امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر میخواهید جادوگری یاد بگیرین بیاین تو.حرکت دادن اجسام با چشم!!!!!!!!!!!!

ابتدا وسایل مورد نیاز برای این تمرین : 1- یک عدد سوزن یا هر وسیله ایشبیه به آن 2- یک تکه کاغذ یا مقوای نازک به ابعاد تقریبی 5 در 5 سانتیمتر 3- محیطی آرام وبه دور از هر عامل مزاحم طریقه انجام آزمایش: ابتدا کاغذ را به صورت قطری در هر دو جهت تا بزنید به طوری که بعد از تا زدن کاغذ به صورت یک هرم در آید سوزن را به صورت عمودی در جایی مهار کنید بهتر است سوزن را از قسمت ته در یک تکه شمع یا چیزی شبیه آن فرو ببرید کاغذی که به صورت دقیق تا خورده است را از قسمت گودی آن بر روی سوزن قرار دهید سپس در فاصله 2 متری کاغذ بنشینید فاصله کمتر از این باعث میشود که جریان تنفس شما مو جب حرکت کاغذ شود وفاصله بیشتر مو جب تضعیف نیروی جنبش روانی میشود در ابتدا بهتر است که 15 دقیقه ای تمرین ریلکسیشن (تن آرامی) ساده ای انجام دهید که این کار به بهتر انجام شدن تمرین کمک زیادی میکند. بعداز تن آرامی همانطور که گفتم در فاصله تقریبی 2 متری کاغذ بنشینید وشروع بهتمرکز کردن به کاغذ نمایید در ذهن خود اینگونه تلقین نمایید که نیرویی از چشمان شما خارج شده وموجب حرکت کاغذ میشود. در حین تمرکز هیچ نیازی به فشار آوردن به خودتان نیست تنها با تمرکز و نگاه مستمر به کاغذ میتوانید آن را حرکت دهید. من در نوبتدوم تمرین موفق به حرکت دادن کاغذ شدم. در ابتدای تمرین ممکن است چشمهایشما خسته شود که بهتر است هر موقع احساس خستگی کردید برای لحظاتی چشمانخود را ببندید. باید توجه داشته باشیدکه تمرین را در مکانی انجام دهید که هیچگونه حرکت هوا وجود نداشته باشد. در ابتدای تمرین هدف شما فقط حرکت دادن کاغذ باشد با پیشرفت در اینکار شما میتوانید جهت حرکت کاغذ را نیز تعیین کنید. با انجام این تمرین شما از پیشرفت خود و همچنین از نیروهای نهفته در وجودتان بسیار متعجب خواهیدشد. بعد از پیشرفت در تمرین با کاغذ شما میتوانید این تمرین را با با شعله شمع یا چوب کبریت بر روی آب نیز انجام دهید. در ابتدا از تمرکز طولانیخودداری نمایید و به تدریج مدت زمان آن را افزایش دهید این تمرین هیچگونه خطری برای تمرین کننده ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط بک استار بوی ، ^Aytin^ ، saghar24 ، SÅℋAℕⅅ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ```FATEMEH``` ، ارشیا(دختر) ، @IN$ ، چشم رنگارنگ ، ramin joojoo ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Navisa.
آگهی
با اینکه خودم این پستو گذاشتم ولی بهتون میگم دروغه چون تازه فهمیدم با ید یه کار دیگه کرد همون سوزنو اینجور چیزا رو اماده کنید
(البته کاغذ خیلی خیلی نازک)بعد دستتونو بیارین نزدیکش خیلی نزدیک بعد به خاطر گرمای دستتون که میخواد بره بالا اون کاغذه میچرخه

خودمم امتحان کردم درسته واقعععااااا
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
من مسخره کردی
7 بار خوندمش
انتحان کردم نشد
پاسخ
من100بارکردم نشد
اینو ازکجا پیدا کردی؟
اگر میخواهید جادوگری یاد بگیرین بیاین تو.حرکت دادن اجسام با چشم!!!!!!!!!!!! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رعایت گوش دادن به سابلیمینال ؟..!༆
  ساخت پوششی برای نامرئی کردن اجسام کوچک
  قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم (تله کینزی) (بیا تو ضرر نداره )
  ساخت اجسام فلزی در ابعاد مولکولی!
  فرگشت انسان سریع‌تر از همیشه در حال رخ دادن است!
  لحظه به لحظه حرکت نوشابه در بدن!
Question چرا موقع گم شدن در مسیر دایره ای حرکت میکنیم؟
  استفاده از لیزر برای سردکردن اجسام در 6 دقیقه
  کنترل حرکت الکترون‌های فوق سریع توسط دانشمندان
  70 دانستني درباره غذاها، ميوه ها و اجسام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان