امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ابـراهیـم زاده: هــدفـم با تراکتـــور قهـرمـانـی در آسیــا اســت .

هواداران تراکتور حمایت خود از تیمشان را قبلا به رخ آسیا کشیدند به کمک آنها نیاز داریم و با حمایتشان می توانیم موفقیت های زیادی کسب کنیم.

سرمربی جدید تیم تراکتور گفت:به دنبال این هستم تا موفق تر از قبل باشم.

منصور ابراهیم زاده درباره حضورش در تراکتور برای فصل آتی اظهار داشت:از حدود دو هفته پیش با مسولان تراکتور وارد مذاکره شدم.دیدگاههای ما و مسولان تراکتور به هم نزدیک بود و در نهایت منجر به توافق شد.

وی درباره بحث حضورش در پرسپولبس عنوان کرد:بحث حضورم در پرسپولیس فقط از سوی مسولان این باشگاه مطرح شد.در کربلا که بودم،رویانیان تماس گرفت و به من گفت می توانیم نام شما را به عنوان یکی از گزینه ها در هیات مدیره مطرح کنیم یا نه که من به احترام هواداران پرسپولیس قبول کردم.البته تا به الان سکوت کردم اما باید بگویم که هیچ مذاکره رسمی و جدی با پرسپولیسی ها انجام ندادم و این بحث فقط در حد حرف بود.

ابراهیم زاده ادامه داد:من قبل از اینکه به کربلا بروم با زینی زاده به توافقات اولیه رسیده بودم و فقط به خاطر هواداران پرسپولیس مخالفتی با طرح نامم نکردم.

وی تاکید کرد:از اینکه برای مردم آذربایجــــــان و تبریز کار خواهم کرد خوشحالم و این موضوع برای من یک افتخار است.تراکتور تیم بزرگی است و امیدوارم بتوانیم نام این تیم را در آسیا هم مطرح کنیم.هر چند که هواداران تراکتور حمایت خود از تیمشان را قبلا به رخ آسیا کشیدند.به کمک آنها نیاز داریم و با حمایتشان می توانیم موفقیت های زیادی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتور را می تواند مثل ذوب آهن به فینال لیگ قهرمانان آسیا هدایت کند یا نه گفت:من به دنبال این هستم تا موفق تر از قبل باشم.

ابراهیم زاده درباره اینکه آیا به قهرمانی آسیا می اندیشد اظهار داشت:وقتی می گویم می خواهم موفق تر از قبل باشم یعنی اینکه هدفم قهرمانی در آسیا است .البته این کار برنامه می خواهد، امکانات می خواهد و امیدوارم همه چیز دست به دست هم بدهد تا در این راه سخت موفق باشیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابـراهیـم زاده: هــدفـم با تراکتـــور قهـرمـانـی در آسیــا اســت . 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، عاطفه70
آگهی
انشاءالله ...Heart
ابـراهیـم زاده: هــدفـم با تراکتـــور قهـرمـانـی در آسیــا اســت . 1
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطفه70 ، azary
ایول!Smile
خدایا از تو ممنونم که مرا در حد ایوب میبینی.....
اما میشود تمامش کنی؟!.........بریده ٱم....

نامردیت....بی معرفتیت...تنها گذاشتنم....هیچکدام نه اذیتم کرد نه سوال شد!....
فقط بگو چگونه نگاهت کرد که تنهایم گذاشتی؟؟...........
پاسخ
 سپاس شده توسط azary

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت عجیب عمه با برادر زاده ش
  گـِریـه هَــرمــآه چگـونــــ] اســت؟!
  نــآمـ بـرنـد شُــمــآ کُــدآمـ اســت...؟
  ♥مـטּ زاده בے ماهــم♥
  وانیا خانوم 1 ماهـــــــــه:برادر زاده سیاوش خیرابی دختر آقا آرش
  احد عظیم زاده
  شوخی عجیب و خیلی خطرناک عمران زاده در تمرین (عکس)
  شوخی عجیب و خیلی خطرناک عمران زاده در تمرین (عکس)
  عکس جنجالی عابد زاده در آمریکا
  خيابانگردي عمران زاده و نيكبخت در اوكراين با شلوارك ؛ عكس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان