امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متن و اكورد شعر

آکورد قسم از حمید عسکری

ریتم4/4

Am...............................A#............... ............Gm...................Dm
دستای من سرده...یعنی که من تنهام........یعنی ازت دور...یعنی تورو می خوام

Am...........................A#................... .......Gm.....................Dm
دستای من سرده...یعنی که دل تنگم........یعنی برای تو...با گریه میجنگم

Am........A#....................C................. .........................Dm
(به عشق تو قسم به جون تو.......میمیرم واسه چشمای قشنگت

Am.........A#....................C................ ..............Dm
به جون تو...بدون تو........میمیرم واسه چشمای قشنگت

Am..........C.....................A#.............. ........................C
به عشق تو...به جون تو........میمیرم واسه چشمای قشنگت)×2

Am................................A#.............. .............Gm.....................Dm
دستای من سرده...یعنی که دل کندی........یعنی که غمگینی...اما تو میخندی

Am..................................A#............ ..............Gm.....................Dm
دستای من سرده...یعنی که پر دردم........یعنی دلم می خواد...پیش تو برکردم

Am........A#....................C................. .........................Dm
(به عشق تو قسم به جون تو.......میمیرم واسه چشمای قشنگت

Am.........A#....................C................ ..............Dm
به جون تو...بدون تو........میمیرم واسه چشمای قشنگت

Am..........C.....................A#.............. ........................C
به عشق تو...به جون تو........میمیرم واسه چشمای قشنگت)×
من کجای زندگیتم از حمید عسکری

ریتم 6/8 اسپانیش

Am...............C..................Am.....Am..... ........C................Am
مگه مال من نبودی مگه عاشقت نبودم......مگه تو هر چی که گفتی من موافقت نبودم

#C.......................Dm...................A#.. ......A#..............Dm.......................... .......A
مگه تو هر کاری خواستی من به خاطرت نکردم......حالا چی شده که میگی برم دیگه بر نگردم

Am...................C.....Dm..............Am.......Am...................C.....D​m..............Am
من کجای زندگیتم......تو که توو قلب منی............نذار دستاتو بگیرم......تو هنوز عشق منی

Am...................C.....Dm..............Am.......Am...................C.....D​m..............Am
بذار شک کنم بتونی...... تو ازم دل بکنی............یه خبر بده بدونم......که هنوز فکر منی

آکورد خالی از کامران و هومن

Em...........................D.................... ...............D..............Em...............D
دفتر خاطراتمو................هر روز ورق میزنم..............اسم تو تو هر صفحشه
D
میخونم و میشکنم

Em....................D........................... ...D................EM..................D
خالکوبی کردم اسمتو...........روی تمام بدنم..............تا باورت شه اونی که
D
هر لحظه یادته منم

D...........A7..............Em..........A......... .....................G............................ .....Em
هر کی میپرسه حالمو میگم همه چیز عالیه هیشکی نمیدونه چقدر جای تو اینجا خالیه

A....................G.........Em............D
حالا میفهمم خالی یعنی چه حس و حالی

D.............A......Em.........D.........D....... .....G...........Em............D
خالی یعنی بی تو بی تو یعنی خالی خالی یعنی بی تو بی تو یعنی خالی 2

D............................A7................... ....Em.........................D........A7........ ...D
فک میکنم نبودنت عادی میشه فردا برام فردا میاد باز میبینم هیچی به جز تو نمیخوام

A..................A.......................Em..... ...............D.................................. .........D
با هیشکی حرف نمیزنم هیچ جکی خنده دار نیست بعد هر زمستونی معلومه که بهار نیست

D......A7..............Em..........A.............. .................G...............................E m
هر کی میپرسه حالمو میگم همه چیز عالیه هیشکی نمیدونه چقد جای تو اینجا خالیه

A.....................G..........Em..........D
حالا میفهمم خالی یعنی چه حس و حالی
انگار نه انگار از احسان خواجه امیری

A.........Bb..............................Gm...... ..................A.......Dm........A.......Dm
کنج خونه نشستیو در رو دنیا بستیو.................از بس شکایت می کنی به مردن عادت می کنی

A.........Bb.........................Gm........... ................A........Dm..........A...........D m
هی می گی تقدیر منه نمی گی تقسیر منه...............تو این وسط چیکاره ای که عمریه آواره ای

A........Bb............................C.......... .............................Gm................... ..Dm
بهش میگ بسه دیگه چیکار داری کی چی میگه..........نذار خودت رو سره کار انگار نه انگار

A........ Bb.................................C.............. ....................Gm.........................Dm
می گم هنوز دیر نشده هنوز دلت پیر نشده................پاشو دست رو دست نذار انگار نه انگار

A.......Bb............................C........... ...............................Bb................. .........A
توی گذشته مو ندیو هی دلتو سوزوندیو.....................هرچی می گم بخندی باز انگار نه انگار

A...........Bb.............................C...... ..................................Bb.............. ......A
انگار همه بیکارنو دشمنی با تو دارنو.....................همش با تو بد می کنن راه تو رو سد می کنن

A.................Bb.....................C........ ...............................Gm................. ..Dm
اینا همش بهونته حرفای بچه گونته......................چشم دلت تا نبینه صد سال دیگه هم همینه

A......Bb..........................C.............. .......................Gm....................Dm
این دیگه حرف آخره عمر تو داره می گذره.............تموم که شد بروت نیار انگار نه انگار
کورد ماه عسل از محسن یگانه

Dm........Am.......C......................A#...... .................A#...........................Dm
منو درگیر خودت کن تا جهانم زیروشه.............تا سکوت هر شب من با هجومت روبروشه

Am..................C...........................A# ........................Am..............Dm
بی هوا بدون مقصد سمت طوفان تو میرم.......منو درگیر خودت کن تا که آرامش بگیرم

Dm.............A#..........F7..................... ............Am....................A#.........Dm
با خیال تو هنوزم مثل هرروزو همیشه..............هر شب حافظه ی من پر تصویر تو میشه

Dm.........Am..................................... ....F7.......................................Dm
( با من غریبگی نکن با من که درگیر توام..........چشماتو از من برندار من مات تصویر توام ) ×2

Em.................F
من مات تصویر توام

(ملودی)
A#.......................................Dm....... ........
تو همین جایی همیشه با تو شب شکل یه رویاست
Am.............A#.....................F7
آخرین نقطه دنیا تو جهان من همینجاست
Am .........................Dm..................
تو همین جایی و هر روز من به تنهایی دچارم
Am..........A#.......................C
منو نزدیک خودم کن تا تورو یادم بیارم
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان