امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اپل کورسا

اپل کورسا
بالاخره بعد از چندین سال، پای یک اروپایی دیگر توسط شرکت بازرگانی راه‌و‌پل دیانا به ایران باز شد. قرار است محصولات مختلف اپل به ایران وارد شوند اما فعلا این شرکت اقدام به واردات اپل کورسا کرده است. اگرچه ممکن است کورسا از محصولات ارزان قیمت اپل باشد اما می‌توان به راحتی به کیفیت آن اعتماد کرد. اپل نیز مانند هم وطن‌های خود در سراسر دنیا دارای اعتبار است و با ورود به بازار داخلی می‌تواند رقیبی جدی برای حریفان خود باشد. زمانی که با یک آلمانی سر و کار داریم، شاید حرف زدن از امکاناتی مانند شیشه‌های برقی و رینگ آلومینیومی برای آن کار درستی نباشد و باید دنبال تکنولوژی‌های روز و پیشرفته دنیا در آن بود. امسال نیز یکی از محصولات الکتریکی اپل به نام آمپرا لقب خودروی سال 2012 را کسب کرده است که نشان دهنده تمرکز این کمپانی روی مصرف و آلودگی کمتر به همراه کیفیت بالا است. در اپل کورسا نیز تکنولوژی به نام ecoFLEX وجود دارد که به کمک روشن و خاموش کردن پیشرانه، مصرف را به 3.5 لیتر در 100 کیلومتر (در مدل 5 در) کاهش می‌دهد. البته مشخص نیست در مدل‌های وارداتی این سیستم وجود دارد یا خیر. چراغ‌های جلوی این آلمانی کوچک نیز از سیستم AFL بهره می‌برد که در سر پیچ، با چرخیدن چراغ‌ها، باعث روشنایی بیشتر و بهتر می‌شود. سیستم صوتی کورسا، دارای صفحه نمایش 5 اینچی است که قابلیت دانلود دفترچه تلفن، پخش CD و بلوتوث را دارد. البته باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید دقیقا چه امکاناتی روی مدل‌هایی که قرار است به بازار وارد شوند، وجود دارد.
پیشرانه‌هایی که به بازار ایران راه یافته‌اند، همگی 4 سیلندر 16 سوپاپه هستند که در مدل گیربکس خودکار حجمی برابر 1364 سی‌سی و توان تولید 90 اسب‌بخار و در مدل گیربکس دستی حجمی برابر 1598 و توان تولید 150 اسب‌بخار را دارند. اپل کورسا در مدل گیربکس دستی و خودکار قیمتی بین 45 تا 50 میلیون تومان را خواهد داشت که اگر شرکت راه‌و‌پل دیانا بتواند این قیمت را حفظ کند، کورسا به راحتی به حریفان خود مانند هیوندای i30 و تویوتا یاریس هاچ‌بک غلبه خواهد کرد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپل کورسا 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط پرنسس یخی1 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، پسر ایزانی2
آگهی
بازم بزارBlushHeartHeartHeart
عشق یک پیروزی نیستHeart
پیروزی اینکه بتونی نگهش داری
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
زیاد عالی نیست
کاش می شد...

یک لحظه جایمان را عوض کنیم...

شاید تو می فهمیدی چه قدر بی انصافی.

و منم می فهمیدم چرآ
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
خیییلی عالی هم هست
آهـــــــــــــــای شماهایی که به"خلیج پارس "میگین "خلیج فارس"...شماها به پاکستان چی میگین..؟!؟!:|
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان