امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بی احساس ترین کودک دنیا +عکس

(19-05-2013، 10:01)shahriar64 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه الکی عاشق نمیشه
احتمالا این همون فلج عضله صورت نیست؟

نه اون فرق دارهIdea

دعا کنید بزرگتر شدم پزشکی قبول شم بعد برم چشم پزشکی بخونم اون موقع مطمئن با شید یه چاره ای براش پیدا میکنم بیخود نمیگم چون بهره ی هوشیم 125هستش ولی بازم خدا شفاش بده

آمینRolleyesRolleyesRolleyes
بی احساس ترین کودک دنیا +عکس 3

پاسخ
آگهی
همون فلج صورت نیست؟
پاسخ
(19-05-2013، 10:01)shahriar64 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه الکی عاشق نمیشه
احتمالا این همون فلج عضله صورت نیست؟

کاملا موافقم
چی بگم اول تو بگو
پاسخ
وااااااااااای خدا.........
دلم کبابید.........Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

پاسخ
ان شاء الله من Big GrinBig GrinBig Grinکشف می کنم
123
پاسخ
اخیcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
: )
پاسخ
آگهی
(19-05-2013، 9:13)!ای خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداااااااااااااااااااااااا​ا چــــــــــرا؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"کودی جیمز" کودکی است که از بدو تولد دچار بیماری خاصی بوده است. این بیماری باعث می شود نتواند احساساتش را به درستی با صورتش بیان کندچرا که صورتش اصلا حرکت نمی کند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، احساسات یکی از مواردی است که خداوند در هر بشری قرار می دهد. انسان با احساسات خود است که می تواند زندگی کند و از آن لذت کافی را ببرد.

"کودی جیمز" کودک یک ساله ای که به سندروم"مبیوس" مبتلا است به عنوان بی احساس ترین کودک دنیا شناخته می شود،چرا که بیماری اش نمی گذارد احساسات درونی اش را از طریق عضلات صورتش نشان دهد.

او نمی تواند بخند، گریه کند، ناراحت باشد یا حتی پلک زدن نیز برای او غیر ممکن است و تنها با حرکت چشمش آن ها را مرطوب نگه می دارد. این بیماری تنها دو بچه را از هر چند ده میلیون کودک مبتلا می کند و این روزها در دنیا تنها 124 نفر زندگی می کنند که مبتلا به سندروم "مبیوس" هستند. همه این افراد زندگی بسیار سختی دارند چرا که هیچگاه نمی توانند آنچه درونشان میگذرد را بروز دهند.

مادر این کودک می گوید تنها از روی حس مادری می توانم احساسات او را درک کنم و این برای من سخت است اما به هر نحو کودکم را دوست دارم. تا به حال پزشکان برای این بیماری راه درمانی را کشف نکرده اند.
پاسخ
ای جان بیچاره SadSad
با توام  .. ..  اره تو  .. ..  برگرد و سپاسو بده
پاسخ
این بچه خیلی نازه............................................................................​................................................................................​....من تا حدودی میتونم درکش کنم.............................................................................​........................................................................
خدا برای چی..............................................................................​................................................................................​......
مگه اون مثل ما آدم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا حالا که این بچه رو اینجوری فرستادی لطفا راه درمانشم بفرست...........................................................................​.........................................
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیوانگی شاخ و دم ندارد
همین که ساعتها و روزها
به فکرو خیال کسی هستی که به فکرت نیست
خود نوعی دیوانگیست
پاسخ
اخی حیوونکیcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  روشهای کمک به کودک در کاهش اضطراب:
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  داستان به دنیا اومدن سید پوتین
  با سرد و بی احساس ترین فرد جهان بیشتر آشنا شوید
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  کودک سیاه پوست((:
Heart مطمئن نیستید که آیا او هم همین احساس را نسبت به شما دارد یا خیر.
  اگ دنیا برعکس بشه.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان