امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chevrolet Camaro ZL1 Convertible2013

نسل اول کامارو سال 1966 ساخته شد که از همان ابتدا لقب رقیب اصلی موستانگ را بر خود نهاد . کمپانی امرکایی شورلت که مابین امریکایی ها Chevy هم نامبرده میشود طی سال های متعددی کامارو را به دست تیغ جراحی متخصصین خود سپرد و در پنج نسل متوالی کامارو را دگرگون نمود.در نسل پنجم کامارو به گونه کوپه سقف فلزی تولید شدو به علت استقبال بسیار مردم در سال 2011 نمونه کانورتیبل باپوشش کابرویلت به بازار عرضه شد تادرمیان جوانان به دلربایی بپردازد تیم های معتبر زیادی در جهان تست های متعددی برای کامارو کروک در نظر گرفته و انجام دادندکه جدا از مسائل فنی از نظر ظاهری اکثرا این شعاررا دارند که کاماروکروک جذاب ترین خودرو سال برای جوانان مخصوصا دختران دنیاست.

کامارو ZL1 که همین امسال تولیدش آغاز شد بسیار عضلانی و زیباتر از دیگر کاماروهای تولیدی کمپانی شورلت است . البته اکنون ما شاهد تعداد کمی از کامارو با پلاک گذرموقت در جاده های کشور هستیم .

به محض اینکه شما پای خود را بر روی پدال گاز کامارو ZL1 فشار دهید موتور 8 سیلندر 6160 سی سی آن همان شتاب مورد علاقه شما را برایتان فراهم میکند طوری که در مدت 3.4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت میرسد .دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Chevrolet Camaro ZL1 Convertible2013 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Chevrolet Camaro ZL1 Convertible2013 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Chevrolet Camaro ZL1 Convertible2013 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان