امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آئودی Q5

شاید بتوان گفت تنها آئودی توانسته باشد در بعضی شرایط از پس هم وطنی‌های خود مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و برآید. البته کم‌کم شرایط فراتر از این هم رفته و در بعضی شرایط بتوان به راحتی گفت که آئودی گوی سبقت را نیز ربوده است. در کلاس شاسی بلند متوسط، ب‌ام‌و با X3 وارد بازار شده است که طراحی بحث برانگیزی دارد و مورد پسند خیلی‌ها نیست اما در این طرف آئودی در محصولات جدید خود، طراحی‌های شکیل و زیبایی را ارایه کرده است که کمتر کسی می‌تواند از آن ایراد بگیرد. آئودی Q5 یکی از آن‌ها است. خودرویی که تنها حدود 1000 پوند ارزان‌تر از X3 است اما بیش از این قیمت‌ها زیباتر است. به داخل خودرو که سوار شوید باز شرایط فرقی نمی‌کند و طراحی زیبا به همراه کیفیت بی‌نظیر یک آلمانی را خواهید دید.
در بازارهای مختلف پیشرانه Q5 با مشخصات متفاوتی عرضه شده ولی در کشورهای حاشیه خلیج فارس در دو مدل 2 و 3.2 لیتری قابل تهیه است. پیشرانه Q5 در مدل 3.2 لیتری، به کمک 6 سیلندر و 270 اسب‌بخار می‌تواند این شاسی‌بلند 1.8 تنی را در عرض 6.9 ثانیه به مرز 100 کیلومتر در ساعت برساند و تا حداکثر سرعت 234 کیلومتر در ساعت نیز پیش برود. تمامی قدرت پیشرانه به کمک گیربکس 7 سرعته S-tronic به هر چهار چرخ منتقل می‌شود. از نظر مصرف سوخت نیز آئودی Q5 در شرایط مناسبی است و در شهر 12.3، در خارج از شهر 7.6 و به صورت ترکیبی 9.3 لیتر در هر 100 کیلومتر می‌سوزاند.آئودی Q5 در مدل پایه حدود 30 هزار پوند قیمت دارد و در همین مدل، بسیاری از امکانات به صورت استاندارد روی آن نصب می‌باشند. البته می‌توانید از یک لیست بلند، امکانات متنوعی دیگری را به انتخاب خودتان روی این خودرو نصب کنید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آئودی Q5 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نسل آیندهٔ آئودی A8
  خودرو آئودی E-TRON ایمن‌ترین اتومبیل الکتریکی جهان +تصاویر
  رونمایی از آخرین مدل آئودی 6 سیلندر (عکس)
  طراحی ذهنی آئودی Q3 مدل 2017 منتشر شد
  آئودی R8 اسپایدر روانه بازار انگلستان شد + عکس
  آئودی A8 مُدل 2018 تست می شود !
  رونمایی از آئودی TT RS با ۴۰۰ اسب بخار
  معرفی آئودی A4 آلرود مدل ۲۰۱۷
  جدال سدان‌های کوپه؛ مرسدس بنز CLS در برابر آئودی A7
  آئودی Q7 مدل ۲۰۱۷ ،یک نمونه واقعی از مهندسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان