امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اظهارات جنجالی یک طراح مد و لباس در مورد Adele

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irfreeup.com/uploads/L137334231589.jpg
یک طراح مد و لباس به نام کارل لاگرفلد سال گذشته وقتی ادل را "چاق" خطاب کرد موجب خشم عده زیادی از جمله خود ادل شد، ولی پس از عذرخواهی و توضیحات دیگر، دوباره توانست نظر مردم را جلب کند، ولی به نظر می رسد این آقا نمی تواند جلوی اظهار نظر خود را گرفته و حرفی نزند!

این طراح مد پس از آنکه گفته خود را اصلاح کرد ، دوباره این خواننده مشهور و برنده اسکار را با نظرات آزاردهنده خود حتی بیش از گذشته ناراحت کرد. او در یک مصاحبه خبری مد گفت :"من هرگز نگفتم که او چاق است ، من گفتم که او "کمی گرد" است ، کمی گرد به معنی چاق نیست."این مرد 79 ساله که به نظر نمی رسید زیاد از گفته خود پشیمان است در ادامه گفت :"ولی برای یک چنین دختر زیبایی که هشت کیلو وزن کم کرد ، فکر نمی کنم که پیام من برایش بد بوده باشد."

این اظهار نظر درست یک سال پس از آنکه او ادل را "زیادی چاق" خطاب کرد، گفته شده است. او سال گذشته وقتی نظرش را درباره ستاره های زن در پاریس مترو پرسیده بودند گفته بود:"مسئله حال حاضر ادل است. او زیادی چاق است ولی صورت و صدای زیبایی دارد."این اظهار نظر موجب انتقادهای بسیاری از جانب سلبریتی های میزبان از جمله مدونا و بت دیتو شد، تا حدی که لاجرفلد مجبور به عذرخواهی شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irfreeup.com/uploads/0-086193001373342315-irannaz-com.jpg

(:  ......  nobody  is  #perfect
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  قسمتی از سخنزانی استاد رائفی پور در مورد توپاک و رپ...
  رپر مورد علاقه ی شما
  افشای رابطه عاطفی کایلی جنر با خواننده مشهور جنجالی شد! + تصاویر
Music لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس
Music 23 دیس جنجالی رپ فارس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان