امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آهای آریایی ها

(13-05-2013، 17:48)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید اسم انتخاب کردن یه مسئله شخصی و خانوادگی
درضمن سفارش شده اسم فرزندان زیبا باشه
نه اسم هایی که معادل ان در زبان های انگلیسی - فرانسوی و ... میشه سگ و گربه و ...Big Grin

درضمن دین هم یه مسئله شخصیه طرف می خواد بره بت پرست بشه به من چه ولی توی اون دنیا یه مقدار گرز و شلاق و اتش نوش جان می کنه

يعني فقط اسم هاي عربي زيبا هستن؟؟؟
يعني الان اسم من " آناهيتا " كه يه اسم اصيل فارسي هستش زيبايي نداره؟؟؟
من توي يه كتاب خوندم كه پيامبر گفتند كه اسم هايي كه بر فرزندانتان ميگذاريد بامعني باشند!!! نگفتند كه فقط اسم هاي فاطمه و زهرا را انتخاب كنيد!!
آناهيتا هم يعني بانوي پاك و بي عيب!!!!

درضمن الان چه بسيجي ها و چه بقيه مردم ايران مسلمان واقعي نيستن فقط اداي يه مسلمانو در ميارن حتي خانوماي چادري!!!!
من چادر نميپوشم يعني متنفرم از چادر ولي از اكثر خانوماي چادري خيلي مسلمان ترم!
بــــد نــگـــويــيــم بــه مــهـــتاب اگـــر تــــب داريـــــم ... !
 سپاس شده توسط ☺helia☺
آگهی
(05-05-2013، 17:00)Azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلام مکمل عقاید انسانی است.

بهمین خاطر هویت اسلامی قبل تر از هویت واقعیه !

نه بابا
پرسپوليس در خواب بيند پنبه دانه گهي 4 تا 4 تا خورد گه دانه دانهBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط Anahita.N ، ☺helia☺
ببینید اسلام دیگه دین رسمی شده و تقریبا به حداکثر ایرانی ها مسلمان شدن
این هم تقصیر من نیست مشکل اجدادمون بوده که قبول کردند حالا با زور شمشیر عرب یا به دلخواه
مثل مصر - سوریه و فلسطین و ... که کشور هایی با ادیان دیگه ای بودند تا اینکه به تصرف اعراب در امده نه تنها دین بلکه زبان ان ها هم تغییر کرد .
Wink

در مورد دین کامل هم خدا می گه من نمی گم مگر اینکه خدا ناباور باشید که مشکل من نیست
Undecided
 سپاس شده توسط Anahita.N ، هاناجون
بچه ها اسلام وقعي ايني نيست كه ما داريم ميبينيم توي اين دولت!!!
اينا از زبان اسلام دروغ ميگن و باعث شدن كه اسلام پيش مردم بد جلوه بشه!!!
 سپاس شده توسط ☺helia☺
در مورد مسلمان نبودن ما که هیچ شکی درش نیست
اگه همین الان قیامت بشه تقریبا 99 درصد ما میریم صاف جهنم (خودم که نفر اول شوت می شم وسط جهنم )

مسئله چادر هم مال دین ماست
کسی قبول نداره نپوشه از نظر من اشکالی نداره دوستان Wink
 سپاس شده توسط Anahita.N

(14-05-2013، 13:19)haryy pattr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2013، 14:12)fardis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران با اسلام یعنی عرب
ولی درواقع ایران یعنی زرتشت
ما در کشورمون نباید چیزی به اسم بسیجی یا آخوند داشته باشیم
چرا استفاده از کلمات خارجی رو ممنوع کردن ولی به جاش گفتن اگه از کلمات عربی استفاده کنین ثواب داره (مثه صلوات)
این نمازی رو که شماها دارین میخونین ، معنیش رو هم میفهمین؟ خب وقتی نمیفهمین دارین به خدا چی میگین دوباره میاین ....!!!!!!!!
ههههههیییی چی بگم!!!!!!Huh
ایول بابا
من هم همینو میگم

ولی کیه که به حرفامون گوش کنه؟؟؟!!!!!!!!SadSad
درسته دخــترم
.
.
ولی با غرور مـــــردونه م نابودت میکنم !

آهای آریایی ها 4
 سپاس شده توسط Anahita.N
آگهی
هيچكي!!!! Dodgy
 سپاس شده توسط ☺helia☺
(13-05-2013، 14:33)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا کی گفته مسلمون یعنی عرب
تمام یاران امام زمان عجم هستن
هر دینی روحانی داره خوب اسلام هم داره
هم انجمنی ها من هم می دونم بعضی اوقات بسیجی ها خوب نیستن ولی یه کم فکر کنین اگه اونا نبودن که ما الآن زیر سلطه ی همون عربا بودیم که
تازه مگه غیر از اینه که رفتن شهدا باعث شد ایران بمونه

ازچه منبع مطمئنی حرف میزنی اخه خودتم میفهمی چی میگی ماهم قبول داریم شهدا ایرانونجات دادن ولی اوناعرب نبودن میفهمی ایرانی بودن وب خاطرخاک ایران جنگیدن نه اسلام

(13-05-2013، 14:12)fardis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران با اسلام یعنی عرب
ولی درواقع ایران یعنی زرتشت
ما در کشورمون نباید چیزی به اسم بسیجی یا آخوند داشته باشیم
چرا استفاده از کلمات خارجی رو ممنوع کردن ولی به جاش گفتن اگه از کلمات عربی استفاده کنین ثواب داره (مثه صلوات)
این نمازی رو که شماها دارین میخونین ، معنیش رو هم میفهمین؟ خب وقتی نمیفهمین دارین به خدا چی میگین دوباره میاین ....!!!!!!!!
ههههههیییی چی بگم!!!!!!Huh

دقیقاکاملاموافقم Sleepy

(14-05-2013، 8:18)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلام کامل چون خدا و رسولش گفتند و خدا وعده دادن مانند سایر ادیان در کتاب قران تحریف صورت نگیره

مثلا گوشت خود در ایین های اسلام - یهود و مسیحی حرامه ولی امروزه در دو ایین اسلام و یهود حرام است ولی در ایین مسیحیت حلال !

به هر حال دین رو یه بار دیگه هم می گم بسته به تفکر و ذهن و اندیشه فرد است
این هم دین
وهابی
بودایی
بت پرست
برهمایی
بی دین
مسیحی
یهود
زردشت
ایین مانی
گاوپرستی
جن پرستی
شیطان پرستی
و ...
Wink
واقعامتاسفم واسه افکارت تورسما داری به اسمهای کشورهای دیگه توهین میکنی درضمن توازمطمئنی کجا اخه!!!!! بعدش ما ایرانی هستیم وباید وبایداسممون ایرانی باشه نه توهین میکنم فقط حقیقتومیگم درضمن جناب عالی که اینقدسنگ عربوب سینه میزنی تا الان ازبچه گی به چیزی که مخوری میگی غذا وعربا توفرهنگ ماجادادن ب زبان عربی غذا به مدفوع شترمیگن!!!!!!!بله
آهای آریایی ها 4
بعضی ادمهامثل لیوان میمونن.....
زیادترازظرفیتشون ک بهشون بهابدی سرریزمیکنن...........
اول خودشونو ب گندمیکشونن ....
بعددوربریشونو....

سپاس شده توسط ☺helia☺ ، Anahita.N ، šhεïdα
اره شیداجون منم کامل باهات موافقم
عربا به چیزی که ما میخوریم میگن غذا و غذا هم که چه معنی میده!!!!!!
و یا اینکه به نام اولیه سرزمینمون میگن پارس چون صدای سگ رو داره!!!!! (اینو تو ی اس خوندم)!
تا حالا به این فکر کردی که چرا میگن حتما برای دست زدن به ایات قران باید وضو داشته باشیم؟...چون که عربا دستای خودشون رو بعد از رفتن به دستشویی درست نمیشورن!!!!
درسته دخــترم
.
.
ولی با غرور مـــــردونه م نابودت میکنم !

آهای آریایی ها 4
 سپاس شده توسط šhεïdα
(14-05-2013، 14:09)fardis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره شیداجون منم کامل باهات موافقم
عربا به چیزی که ما میخوریم میگن غذا و غذا هم که چه معنی میده!!!!!!
و یا اینکه به نام اولیه سرزمینمون میگن پارس چون صدای سگ رو داره!!!!! (اینو تو ی اس خوندم)!
تا حالا به این فکر کردی که چرا میگن حتما برای دست زدن به ایات قران باید وضو داشته باشیم؟...چون که عربا دستای خودشون رو بعد از رفتن به دستشویی درست نمیشورن!!!!

اره عزیزم من ب تاریخ علاقه زیادی دارم وهمیشه درحال خوندنوجست جوهستم وباتمام وجودایرانودوس دارم من حتی خوندم یه فردی میره پیش امام علی وازش میپرشه ک چرا همه امامان روخداتوقسمت کشوعرب گذاشته چراخدا عرب روبیشتردوس داره ک امام درجوابش میگه نه اینطورنیس دلیل کارش واسه این بوده که اینقدعرباتنبل کافر جاهل بودن که خدا امامان روبرای هدایتشون میفرسته حتی میگه این وضو وغسل روهم برای این گذاشته که انقدکثیف ونجس بودن ک کتاب قران ب صورت قوانین دراورده ک مجبورشن انجامش بدن حتی زبون قران هم ب عربی گذاشته که مجبورب خوندنش شن ازبس تنبلن پس ب خودت ببال ک ازسرزمینی هستی که خداهم بهش اعتماد داشته نیازی ب هدایتمون ندیده ولی افسوس که عربا اومدن و..............من نمیدونم اینا چه موجوداتی هستن حتی زمانی ک مغول ها ب ایران حمله میکنن خیلی خونخوارو وحشی بودن ولی وقتی میان ایران فرهنگ ایرانی بهشون غلبه میکنه وبافرهنگ میشن ولی افسوس که زمان عربا اینجوری نبود وما مث عربا بیفرهنگ شدم البته یه عده ای.............هعی.............
آهای آریایی ها 4
بعضی ادمهامثل لیوان میمونن.....
زیادترازظرفیتشون ک بهشون بهابدی سرریزمیکنن...........
اول خودشونو ب گندمیکشونن ....
بعددوربریشونو....

سپاس شده توسط ☺helia☺ ، هاناجون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان