امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفاوت کلمات و کارهای دختر ها و پسرها

سلام =... دخترا: سیلام.....پسرا: اکثرا سرشونو ت{فیلتر کلمه} میدن

چطوری؟=....دخترا: طیطولی؟ سطولی؟ اخرش (لی)بایدباشه پسرا: چگونه ای؟چطوری یا نه؟

چیکار میکنی؟=....دخترا: سیکا میکنی؟.....پسرا: میچکاری؟

دوست دارم=......دخترا: دوکست دارم.....پسرا:خره میخوامت کلمه دومی برا اینکه طرف مقابل خر بشه

عشق منی=.......دخترا: عجق منی......پسرا: هیچ وقت نفهمیدن عجق چیست

بی ادب=.........دخترا : بی عوض. نمیدونم چطوری ربط دادن. ...پسرا: اکثرا با مشت میگن

کار دارم=........دخترا: یعنی اون یکی پشت خطه......پسرا: یعنی خستم کردی

رفتن به مدرسه=.... دخترا برای درس خوندن و اخرش شستن کهنه بچه.... پسرا : بعد از تفریح در خانه برای ادامه تفریح به مدرسه مراجعه میکنن

رفتن به حمام=.....دخترا: تلف کردن نیمی از عمر پر بارشون.....پسرا: برای اجرای کنسرت

غذاهایی که میتونن درست کنن=....دخترا: اسپاگتی، فسنجون،صدف سرخ شده در روغن زیتون همراه خاویار مدیترانه با سس سویا .....پسرا:نیمرو، نیمرو همراه پیاز، نیمرو همراه ترشی، نیمرو همراه سبزی خوردن، البته بی انصافی نشه میتونن تخم مرغ هم ابپز کنن

نظافت=....دخترا: اول خونه رو تمیز میکنن بعد وسایلو میارن بیرون دوباره تمیز میکنن .......پسرا: بعد ماهها تصمیم میگیرن اتاقشونو تمیز کنن همه وسایلو میارن بیرون بعد میفهمن چه غلطی کردن در اینجاس که مامانشون به دادشون میرسه

غذا خوردن=....... دخترا: اندازه سهم گربه غذا میکشن اخر از همه تموم میکنن....پسرا: نمیدونم خدا چرا بهشون دندون داده ازش استفاده نمیکنن غذارو میبلعن . مسابقه میذارن به تعداد نفرات دوره سفره غذا میخورن و رکورد خودشونو بالا میبرن همیشه هم گرسنه میمونن طفلیا.

دعوا=....دخترا: احتمالا ناخونشون میشکنه و اگه دعواشون زیاد طول بکشه رژ لبشون پاک میشه اخرشم به گریه زاری ختم میشه.....پسرا:۹۹٪ به بیمارستان ختم میشه یا به زندان. اخرشم میخندن میگن هیچی یه خراش کوچیک برداشتم دکترا ۴۰تا بخیه زدن گفتن چاقو به تهالت خورده چن روز دیگه میمری

ترس=..... دخترا: شما بگید از چی نمیترسن......پسرا: از دوس دخترشون میترسن

وفاداری=...... دخترا: میرن میپرسن اقا کارت پستالی دارین که روش نوشته باشه فقط تو در قلب منی فروشنده میگه اره ازش ۱۶تا میخرن......پسرا : فرقشون اینجاس که اونا ۳۲ تا از همون کارت پستال میخرن .

خودنمایی=.....دخترا : اینجا دخترا نجیبن برای خود نمایی فقط ارایش میکنن و اگه از یکی خوششون بیاد تبسم میکنن البته به خیلیا تبسم میکنن.....پسرا: برای خود نمایی اونا هم ارایش میکنن البته با استفاده از لوازم ارایش مامانی. اگه از یکی خوششون بیاد از استعداد دلقکی که در وجودشو نهفته شده استفاده میکنن گاهی ممکن برای خودنمایی بیشتر تو جوب هم برن یا ماشین بهشون بزنهBig GrinBig GrinBig Grin
اون که از من گذشت، واسه من درگذشت... پس روحش شاد و یادش فراموش!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Eli17 ، سودی ، mobinaaa ، لی مین هو 2 ، radmehr rad ، eli2020 ، Artmis2000 ، بووووق ، ♥bahar♥ ، elisa.d ، رونیکاا ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، اناهی ، aliakbar2646 ، saeed25/12 ، Brooklyn Baby ، bieber fan ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، زهرا10000 ، مادام ایزابلا ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، simin jon ، _mozhdeh_ ، cheshm asali ، ندا2000 ، Samaneh77
آگهی
مر30 عسلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفاوت کلمات و کارهای دختر ها و پسرها 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
عالی بود SmileSmileSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
من تا حالا ازمیچکاری استفاده نکردمUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon ، aliakbar2646 ، Brooklyn Baby
وای عالییییییییییییییییی بود کلی خندیدم ممنون
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
مزخرفه .......
اگر به خاطر تو نبود تا حالا ده دفعه خودمو توی خماری راحت کرده بودم ...

از زندگی بیزارم چون غصه منو کشته
غصه ی من که مثل تو نیست همه اش شده التماس ...
پاسخ
آگهی
عالی بودWink
پاسخ
kheili ali bod makhsosan nezafato tars
merrrrrrrrrcccccccccccccccc
خاکی خاکی ام
آنکه دنیایم بود آنچنان زمینم زد که تا آخر عمر باید خودم را بتکانم....
پاسخ
خندیدم اونم خیلیTongueTongueTongueTongue
پاسخ
مرد هاش کاملاً مزخرف بود
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
 سپاس شده توسط aliakbar2646

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Smile کارهای مفید دخترای دبیرستانی تو دبیرستان....اخر خنده...
  تفاوت دستگاه ایرواشر و زنت در چیست؟
Star دختر بود یعنی...........!
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان