امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متن آهنگ نگو نمیشه از اردلان طعمه

با اینکه نبودنه تو خیلی وقته کرده بیمارم و عرض دو ساعت تموم میشه پاکت سیگارم/ با اینکه بی تو شبا خوابم نمیبره و بیدارم/ ولی عکستو نکندم هنوز از روی دیوارم/ تو قصه ها میگن واسه گریه اشکم نمیاد ولی نمیدونم چرا امشب اشکم نمیاد/ پیش خودت میگی خوشی زده زیر دلش ولی طعمه دیگه حتی خندش هم نمیاد/ هه..... چی شد شد خنک شدی نه؟؟ ولی من هنوزم کناره شومینه ام و داغه داغم هنوز از رفتنت و عکساتو دارم دونه به دونه میبینم/ نمیدونم مریضیه یا احساسه عزیزیه/ نمیدونم سادگیه یا این همون عاشقیه/ نمیدونم دردم چیه/ گناهی که کردم چیه/ نمیدونم اینی که داره می کوبه تو قلبم چیه/ هرچی هست دیگه داره می کشتم به جونه تو/ فکرمیکنم بمیرم بدونه تو/ آره هرچی هست داره قلبمو از جا می کنه/ دیگه داره دلو آتیش میزنه......../ نه نگو نمیشه تو رو ببوسم/ نگو که دیگه نداری دوسم/ نگو که باید بری هنوزم,, آی آی آی آی..../
کاش میشد یه بار دیگه منو ببینی اقلا و مثل اون روزا بازم بیای بشینی بغلم/ روزایی که دوسم داشتی ولی نه زیادی/ همون روزایی که جوابه منو با نه میدادی/ از اون موقع یه سرم به دله تنگم نزدی/ سرت شلوغه خب حق داری زنگم نزنی/ وقتی میری نمیزنی به من حتی یه سری/ خب مشخصه اون موقع با صدتا پسری/ هرکی هرحرفی که دلش میخواست پشتم زد/ وقتی دیدم تو باور میکنی خشکم زد/ دوستی شده بود دعوا و فحش یکسره/ گفتی میخوای بری/ گفتم برو خوش بگذره/ میدونستی اگه بری خیلی غصه میخورم/ میدونستی که دم دستم هرچی قرصه میخورم/ ولی رفتی بدونه گفتن کلمه ای/ حالام برو با یه کس دیگه اگه طلبه ای......./نه نگو نمیشه تو رو ببوسم/ نگو که دیگه نداری دوسم/ نگو که باید بری هنوزم,, آی آی آی آی..../

[/size] نامردی اگه سپاس ندی
سیگارت را با او روشن کن.....
تکلیفت را با من!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط NiRvAn
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن آهنگ جیگیلی از امیرتتلو و اردلان طعمه
Music متن اهنگ تموم نمیشه از شهام
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ Betty از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ Epiphany از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ Mad Womam از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ illicit affairs از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ This is me Trying از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ(feat Bon Iver)Exile از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ Aguast از تیلور سویفت
  ترجمه و متن آهنگ آهنگ Seven از تیلور سویفت

پرش به انجمن: