هم نیستید بعدشم من تو واقعیتم دیدم خانمی به اقایی بگه دوستت دارم خیلی شما زنا از خود راضی هستید AngryAngry خیلی دلتونم بخواد ما مردا نباشیم نثل شما هم انقراض میشد قابل توجه دختر خانوم هایی که خودشونو دست بالا میگیرن Big GrinBig GrinTongue

(17-09-2012، 10:07)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا چون منت کشنSleepy

شما زنا خیلی ادمو عصبانی میکنید والا اخه چرا اینقدر فکرتون خرابه خدا همرو خوب افرید شما زنا از بدو تولدتون فکرتون به جیب مردا بود اخه چرا ما مردا که اگه قرار بود به پولتون تکیه میکردیم الان هیچی بود اخه شما پول ندارید اگرم دارید از مردا دارید خداییش یکم خجالت بکشید علت ازدواج مرد و زن از تنهایی در اومدن مرد هست چون زن سوژست واسه خنده اشپزی که بلد نیستید اخرش تخم مرغ نیمرو و تمام رو هست تمیز کردن خونه هم که کارگر میارید اونم بلد نیست چون زنه پس دیگه چی میمونه شما زنا همینکه از ترشییدگی در بیاید خوبه کار دیگه نکنید Big GrinTongue

(17-09-2012، 10:16)##شهرزاد## نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

؟
خیلی ممنون از حرفتوناستفاده کردیم غد کیه؟Big GrinTongue شما ها غد نیستید ؟Huh اهان شاید منظورت ......... خب منظوری امیدوارم نداشته باشید و همیجوری خواستید بگید اخه ما مردا چه هیزم تری فروختیم که باید شما زنا رو تحمل کنیمBig Grin البته بعضیا از خوداشونم باشه Big GrinTongueSmile ولی رو میدم حرف نزنید من کلا شوخی میکنم اما سر حرف بد که پشت مردا میگن متنفرم من ادم غدی نیستم و همرو وسیله برای بالا بردن خودم میدونمWink زن برای این به وجود اومد تا غذا بپزه اما انگار سیستمش قاطی کرده غذا رو میده دست مردBig GrinBig GrinTongueTongue مردا واقعا بد بختی گیر افتادن

اما به نظر من بی منظورم نبودهTongue
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

(17-09-2012، 10:34)ستاره ی دنباله دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2012، 14:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2012، 22:01)saghar77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا حتی اگه واقعا کسی رو دوس نداشته باشن هم زود میگن ؛دوست دارم؛ ولی زن ها اینجوری نیستن....SleepyBlushHeartHeartHeartHeart

راست میگه باور کنید این خانوم ساغر راست میگه.Big GrinBig Grin
پس نتیجه میگیریم که بیشتر مردا از سر هوس عاشق میشنConfusedDodgy
جالبم اینجاست که راحت اعتراف میکننBlush Heart Heart Heart

بهله درست میگویی Wink

(17-09-2012، 10:37)ستاره ی دنباله دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2012، 10:19)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا چون منت کشنSleepy

؟

اما به نظر من بی منظورم نبودهTongue

دردسر کم بود یکی دیگه هم اظافه شد اخه ............. چی بگم cryingBig GrinTongue
اره دوستم اگه تو وتقعیت بود که مردا بدبخت می شدن اخه هیچ دختری اول نمیگه دوست دارمSleepy

من مطمئنم هیچکی زن این جناب علی خان نمیشه چون خیلی سردهBig Grin
 سپاس شده توسط علی جوکر
مردا منت کشی تو خونشونه!!!!!!!!همیشه یا مادر ذلیلن یا زن ذلیلن یا بچه ذلیلن و یا ذلیل مرده ان25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
ولی زنها همه غرور دارن(مگه اینکه شدیدا عاشق باشن!!!!!!!DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های کراش داشتن روی کسی(روت کراش دارم)
  آموزش زبان بدن برای خواندن دقیق و بی نقص فکر افراد
Smile بهترین سن برای یادگیری زبان خارجی بچه ها
  از جمله عوارض واتس آپ و وایبر
Heart خانم ها عاشق این 7 هفت تیپ آقایون هستند
  زبان بدن انرژی مثبت ها:آدم هایی که وقتی نیستند هم هستند!
  باورهای غلط آقایون درباره ی خانومها
  چرا آقایون نمی توانند نظر خانم ها رو جلب کنند؟
  8 جمله که هرگز نباید به مادر شوهر گفت!!!!!
  تقویت اعتماد به نفس خانمها با چند روش ساده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان