امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آهای آریایی ها

عزیز من  ما چکار به این حرفا داریم من به شخصه میگم در کشوری که تمدنش و تاریخش و .... زبانزد جهان بود  وقتی اسلام میاد و دین کشور عوض میشه ما الن مشکلی نداریم مشکل اینه که ما اسلام عربی نمیخوایم چون الن اعضای مملکت دارن از این اسلام نهایت سوئ استفاده رو میکنن من به شخصه خواهان اسلام ایرانی هستم

الن ما در این 30 و اندی سال چه خوبی چه افتخار  چه چیزی از این اسلام دیدیم اسلامی که ادعا میکنه همه چیز برابره اووقت برا کوچیک ترین چیز مثلا دیه زن و مرد یکسان نیست

مرد در اون جنس اول و قوی تر و حرف اول رو میزنه

اخوند های ما و روحانیون ما به وسیله ی این اسلام هر گه ی که میخوان میخورن اوقت پشت پردش عیش و نوششم میکنن
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
آگهی
برین درباره ی این دیه اندازهخ ی ارزن تحقیق کنین بعد بیاین بزنیدش تو سر اسلام همه ی روحانی ها خوب نیست ولی درست صحبت کن وضع ما تو این 30 سال بهتره یا تو اون زمان قاجار و پهلوی آقا ما نمی خوایم بله قربان گو باشیم
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
آهای آریایی ها 26
 سپاس شده توسط AyDiN.S
عزیز من من کی از دوران پهلوی و قاجار دفاع کردم  من میگم ما ایرانی هستیم و باید ایرانی باشیم و دین و اصلیت و خودمون رو حفظ کنیم الن با اومدن اسلام خیلی از چیزای ما  از بین رفته وگرفته شده خیلی چیز ها و امکانات به ما هم داده شده من منکر این نیستم ولی ما پارسی هستیم و ایرانی این درست نیس که بیایم از فرهنگ های عرب های بادیه نشین و اروپایین تازه به دورن رسیده تقلید کنیم ما باید خودمون باشیم مث زمان کوروش بزرگ داریوش سوم  خشایار شاه  ما خودمون   خدای حقوق بشر بودیم ولی الن 

مثلا ممکنه خب حتی یه مسیحی مسلمان بشه و از دینش که مسیح به اسلام بپیونده این مشکلی نیس من کل منظورم اینه که ما یه اسلام ایرانی داشته باشیم همین این مشکل نیس که دین ما تغیرر کرده مشکل اینجاس که عقاید ما فکر ما جشن های ما عید های ما و کلا همه چیز شسته شده و دیگه بر نگشته و بجاش چیزهای عربی وارد کشور شدن

بدرررود
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
آخه عرب موش خورا چی حالیشونه؟؟؟
 سپاس شده توسط سهیـــــلا
عربهای بادیه نشین

و ایانی با 7000هزار سال  تمدن

و اولین کشورجهان
فرهنگ ما فرهنگ اعراب نیست
فرهنگ اروپای تازه به دوران رسیده هم نیست

گروهی با اینکه ما فرهنگ اعراب رو نمی خواهیم به سمت فرهنگ غربی می روند پس سوال اینکه که کجای این مسیر فرهنگ ایرانی وجود داشت ؟
اصلا فرهنگ ایرانی یعنی چی ؟

مشکل از ماست

اون هایی که دم از کوروش کبیر می زنند 90% خواستار فرهنگ غربی هستند
این چی بود و چی شد
کوروش کبیر در مقابل اسلام برای رسیدن به غرب

فرهنگ خودمون رو نمی شناسیم
مشکل اینجاست
انحراف اینجاست
آهای آریایی ها 26
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Azarbayjanliam ، سهیـــــلا
آگهی
بسته شد تا از درگیری و سیا*30 بودن جلوگیری بشه
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط چه گوارا ، Azarbayjanliam ، Moji Viper ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان