امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سارق هزینه عمل جراحی را شناسایی کنید + عکس

پلیس با انتشار بدون پوشش تصویر سارق تحت تعقیب از شهروندان خواست وی را شناسایی کنند.

به گزارش ایسنا، درپی مراجعه فردی به کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد در سیزدهم شهریور ماه سال‌گذشته، وی به مأموران اعلام کرد که کیف‌دستی حاوی مدارک شناسایی، وجه نقد و چند عابربانک به همراه رمز آنها به سرقت رفته و سارقان پیش از هرگونه اقدام از سوی مالباخته اقدام به برداشت ۱۸ میلیون تومان از حساب عابربانک‌هایش کرده‌اند.

سارق هزینه عمل جراحی را شناسایی کنید + عکس 1

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت داخل خودرو و به دستور شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه ۶ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مالباخته دراظهارات خود به کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: در ساعت ۱۷:۴۵ روز ۱۳ شهریورماه سال ۹۱ برای خرید به میدان میوه و تره بار مراجعه و در ساعت ۲۰ زمانی که به محل پارک خودرو مراجعه کردم، متوجه شدم که سارق یا سارقان با تخریب قفل در صندوق‌عقب ماشین اقدام به سرقت کیف‌دستی حاوی مدارک شناسایی، ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد و چندین عابربانک داخل آن کرده‌اند.

مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چندی پیش به همراه برادرم و برای تأمین هزینه درمان مادرمان اقدام به پس‌انداز پول در حساب‌های عابربانکی کرده و قرار بود تا این پول را هزینه عمل جراحی مادرمان کنیم اما سارقان با سرقت عابربانک‌ها، تمامی پول‌های داخل عابربانک را برداشت کرده‌اند.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه سوم با بررسی تراکنش مالی حساب‌های عابربانکی اطلاع پیدا کردند که سارق یا سارقان در مناطق شریعتی، میرداماد، میدان هروی، خیابان جمهوری و میدان فردوسی اقدام به خرید سکه از طلافروشی‌ها و صرافی‌ها کرده‌اند که تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته بانکی طلافروشی‌ها و صرافی‌ها مورد بازبینی قرار گرفت و کارآگاهان با بررسی تصاویر، چهره فردی را شناسایی کردند که با استفاده از عابربانک های مسروقه اقدام به خرید سکه کرده بود.

سرهنگ کارآگاه حسین خان بابایی، رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ، با اعلام این خبر گفت : با شناسایی تصاویر یکی از متهمان و به منظور شناسایی هویت واقعی و دستگیری وی، دستور انتشار تصاویر بدست آمده از این فرد از سوی مقام قضایی صادر شد.

وی از کلیه شهروندانی که اطلاعاتی درباره هویت، محل‌های تردد و مخفی‌گاه‌های متهم دارند، خواست تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۸۸۵۰۵۷۵۳ در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار دهند.
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
آگهی
AngelAngelAngelAngel
جان غمگین ، تن سوزان ، دل شیدا دارم
    آنچه شایسته عشق است ، مهیا دارم
    سوز دل ، خون جگر ، آتش غم ، درد فراق
    چه بلاها که ز عشقت من تنها دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاید ببینید و قضاوت کنید.ظاهر پرستا اینجا معلوم میشن
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
  واقعا شما جرأت دارید که از اینجا عبور کنید!! (تصویری)
  مهاجرت به سوئد| هزینه‌های زندگی و معرفی یک روش ایده‌آل برای مهاجرت به این کشور
  دعا کنید در تهران زلزله نیاید/ برای زلزله بالای ۷ ریشتری مشکل قبر هم داریم
  کرونا تمام نشده؛ عروسی ها را تعطیل کنید
  هزینه‌های بیمارستانی؛ در صدر شکایات مردم از بیمارستان‌ها
  کمک سگها به محققان در شناسایی علت آتش‌سوزی‌ها
Heart دهک‌های پایین فاقد سهام عدالت شناسایی شوند
Heart مرخصی پزشکی شهروند آمریکایی زندانی‌شده را تمدید کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان