امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من از این عکسا خوشم میاد شمارو نمی دونم ولی اگه خوشت اومد نظر ندی بقیشو نمی زارم

Heart 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از این عکسا خوشم میاد شمارو نمی دونم ولی اگه خوشت اومد نظر ندی بقیشو نمی زارم 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از این عکسا خوشم میاد شمارو نمی دونم ولی اگه خوشت اومد نظر ندی بقیشو نمی زارم 1

نظرو سپاس ندید خیلی نامردیدcrying
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s ، پسر ایزانی2 ، sara1112 ، گل پری ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، نازنين خوشگله انجمن ، ☣VALMMO☣ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، nika** ، rromina ، tanha_n19 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، zahra160 ، ^Aytin^ ، نیما جان ، Mïņ̃†êR ، *Armila* ، The Light ، zaynab ، نیلووفر ، love 2012 ، яᎧмιиα ، خوشگل عاشق ، سارا خوشگله ، !!sheatoonak!! ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ
آگهی
خیلی قشنگ بودن مرسی عسیسمBlush
اگه دوسم نداری....
فقط یه کلمه
بگو ندارم
دیگه چرا انقد زجرم میدی........
پاسخ
خوشم اومد بازم بذارHeart
پاسخ
مررررررررررررررررررررررررسی
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
 سپاس شده توسط پسر ایزانی2 ، متین112
مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسی قشنگ بودنHeart
گآهی دِلــَت نــِمیخوآهــَد . . .

دیــروز رآ بِه یآد بــیآوَری . . .

اَنگــیزه ای بــَرایِ فــَردآ هـَم نــَدآری . . .!!

وَ حآل هــَم کِه . . .

گآهی فــَقــَط دِلــَت میخوآهــَد . . .

زآنوهایــَت را تــَنگ دَر آغوش بــِگیری . . .

وَ گوشــِه ای اَز گوشــِه تــَرین گوشـِه ای کِه می شــِنآسی . . .

گریـــه کنی . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط متین112
منم خوووووووشم میاد بازم بذار
پاسخ
آگهی
بد نبودConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

بارون باريد،تو بارون اشكاي چشامو نديد
گرميه شونه هاشو ازم گرفت،من موندم و يه تب شديد
................................................................................​..
منو كاغذو قلم،يه عالمه فكرو خيال
بازنشستيم دور هم،وقتشه بارونم بياد
................................................................................​..
پاسخ
منم خوشم میاد ولی کو مقعیت؟؟؟؟؟!!!!!!!
یه چند مدت از خدا یه دوچرخه میخواستم

بعدش دیدم خدا به دعا های دیگه توجه میکنه
تصمیم گرفتم یه دوچرخه بدزدم

واز خدا طلب ببخشش کنمBig Grin
پاسخ
عالیییی بودن ..
اگه میشه بازم بزار....
Ye Roze khuob miad,..,

پاسخ
(21-07-2013، 23:20)dj amir 1992 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوشم میاد ولی کو مقعیت؟؟؟؟؟!!!!!!!
ایشاالله پیش میااااااااااااااااااد
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue 15 تصویر جالب که مغز شمارو به چالش میکشه
  اوووف من ک غش کردم با دیدن این عکسا .. چقد خوشمزه ب نظر میان ..
  از کدوم یکی شخصیت مردونه ی ترولی خوشت میاد؟
  ♥♥خوراکه دختراس این عکسا♥♥
Heart ماه رمضون دوباره اومد با خوراكي هاش ..
  این عکسا رو ببینی میری فضا..
Star عکسا خودشون حرف میزنن.........!
  آقا جل ال خالق فقط بیا ببین چه چیز هایی این کارگردانا به ذهنشون میاد
  این عکسا حداقل ارزش یبار نگاه کردنو دارن.. ❤
  انقدر بدم میاد(3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان