امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرق ما با ..........

واقعا باید متاسف بود یه ادمایی میرن جونشون وزندگیشون رو میدن به خاطر مااونوقت ما چی؟کارامون باعث میشه تا اون دنیا جلوی همون ادما شرمنده بشیم.نمیدونم به امام زمان چقدراعتقاد دارین ولی بعضی ادما حتی خود من بد جور دلش رو میشکونیم.حالم از خودم به هم میخوره چطور میتونم در برابر کاری که شهدابرای ما کردن بی اهمیت باشم.
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12
آگهی
ممنون قشنگ بود
اگر مرگ حق ادمهاست ........
کاش خوشبختی هم حقشان بود...
**
گاهی باید سکوت کرد خدا پاسخگوخواهد بود
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12
(11-05-2013، 22:18){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2013، 18:45)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم خیلیاتون علاقه ای به این موضوع ها ندارین ولی خواهش میکنم تا اخرش بخونید..
فرق ما با شهدا چیست؟ همراه با تصاویر رنج آور

سلام به همه منتظران مهدی موعود ، به قول شهید مهدی زین الدین ، در زمان غیبت منتظر به کسی میگویند که آماده شهادت است ، پس سلام به همه آنانی که آماده ی شهادت اند..

من نمیدانم در چهره حاج مجید پازوکی چه وجود دارد ، هر وقت به عکسهای حاجی نگاه میکنم در دل خود میگویم چه انسان با محبت و خنده رویی ، چهره اش به دلم می نشیند..حاج مجید از مصادیق این بیت است که میگوید : " در فراق دوستان دیگر زما چیزی نماند ، هر که رفت از هستی ما پاره ای با خویش برد " و در نهایت او هم به جمع یاران خمینی(ره) پیوست..اما در طرف دیگر مدل مویی را می بینید که هنوز هم نمیدانم برای چه استفاده میشود و چه چیزی را اثبات می کند..در مقابل این عکس هیچ احساسی ندارم..خوشم نمی آید که به آن نگاه کنم..بچه ها به خدا داریم راه رو اشتباه میریم..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.img9.org/uploads/e2181089028e240a7db8ba4350e30d48.jpg
این عکس هم خود به خود گویای همه چیز هست ، به نظر من آنهایی که در سمت چپ تصویر هستند ، انشالله از آزمایش الهی سربلند بیرون خواهند آمد..اما در مورد آنهایی که در سمت راست عکس هستند ، هیچ نمیتوانم بگویم و برای خودم و آنها از خداوند بلند مرتبه طلب مغفرت میکنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.img9.org/uploads/673e689a673ee4f8e60ade767249bcb2.jpg
ببخشید اگر دلتان به درد آمد و با دیدن این عکس ناراحت شدید ، نمیدانم به کدام دلیل ناراحت شدید ، برای دست خونین آن بسیجی ، یا دستان این نامحرمان که اینطور با هم مخلوط شده است و به ظاهر نمایش هماهنگی را رقم زده است..خدایا..خدایا..فقط میتوانم بگم "عجل لولیک الفرج"
http://www.img9.org/uploads/0ba782e047f4619b37356dfc80cd5d73.jpg
با دیدن این عکس اولین جمله ای که به ذهنم رسید این بود : "لا اله الا الله" خدایا میشود به من بفهمانی که کدامیک از اینها در قیامت ظاهر زیبایی دارند ؟ کسی که گوشت ، پوست ، خون ، استخوان و لباسش با هم آمیخته شده یا کسی که لباسهای به روز و به اصطلاح "مد" را میپوشد و ساعتها وقت خود را برای ظاهر خویش میگذراند..اینجاست که به یاد جمله شهید بزرگوار حاج احمد کاظمی می افتم که میگوید خوایا فقط میخواهم شهید بشوم ، حاج احمد خوشا به حالت که راه سعادت را تشخیص دادی و به آرزویت رسیدی و بدا به حال ما که ظاهر را بر باطن ترجیح دادیم..

http://www.img9.org/uploads/2d64a22c508994adf161b71c27d08cde.jpg
در مورد شهید صیاد شیرازی هرچه بگوییم کم است..من بنده روسیاه خدا هستم و چیزی ندارم که بگویم ، در باب بزرگی ایشان برای اهل ولایت و معرفت این را بگویم که رهبری عزیز بر تابوت این شهید بوسه زدند و در فراقش گریه کردند..او فقط یک فرمانده ارتشی نبود ، اصلا برای انها درجه و مقام دنیا معنی نداشت ، آنها فقط میخواستند در راه خدا و اسلام تن خویش را فدا کنند و سعادت را فقط در این راه دیدند و برای همین خدا اینگونه عزیزشان نمود. در هر دو تصویر افراد دست خود را بالا برده اند ، یکی برای راز و نیاز با خدای خویش و طلب مغفرت و شهادت و دیگری نمی دانم برای چه ، شاید برای خوشحالی زودگذری که ناراحتی امام زمان را به دنبال خواهد داشت..
http://www.img9.org/uploads/def31b303aac0c5f4f5c96e083035e77.jpg
عکس های من تمام شد ، ولی هر کسی که این مطلب را میخواند خود شاهد این موارد بوده و هست و امیدوارم که با دیدن این مناظر و تفکر در مورد آنها ، کمی به فکر بیفتیم و راه خویش را سریعتر انتخواب کنیم و نگذاریم دوربین روزگار عکسهایی از ما تهیه کند که در درگاه الهی پاسخی برای آنها نداشته باشیم.

نویسنده : اسدالله مغيثي
ادرس وبلاگ:dustekhoda7.blogfa.com

ببخشید پستم دوتا شد اگه میشه اون یکیو حذف کنید
1دونش بستهHuh

چرا کسی نظر نمیدهSad

مدل مو چه ربطي به شهدا داره؟Undecided
حجاب واجبه يا مستحب؟فقط همينو بهم بگو تا بفهمم با كي سروكار دارم
دين ما دينيست كه ازادي رو براي زنان محدود كرده منظور شما اينه ديگه نه؟كه يعني كارايي رو كه مرد ميتونه انجام بده نميتونه انجام بده

من نه میگم حجاب واجب نه مستحب .حجاب از زن محافظت میکنه .ماشالا ادم باجنبه هم تو ایران زیاده.فقط کافی یک خانم با تاپ وشلوار بیاد بیرون مثل اروپایی ها اون موقع هرچی مرد وپسر می افتن دنبالش....ایکاش فقط بیافتند دنبالش هه
دین ما ازادی رو برای زنا محدود نکرده فقط گفته حجابتون کامل باشه.اونم برای امنیت خودشون گفته.یه مثال میزنم مثلا یه پدری به بچش میگه سعی کن سیگار نکشی ...بااین حرف ازادی از بچه گرفته شده ؟برایه سلامتی خودش گفته.
فکرنکنیدکه من ادم خشکی مقدس و..... هستم نه منم یکی مثل شماهام ولی خودمو پیداکردم ...
پاسخ
ماتقلید کردیم همه چیو فرهنگمونوحجابمونو آدابمونو............
چقـدر اشتبــاه میکننـد آنهـایے کــﮧ میگوینـد:
مــرد بـــاید قـد بلنــد بـاشد...
چشمــ و ابـرو مشکـے بـاشد...
تــﮧ ریشـ داشتــﮧ بـاشد...
پـیـراهن مـردانـﮧ بـپـوشد ......
آستینشــ را کمے تـا بزنــد...موهـا ے دو سانتے داشتـﮧ باشد و ...!!
مــטּ کـﮧ میگویمــ :
مـرد بــاید بـاوجود تمـامــ غرورشـ ، مهربـاטּ بــاشد...
بـاوجود تمامـ لجبـازیهـــایشـ ، وفـادار بـاشد
بــاوجود تمامــ خستگے هایشــ ، صبــور بــاشد...
بـاوجود تمامــ سختے هایشـ ، عاشقـ بـاشد
مرد بـاید محکمــ بـــاشد
پاسخ
(12-05-2013، 10:06)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2013، 22:18){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2013، 18:45)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم خیلیاتون علاقه ای به این موضوع ها ندارین ولی خواهش میکنم تا اخرش بخونید..
فرق ما با شهدا چیست؟ همراه با تصاویر رنج آور

سلام به همه منتظران مهدی موعود ، به قول شهید مهدی زین الدین ، در زمان غیبت منتظر به کسی میگویند که آماده شهادت است ، پس سلام به همه آنانی که آماده ی شهادت اند..

من نمیدانم در چهره حاج مجید پازوکی چه وجود دارد ، هر وقت به عکسهای حاجی نگاه میکنم در دل خود میگویم چه انسان با محبت و خنده رویی ، چهره اش به دلم می نشیند..حاج مجید از مصادیق این بیت است که میگوید : " در فراق دوستان دیگر زما چیزی نماند ، هر که رفت از هستی ما پاره ای با خویش برد " و در نهایت او هم به جمع یاران خمینی(ره) پیوست..اما در طرف دیگر مدل مویی را می بینید که هنوز هم نمیدانم برای چه استفاده میشود و چه چیزی را اثبات می کند..در مقابل این عکس هیچ احساسی ندارم..خوشم نمی آید که به آن نگاه کنم..بچه ها به خدا داریم راه رو اشتباه میریم..

http://www.img9.org/uploads/e2181089028e240a7db8ba4350e30d48.jpg
این عکس هم خود به خود گویای همه چیز هست ، به نظر من آنهایی که در سمت چپ تصویر هستند ، انشالله از آزمایش الهی سربلند بیرون خواهند آمد..اما در مورد آنهایی که در سمت راست عکس هستند ، هیچ نمیتوانم بگویم و برای خودم و آنها از خداوند بلند مرتبه طلب مغفرت میکنم.
http://www.img9.org/uploads/673e689a673ee4f8e60ade767249bcb2.jpg
ببخشید اگر دلتان به درد آمد و با دیدن این عکس ناراحت شدید ، نمیدانم به کدام دلیل ناراحت شدید ، برای دست خونین آن بسیجی ، یا دستان این نامحرمان که اینطور با هم مخلوط شده است و به ظاهر نمایش هماهنگی را رقم زده است..خدایا..خدایا..فقط میتوانم بگم "عجل لولیک الفرج"
http://www.img9.org/uploads/0ba782e047f4619b37356dfc80cd5d73.jpg
با دیدن این عکس اولین جمله ای که به ذهنم رسید این بود : "لا اله الا الله" خدایا میشود به من بفهمانی که کدامیک از اینها در قیامت ظاهر زیبایی دارند ؟ کسی که گوشت ، پوست ، خون ، استخوان و لباسش با هم آمیخته شده یا کسی که لباسهای به روز و به اصطلاح "مد" را میپوشد و ساعتها وقت خود را برای ظاهر خویش میگذراند..اینجاست که به یاد جمله شهید بزرگوار حاج احمد کاظمی می افتم که میگوید خوایا فقط میخواهم شهید بشوم ، حاج احمد خوشا به حالت که راه سعادت را تشخیص دادی و به آرزویت رسیدی و بدا به حال ما که ظاهر را بر باطن ترجیح دادیم..

http://www.img9.org/uploads/2d64a22c508994adf161b71c27d08cde.jpg
در مورد شهید صیاد شیرازی هرچه بگوییم کم است..من بنده روسیاه خدا هستم و چیزی ندارم که بگویم ، در باب بزرگی ایشان برای اهل ولایت و معرفت این را بگویم که رهبری عزیز بر تابوت این شهید بوسه زدند و در فراقش گریه کردند..او فقط یک فرمانده ارتشی نبود ، اصلا برای انها درجه و مقام دنیا معنی نداشت ، آنها فقط میخواستند در راه خدا و اسلام تن خویش را فدا کنند و سعادت را فقط در این راه دیدند و برای همین خدا اینگونه عزیزشان نمود. در هر دو تصویر افراد دست خود را بالا برده اند ، یکی برای راز و نیاز با خدای خویش و طلب مغفرت و شهادت و دیگری نمی دانم برای چه ، شاید برای خوشحالی زودگذری که ناراحتی امام زمان را به دنبال خواهد داشت..
http://www.img9.org/uploads/def31b303aac0c5f4f5c96e083035e77.jpg
عکس های من تمام شد ، ولی هر کسی که این مطلب را میخواند خود شاهد این موارد بوده و هست و امیدوارم که با دیدن این مناظر و تفکر در مورد آنها ، کمی به فکر بیفتیم و راه خویش را سریعتر انتخواب کنیم و نگذاریم دوربین روزگار عکسهایی از ما تهیه کند که در درگاه الهی پاسخی برای آنها نداشته باشیم.

نویسنده : اسدالله مغيثي
ادرس وبلاگ:dustekhoda7.blogfa.com

ببخشید پستم دوتا شد اگه میشه اون یکیو حذف کنید
1دونش بستهHuh

چرا کسی نظر نمیدهSad

مدل مو چه ربطي به شهدا داره؟Undecided
حجاب واجبه يا مستحب؟فقط همينو بهم بگو تا بفهمم با كي سروكار دارم
دين ما دينيست كه ازادي رو براي زنان محدود كرده منظور شما اينه ديگه نه؟كه يعني كارايي رو كه مرد ميتونه انجام بده نميتونه انجام بده

من نه میگم حجاب واجب نه مستحب .حجاب از زن محافظت میکنه .ماشالا ادم باجنبه هم تو ایران زیاده.فقط کافی یک خانم با تاپ وشلوار بیاد بیرون مثل اروپایی ها اون موقع هرچی مرد وپسر می افتن دنبالش....ایکاش فقط بیافتند دنبالش هه
دین ما ازادی رو برای زنا محدود نکرده فقط گفته حجابتون کامل باشه.اونم برای امنیت خودشون گفته.یه مثال میزنم مثلا یه پدری به بچش میگه سعی کن سیگار نکشی ...بااین حرف ازادی از بچه گرفته شده ؟برایه سلامتی خودش گفته.
فکرنکنیدکه من ادم خشکی مقدس و..... هستم نه منم یکی مثل شماهام ولی خودمو پیداکردم ...

يك مثال برات بزنم.فرض كن تو و 7 مليارد ادمه ديگه روي زمين لخت راه برين و اين قانون جهاني باشه بعد فكر ميكني اصلا مرد يا زن به جنس مخالفش اصلا نگاه ميكنه؟حجاب خيلي از ازادي هارو از زن ها گرفته و اين خلاف قوانين قرانه كه ميگه حقوق مرد و زن يكيه
حضور نداشتن زنان در استاديوم
شركت نكردن در خيلي از ورزشها از جمله واترپلو و شنا
و بقيش يادم ني

(12-05-2013، 11:57)parnia tajik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماتقلید کردیم همه چیو فرهنگمونوحجابمونو آدابمونو............

يعني انتظار داري ما مثله 500ساله پيش از اون لباساي كريم خان زندي بپوشيم؟يك لحظه خودت رو در اون لباسا فرض كن
پاسخ
حرفمونگرفتیAngryAngryAngryAngryAngry
چقـدر اشتبــاه میکننـد آنهـایے کــﮧ میگوینـد:
مــرد بـــاید قـد بلنــد بـاشد...
چشمــ و ابـرو مشکـے بـاشد...
تــﮧ ریشـ داشتــﮧ بـاشد...
پـیـراهن مـردانـﮧ بـپـوشد ......
آستینشــ را کمے تـا بزنــد...موهـا ے دو سانتے داشتـﮧ باشد و ...!!
مــטּ کـﮧ میگویمــ :
مـرد بــاید بـاوجود تمـامــ غرورشـ ، مهربـاטּ بــاشد...
بـاوجود تمامـ لجبـازیهـــایشـ ، وفـادار بـاشد
بــاوجود تمامــ خستگے هایشــ ، صبــور بــاشد...
بـاوجود تمامــ سختے هایشـ ، عاشقـ بـاشد
مرد بـاید محکمــ بـــاشد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان