امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نت بوک قابل تبدیل به تبلت Dell وارد بازار می شود

همانطور که پیش تر اعلام کردیم، Dell نت بوک خاصی را در این نمایشگاه معرفی کرد که قابلیت تبدیل به تبلت را داشت.
نت بوک قابل تبدیل به تبلت Dell وارد بازار می شود  1
Dell بالاخره تاریخ عرضه این نت بوک و یابه تعبیر بهتر، نت بوک / تبلت که در سری Inspiron Duo قرار دارد را هفته اول دسامبر اعلام کرد. در ادامه به مشخصات فنی این نت بوک / تبلت، قیمت و امکاناتش پرداخته شده است.

این نت بوک / تبلت از صفحه نمایشگر 10.1 اینچی استفاده می کند و قیمت آن حدود 549 دلار خواهد بود در این نت بوک از پردازنده دو هسته ای Atom اینتل N550، حافظه 2GB رم، دیسک سخت 250GB و شتابدهنده Broadcom Crystal HD استفاده شده است. سیستم عامل این نت بوک / تبلت نیز Windows 7 Home Premium خواهد بود. به ویدیویی که در ادامه آمده است توجه کنید تا نحوه تبدیل آن به تبلت و یا نت بوک آشنا شوید.

همانطور که در ویدیو مشاهده کردید در نگاه اول این دستگاه شبیه به نت بوک های معمولی است که لبه هایش از جنس براق ساخته شده است، این نت بوک / تبلت در سه رنگ آبی، مشکی و قرمز وارد بازار خواهد شد. در لبه Dell Inspiron Duo دو پورت USB و یک جک صدا قرار داده شده است. کی برد این نت بوک از نوع چيكلت است و تاچ پد آن نیز دارای دو دکمه اختصاصی است. وقتی درب این نت بوک / تبلت را باز می کند کاملا شبیه به نت بوک های معمولی است اما وقتی صفحه نمایشگر لمسی 1366x768 آن را می چرخانید یک تبلت مجهز به سیستم عامل ویندوز 7 را خواهید داشت که همه کاری برایتان انجام می دهد.
صفحه نمایش لمسی این نت بوک / تبلت بسیار خوب عمل می کند، اما نکته بسیار جالب در این نت بوک این است که زمانی که نت بوک را با چرخاندن صفحه نمایش به تبلت تبدیل می کنید بطور خودکار نرم افزار Dell Dui Stage UI اجرا خواهد شد که رابط کاربری آن بسیار شبیه به شبکه های اجتماعی است، همه چیز بر روی صفحه نمایش به حالت سازگار با لمس انگشت در می آید همچنین در این حالت به نرم افزارهای جانبی Dell مانند MusicStage, VideoStage, PhotoStage و BookStage دسترسی خواهید داشت. البته در این حالت نیز می توانید از نرم افزار های ویندوز 7 و قابلیت های آن استفاده کنید.

دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
آگهی
منم میخوامcryingcryingcryingcryingBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس یادت نره عزیزمHeart
پاسخ
این که چیزی نیست!Sleepy
پ
پاسخ
اپل 2012 یکی از مدل هاش این جوریه
پاسخ
منم می خوام crying
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نت بوک قابل تبدیل به تبلت Dell وارد بازار می شود  1 [/img]
پاسخ
نوت بوک رو این جوری مینویسن قصد ندارم ناراحتت کنم ♥
پاسخ
آگهی
من دارم....
دلتون بسوزهSleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy
پاسخ
لب تاپ من dell ولی تبلت ام huaweiهست از هردوشون راضی هستم وقصه نداشتن این نت بوک قابل تبدیل به تبلت Dell را نمی خورمTongueTongueTongueTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
چه باحاله خخخخخخخخخخخخخخخددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اینتل اولین مینی پی‎سی کامل خود را روانه بازار کرد
  پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد
  با داک Continuum اسمارت فون خود را به یک کامپیو‌تر شخصی کامل تبدیل کنید
  کاهش قیمت ماژول‌های DDR3 و DDR4؛ بازهم بی‌تاثیر بر بازار ایران ؟
  اینتل گونه بهبود یافته‌ای از پردازنده‌های Skylake فعلی را با امنیت بیشتر روانه بازار
  معرفی سه نمایشگر جدید شرکت Dell، محصولاتی ایده‌آل برای علاقمندان به کارهای گرافیکی
  اینتل با مادربردهای قابل ارتقا روح تازه ای به مینی پی سی ها می دمد
  از سال 2016 سامسونگ وارد دنیای تراشه های پیشرفته HBM می شود
  اعجوبه های 14 نانومتری اینتل در راه بازار: فروش پردازنده های Skylake آغاز شد
  R9 Fury X معجزه نکرد؛ کاهش سهم AMD از بازار کارت گرافیک و یکه تازی انویدیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان