امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویسنده متخصص شدن چه فایده ای داره؟

نویسنده متخصص شدن چه فایده ای داره؟

من میخوام نویسنده شم ولی اصلا به درد میخوره ؟میشه چه کار کرد با نویسنده شدن؟
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط Actinium ، ✘Nina✘ ، Elahe Khojmele ، یاسی@_@ ، گل لاله* ، andrew. . ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، دوست دارم ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، باران 8
آگهی
اینا هم هرچی میشه موضوع میزنن :|
اینو با پیام خصوصی هم میتونستین از یه نویسنده سوال کنین :|
بعدشم جواب سوالتون اگه کمی بگردین هستش :|
شما برای دونستن وظایف نویسنده و کارایی نویسنده به این موضوع مراجعه کنید :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21180
با سپاس تیم مدیریت فلشخور
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، عاطفه70 ، sasan1 ، poya ، Albert wesker ، ~JaSmIn~ ، MOHSENEBRAHIMI ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ❤ஜelenaaஜ❤
نخستین فایده نویسنده شدن این است که می توان با آن درک خود را نسبت به جهان به دیگران انتقال داد. می توان با واژه هایی که از لحاظ ظاهر یگانه اند به تعداد اندیشه های بشری معنی آفرید. یرای نویسنده شدن نمی توان نسخه از پیش تعیین شده ای، مشخص کرد. تنها باید اندیشید و نوشت و دوباره نوشت. به نظرم در نویسنده شدن تجربه های درونی که انسان در وجود خود آنها را می فهمد از تجربه های بیرونی ارزشمند ترند. یک نویسنده خوب باید احساسات گسترش یافته ای داشته باشد. بتواند در قالب روحی هر نوع انسان یا حتی اشیا و پدیده های اطراف خود نیز وارد شود. به خاطر همین هست که گاهی بعضی نویسنده ها دچار جنون میشوند. در کل نویسنده زیاد داریم اما نویسنده خوب خیلی کم.
خود من نوشته صریح و واقع گرا را که بیش از حد به زندگی روزمره می پردازد و دست به تفسیر آن می زند، نمی پسندم بلکه معتقدم نوشته بیشتر باید نمادگرا باشد تا هر کسی با توجه به جهانی بینی و درک و شناخت خود ، مفهومی را از آن در ذهن خود ایجاد کند. در حقیقت مانند یک مولد عمل کند تا یک مخزن انباشته شده.
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، عاطفه70
(27-04-2013، 22:01)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخستین فایده نویسنده شدن این است که می توان با آن درک خود را نسبت به جهان به دیگران انتقال داد. می توان با واژه هایی که از لحاظ ظاهر یگانه اند به تعداد اندیشه های بشری معنی آفرید. یرای نویسنده شدن نمی توان نسخه از پیش تعیین شده ای، مشخص کرد. تنها باید اندیشید و نوشت و دوباره نوشت. به نظرم در نویسنده شدن تجربه های درونی که انسان در وجود خود آنها را می فهمد از تجربه های بیرونی ارزشمند ترند. یک نویسنده خوب باید احساسات گسترش یافته ای داشته باشد. بتواند در قالب روحی هر نوع انسان یا حتی اشیا و پدیده های اطراف خود نیز وارد شود. به خاطر همین هست که گاهی بعضی نویسنده ها دچار جنون میشوند. در کل نویسنده زیاد داریم اما نویسنده خوب خیلی کم.
خود من نوشته صریح و واقع گرا را که بیش از حد به زندگی روزمره می پردازد و دست به تفسیر آن می زند، نمی پسندم بلکه معتقدم نوشته بیشتر باید نمادگرا باشد تا هر کسی با توجه به جهانی بینی و درک و شناخت خود ، مفهومی را از آن در ذهن خود ایجاد کند. در حقیقت مانند یک مولد عمل کند تا یک مخزن انباشته شده.
من موندم آخه این چه ربطی به سوالش داشت :|
 سپاس شده توسط Actinium ، ✘ kArTeL ✘ ، ✘Nina✘ ، عاطفه70 ، Elahe Khojmele ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Medusa ، # αпGεʟ
والا به خدا حرف دل من رو گفتی
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط Actinium ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(28-04-2013، 17:51)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2013، 22:01)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موندم آخه این چه ربطی به سوالش داشت :|

قبول دارم پاسخ کمی مرد افکن بود به همین دلیل درکش سخت است کمی.
بیشتر فکر کنید- حدود دو دقیقه - به ربط آن پی می برید.
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
این موضوع ها هست و مدیران بهش جواب دادن اگه دوباره از این تاپیکا بزنید اخطار و یا محروم میشوید
................جان مادرت اسپم نده..............Big Grin
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، عاطفه70
ببخشید دیگه نمیزنمBlush

متاسفم Sad

حالا محرومم نکنید دیگهcryingcryingcryingcrying

دفعه بعدی نمیزنمBlush
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Elahe Khojmele ، *نفرین به دنیا*
برای این سوال ها موضوع نزنید شما ها میتونید این سوال هارو تو بخش سوالات متداول انجمن بپر سید تازه خوبیهاش اینه که سریع جوابتو میدن و دومی اینه که الکی موضوع نمی زنی و سومی اینه که اخطار نمی گیری و همه از پرسیدن سوالت اونا هم یه چیزی گیرشون میاد با تشکر ناهید Heart
نویسنده متخصص شدن چه فایده ای داره؟ 1
 سپاس شده توسط Actinium ، ✘Nina✘
ای وای ببخشید. من فکر کرده بودم منظور سوال کننده نویسنده شدن در داستان است. نفهمیدم منظورشون نویسنده انجمن است. پوزش...پوزش...Big Grin
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سپاس چه فایده ای دارد؟!
  یه نفر میتونه هم نویسنده باشه هم مدیر؟؟؟
  لیست سیاه چه فایده ای دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان