امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فهرست بزرگترین امپراطوری های جهان

نه مشکل من اینه که تو ادب نداری
وگرنه ایرادی نداره هر کسی اشتباه میکنه پیغمبر خدا که نیستیم

هی من موضع خودمو مشخص میکنم که دوستان من طرف ترکو نمیگیرم
فردا باز میای میگی به نفع ترک دروغ میگی
زشته بابا یه خورده با ادب باش
تو میدونی من چند سالمه؟
پاسخ
آگهی
نقل قول: نه مشکل من اینه که تو ادب نداری
وگرنه ایرادی نداره هر کسی اشتباه میکنه پیغمبر خدا که نیستیم
بله بنده هم اشتباه می کنم و حرف شما کاملا درست است.

ولی اشتباهات(البته اسمش اشتباه نیست) زیاد و فقط به نفع خودتان است!
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
اشتباهته من زیاده؟
اونم به نفع ترکها؟
اگه نتونی 3 مورد مثال بیاری
حق نداری دیگه حرف بزنی
3 مورد بگو
پاسخ
اورمان هرچقدر سنت زیاد باشه از صابر پیر تر نیستی!!!!!Big Grin (قصد بی ادبی ندارم)
اقا ول کنید. بیخیال بشید. بلاخره مهم این است که هم مغول ها و هم بریتانیای کبیر از بزرګ ترین های حکومت های تاریخ بوده اند. حالا یا بریتانیا در رتبه نخست است و یا مغول در رتبه نخست.
کاری نکنید خودم تاپيک رو ببندم.
راستی اورمان جان من همه صفحه ها و نوشته هاتون رو خوندم می دونم که بحث سر چیز مسخره ای است که ثابت کردن هر طرف عقیده هر کدومتون سخته. و این نیاز به این داره که برید بګردید و چند تا مدرک بدون شک بیارید که روشن کنه کدوم در رتبه نخست است.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
نقل قول: چرا گیر دادی به ترک بودن من ول نمی کنی؟
بنده با ترکان(البته از نظر شما) مشکلی ندارم نه با ترکان و نه با هیچ قوم دیگه چه از کرد و ....

شما بیا از نادر شاه و افتخاراتش که در تاریخ مستند است بگو بنده تحسینش می کنم و فرقی برای من نمی کند پادشاه ایران چه قومی باشد بلکه خدماتش و کارنامه اش مهم است.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Azarbayjanliam
نقل قول: اشتباهته من زیاده؟
اونم به نفع ترکها؟
اگه نتونی 3 مورد مثال بیاری
حق نداری دیگه حرف بزنی
3 مورد بگو
اورمان جان شما در یک بار در مورد مغول ها بزرګ ګویی کردی(البته نه از هر جهت چون از جهت هایی هم تاریخی ګفتی). برای نمونه ګفتی که مغول ها دانش فراوانی داشتن که کشور های زیادی رو فتح کردن و اون ها رو اداره کردن که ما هم ګفتیم تاریخ ثپت کرده که این دانش از نخست برای مغول ها نبوده یعنی مغول ها در ابتدای کارشان بی فرهنګ و تمدن و بی دانش بودن تا این که دانشمندان کشور های که تصرف کردن به اون ها کمک کردن.(که شما پس از این پاسخ ها دیګه قضیه رو کش ندادی).
چند مورد دیګه هم بود که درست در یاد ندارم. ولی زیاد مهم نبودن. چون اخرش موضعت رو درست ګفتی اخه شما چندین بار جوری ګفته هاتون رو بیان کردین که انګار کلا مخالت قطعه بزرګی از تاریخ هستین . ولی خوب شد حداقل اخرش ګفتید که کاملا مخالف اون قضیه ها در موردم غول ها و ترک ها نیستید وګرنه سو تفاهم پیش امده بود.
ول کنید. یقه رو لو کن. ولش کن. تو هم ول کن. بیخیال شید.Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali.
آگهی
نقل قول: اورمان جان شما در یک بار در مورد مغول ها بزرګ ګویی کردی(البته نه از هر جهت چون از جهت هایی هم تاریخی ګفتی). برای نمونه ګفتی که مغول ها دانش فراوانی داشتن که کشور های زیادی رو فتح کردن و اون ها رو اداره کردن که ما هم ګفتیم تاریخ ثپت کرده که این دانش از نخست برای مغول ها نبوده یعنی مغول ها در ابتدای کارشان بی فرهنګ و تمدن و بی دانش بودن تا این که دانشمندان کشور های که تصرف کردن به اون ها کمک کردن.(که شما پس از این پاسخ ها دیګه قضیه رو کش ندادی).
چند مورد دیګه هم بود که درست در یاد ندارم. ولی زیاد مهم نبودن. چون اخرش موضعت رو درست ګفتی اخه شما چندین بار جوری ګفته هاتون رو بیان کردین که انګار کلا مخالت قطعه بزرګی از تاریخ هستین . ولی خوب شد حداقل اخرش ګفتید که کاملا مخالف اون قضیه ها در موردم غول ها و ترک ها نیستید وګرنه سو تفاهم پیش امده بود
شما گفتین وحشی مطلق بودن به جز وحشی گری چیز دیگه یی بلد نبودن
منم گفتم اینجوریام نیست با وحشی گری که نمیشه امپراطوری به این عظمت رو اداره کرد
چرا تحریف میکنی حرفای منو؟
حرف بچه گونه نزن فرید موضع من از اول تا آخر بحث عوض نمیشه
تو هم اینجا فرصت گیر آوردی میخوای در مورد اون بحثها حرف خودتو قالب کنی
پاسخ
اورمان من خلاصه ګفتم قضیه چی بود. من هم که ګفتم دانش کشور های تصرف شده کمکشون کرد. وګرنه خیلی زود تر حکومتشون از بین می رفت.
چی میګی؟؟؟ من حرف بچه ګونه میزنم؟؟؟ تو مشکل داری؟؟؟ شاید واقعا مشکل داری...
این شما نبودی که بحث هایی رو دنبال می کردی و پست می دادی در حالی که اخرش تازه معلوم شد شما موضعتون چیه. مخصوصا در مورد تاریخ هخامنشیان که تا چند صفحه تایپ کردی و با ما بحث می کردی در حالی که بحث کردنت جوری بود انګار که کلا تاریخ هخامنشیان رو قبول نداری تازه اخرش امدی و ګفتی که سوتفاهم نشه من دیدګاهم این نیست که کلا تاریخ هخامنشیان وجود ندارد و .... شما نګفتید این ها رو؟؟؟ شاید هنوز هم منظورم رو نګرفتی.

پاسخ
نقل قول: مخصوصا در مورد تاریخ هخامنشیان که تا چند صفحه تایپ کردی و با ما بحث می کردی در حالی که بحث کردنت جوری بود انګار که کلا تاریخ هخامنشیان رو قبول نداری تازه اخرش امدی و ګفتی که سوتفاهم نشه من دیدګاهم این نیست که کلا تاریخ هخامنشیان وجود ندارد و .... شما نګفتید این ها رو؟؟؟ شاید هنوز هم منظورم رو نګرفتی
به من جه ربطی داره که شما نمیتونین درست برداشت کنین؟
هروقت شما تو بحثمون در مورد افکار بنده شبهه ای دارین بهتره اول از من سوال کنید تا موضع خودم رو بصورت قطعی بیان کنم
این بهتر از اونه که برداشت دیگه ای بکنین
از همه اینها گذشته بنده هر افکاری هم که داشته باشم باز نباید کسی این اجازه رو به خودش بده که بگه دروغگو یا پانترکیسم
من به کرات دیدم که اینجا از کلمه زشت پان ترکیسم استفاده شده
این کار درست نیست
توی همین سایت حرفهای بچه گانه بسیاری رو به عنوان تاریخ مطرح میکنن
من بیام به این آدما بگم پان فارسیسم؟
یا دروغگو؟
پاسخ
نقل قول: از همه اینها گذشته بنده هر افکاری هم که داشته باشم باز نباید کسی این اجازه رو به خودش بده که بگه دروغگو یا پانترکیسم
من به کرات دیدم که اینجا از کلمه زشت پان ترکیسم استفاده شده
این کار درست نیست
توی همین سایت حرفهای بچه گانه بسیاری رو به عنوان تاریخ مطرح میکنن
من بیام به این آدما بگم پان فارسیسم؟
یا دروغگو؟
شما هر وقت دیدی که کسی بدون سند حرف می زند و به تولید حرف های من دراوردی خود درباره هر قومی (چه لر چه پوچ چه پارس چه کرد) ادامه م یدهد و تاریخ را به نفع خود تغییر می دهد(و در مقیاس وسیع در بخش تاریخ و نه موردی).
به بنده بگو اول تذکر.
بعد همین چیزهایی که گفتی
بعد اخراج از بخش تاریخ.

مثل این است که یک نفر بیاید بگوید زمین گرد نیست براش سند علمی بیاری بگه نظر و تحلیل من است(به این حرف ها ادامه دهد) چنین فردی که از فقط از فکر خودش نیست در جهان در می اورد و به سند علمی مرجع نمی دهد از بحث علمی پرت می کنند بیرون(مخصوصا تاریخ که وقایع مستند است)...

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  امپراطوری آزتک
  عصر برنز:پیشرفت تاریخ جهان
  ثبت 22 اثر ارزشمند ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو
  فهرست بزرگ ترین امپراطوری ها
  فهرست شاهان نروژ
  کشف بزرگترین دخمه مردگان با 8000 مومیایی+تصاویر
  کارهایی که بزرگترین رییس جمهور تاریخ آمریکا را جاودانه کرد
  تصاویر/ بزرگترین فاجعه فضایی تاریخ
  تاریخچه کاغذ در ایران و جهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان