امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آهای آریایی ها

(13-05-2013، 14:33)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا کی گفته مسلمون یعنی عرب
تمام یاران امام زمان عجم هستن
هر دینی روحانی داره خوب اسلام هم داره
هم انجمنی ها من هم می دونم بعضی اوقات بسیجی ها خوب نیستن ولی یه کم فکر کنین اگه اونا نبودن که ما الآن زیر سلطه ی همون عربا بودیم که
تازه مگه غیر از اینه که رفتن شهدا باعث شد ایران بمونه
دردناک بودن خیلی دردناک چون رفتن ودیگه برنگشتن  cryingcrying
اما ازهمه دردناک ترین اینه که پدر ومادر و بچه ها الان دارن از گرسنگی میمیرن به خاطر تحریم ها من به شخصه با فردیس موافقمSleepy
آهای آریایی ها 24

آگهی
:ess:
p336
آهای آریایی ها 24

آهای آریایی ها 24
فقط از اینا : )
(13-05-2013، 14:12)fardis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران با اسلام یعنی عرب
ولی درواقع ایران یعنی زرتشت
ما در کشورمون نباید چیزی به اسم بسیجی یا آخوند داشته باشیم
چرا استفاده از کلمات خارجی رو ممنوع کردن ولی به جاش گفتن اگه از کلمات عربی استفاده کنین ثواب داره (مثه صلوات)
این نمازی رو که شماها دارین میخونین ، معنیش رو هم میفهمین؟  خب وقتی نمیفهمین دارین به خدا چی میگین دوباره میاین ....!!!!!!!!
ههههههیییی چی بگم!!!!!!Huh
بانظرت کاملا مخالفم.روی تک تک کلماتی که نوشتی خوب فکرکن
تمام این نمازهایی که ما می خونیم مرز بینه کفر و ایمانه.
اگه این مرز رو از بین ببریم به یه کافر تبدیل میشم.
همین بسیجی های امروزی هستن که بعضی از ماهارو به زندگی برمی گردونن
همین نماز و روضه هاست که باعث میشه از بلاتکلیفی بیرون بیایم
یکم واقع بین باش.
میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ات می کرد چی گفت
گفت:جایی که میری مردمی داره که تو را می شکنند ; نکنه غصه بخوری من همه جا با تو هستم
توی کوله بارت عشق می گذارم که بگذری
اشک می گذارم که همراهیت کنه
غرور می گذارم که هر مو قع خسته شدی زیر پات لهش کنی
خیلی جالبه کسایی که سید هستن فکر میکنید چطوری سید شدن؟با تجاوز اعراب و حالا خیلی هم خوشحالن که سید هستن

من قران رو قبول ندارم چه برسه به این چرت و پرتا
 سپاس شده توسط šhεïdα ، ∆ MeRzaD ∆
چجوری قران رو قبول نداری ؟
وقتی که از هزاران سال پیش از زمان محمد (ص) صحبت می کند ؟
سخنان موسی به قومش را بیان می کند ؟
سخن فرعون به موسی را بیان می کند ؟
داستان ابراهیم و یوسف و داوود و عیسی و موسی و نوح را بیان می کنند .

انکار قران انکار تورات - انجیل خواهد بود

به نظر من چند تا ایه از قران رو بخون از روی جلد نمیشه تصمیم گرفت

خداوند چندین بار می گوید که گمراهان هرچقدر هم برایشان دلیل و معجزه بیاوری ایات خداوند را انکار می کنند و خداوند نمی خواهد انان هدایت شود و نخواهند شد و در اتش دورزخ جاودان خواهند بود

امید وارم شما مصداق این چنین ایه هایی نباشید

درود
آهای آریایی ها 24
 سپاس شده توسط good girl*
مسلمون یعنی عرب.چون خیلی از اعراب ساکن ایران شدن.از عربا بدم میادcrying
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
آگهی
السلام علیک یااخی
دم شما انشالله گرم باشد برادر
سر نمازها التماس دعا داریم
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
ایوای
واقنیه این عکساcrying
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
(24-07-2013، 15:33){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی جالبه کسایی که سید هستن فکر میکنید چطوری سید شدن؟با تجاوز اعراب و حالا خیلی هم خوشحالن که سید هستن

یادمه یه روزی امضاتون این بود که من مسلمون واقعی هستم یادتونه؟

(24-07-2013، 15:25)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 14:33)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم انجمنی ها من هم می دونم بعضی اوقات بسیجی ها خوب نیستن ولی یه کم فکر کنین اگه اونا نبودن که ما الآن زیر سلطه ی همون عربا بودیم که
اما ازهمه دردناک ترین اینه که پدر ومادر و بچه ها الان دارن از گرسنگی میمیرن به خاطر تحریم ها من به شخصه با فردیس موافقمSleepy
حق با شماست تحریم ها خیلی سخته ولی تنها کاری که می شه کرد مدیریت خوبه که الحمدالله جزو موجودات در حال انقراضه 
و تولید ملی که به خاطر مورد بالا و یه کم هم مردم (فقط یه کم شاید 5/درصد)
ولی واسه این که تجریم ها برداشته بشه باید بله قربان گو باشیم که شرمنده تو گروه خونی ما پسدا نمی شه
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
آهای آریایی ها 24
(24-07-2013، 15:56)چه گوارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری قران رو قبول نداری ؟
وقتی که از هزاران سال پیش از زمان محمد (ص) صحبت می کند ؟
سخنان موسی به قومش را بیان می کند ؟
سخن فرعون به موسی را بیان می کند ؟
داستان ابراهیم و یوسف و داوود و عیسی و موسی و نوح را بیان می کنند .

انکار قران انکار تورات - انجیل خواهد بود

به نظر من چند تا ایه از قران رو بخون از روی جلد نمیشه تصمیم گرفت

خداوند چندین بار می گوید که گمراهان هرچقدر هم برایشان دلیل و معجزه بیاوری ایات خداوند را انکار می کنند و خداوند نمی خواهد انان هدایت شود و نخواهند شد و در اتش دورزخ جاودان خواهند بود

امید وارم شما مصداق این چنین ایه هایی نباشید

درود

من فرزنده همین سرزمینم.صبح ظهر توی صف مدرسه واسمون قران میخوندند.توی کلاس قران حفظ میکردیم و نیمی از شبکه های صدا و سیمام درمورده قران صحبت میکنند چطور میتونی بگی که من قران نخوندم؟مادربزرگم فوق العاده مذهبیه و توی خانوادم هم همه نماز خونن ولی از وقتی که درمورده قرا تحقیق کردم دیدم دینی انسانی بیشتر نبوده

(24-07-2013، 17:03)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2013، 15:33){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادمه یه روزی امضاتون این بود که من مسلمون واقعی هستم یادتونه؟

(24-07-2013، 15:25)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق با شماست تحریم ها خیلی سخته ولی تنها کاری که می شه کرد مدیریت خوبه که الحمدالله جزو موجودات در حال انقراضه 
و تولید ملی که به خاطر مورد بالا و یه کم هم مردم (فقط یه کم شاید 5/درصد)
ولی واسه این که تجریم ها برداشته بشه باید بله قربان گو باشیم که شرمنده تو گروه خونی ما پسدا نمی شه

اره یک روزی بود ولی الان فهمیدم که اسلام دینی انسانی بوده و همش حرف از برابری حقوق زن و مرد میزنه ولی:
طبق ماده ی 435 قانون مجازات اسلامی؛ دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد مسلمان، دو ثلث(دو سوم) دیه‌ی کامل است. 
طبق ماده ی 300 قانون مجازات اسلامی؛ دیه ی زن مسلمان، نصف دیه ی مرد است. 
از تلفیق این دو چنین نتیجه می‌گردد که دیه‌ی زن، حتی از دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد کمتر است. 
آیا می‌توان توهینی آشکارتر از این به جامعه‌ی بشری روا داشت؟ 
این اعتقاد از آنجا ناشی می‌گردد که از نظر اسلام، زن در تشکیل نطفه کوچکترین نقشی ندارد و نقش او تنها پرورش دهنده است. 
اسلام معتقد است که انسان از منی ریخته شده در رحم خلق می گردد: 
أَلَمْ يَكُ نُطْفَةً مِّن مَّنِيٍّ يُمْنَى (قیامه/37) آيا او نطفهاى از منى كه در رحم ريخته مىشود نبود؟

هر جا که شوهرتان شما را به خلوت بخواند ،همان جا 
بهشت شماست! روا نیست شوهر خود را از بهره وری جنسی 
و لذت حلال منع کنید . 
" پیامبر اکرم(ص)، همان ،ص112 "

=================

باشد که در پیروی قران رستگار شویدUndecided

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان