امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر فوری:تیلور تهدید به مرگ شد!!!

تیلور سویفت توسط یک فرد 28 ساله به نام جوزف جکسون تهدید به مرگ شد او در هنگام برگذاری تور رد یک پیامی تهدید امیز نوشت و به تیلور گفت :تو باید نابود بشی
او قبل از اینکه دستگیر بشه پیامی روی یه پوستر نوشت و گفت:من عاشفتم و تیلور با شیطانه.

وقتی پلیس این پوستر را دید سریعا اینن فرد را دستگیر کردند انتونی شراگر درمورد این مورد میگه:بعضی از کار های شما در اینترنت غیر مجاز هست که میشه درمورد این اقدامات در دادگاه استفاده کرد.همچنین اضافه کرد:من مواردی داشتم که به دادگاه رفتم که موکل من عکسی از خودش با سلاحی گرم در اینترنت حالا یا فیس* بوک یا تو*یتر گذاشته که این کار رو برای من خیلی سخت میکنه.به گذارش پلیس جوزف در اون لحظه مضطرب شده و وقتی بهش گفتن که ایا در فیس بوک تیلور رو تهدید کرده گفته : تیلور شیطانه و ان 6 هزارساله و الان شیش روزه و مرگ روزه ششم میاد پس تیلور سویفت خطرناکه!جوزف در حال حاضر با یک ارزیابی روانی در زندان روبرو هست، اگر چه هیچ سلاح در اون یافت نشده اما او هنوز هم به عنوان یک تهدید جدی برای تیلور دیده میشه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/93269303747291307331.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، FARID.SHOMPET ، ∆ MeRzaD ∆ ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، پيشي ي ملوس ، sogol15 ، Adl!g+ ، باحال فلشخور ، Shervin_ST ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby ، pink lady ، "K!nd~G!Яl" ، Magical Girl ، Archangelg!le ، בחור משוגע ، sara mehrani ، حقوقدان انجمن ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، rezaak ، #marya# ، мoвιɴα т ، Spell † ، ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲ ، AعطریناA ، باران20 ، خوشگل خانوووم
آگهی
انتقال یافت به اهنگ و موسیقی !!
پاسخ
(04-11-2013، 17:52)aida 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیجا کرده!!!!
تیلور پاک پاکهDodgy

:|

جوری میگی انگاری معتاد بوده قبلش :|
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن
  گریم عجیب و باورنکردنی تیلور سوئیفت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان