امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 4.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عدم ارسال پیام خصوصی !

سلام .
من نه میتونم پیام بدم و نه بگیرم ! چرا اینجوری شده ؟؟
 سپاس شده توسط آرابلا ، Armina ، bi kas ، mohammad ali ، 1378alireza ، sadaf3 ، tin girl ، نامجو ، Amir BF ، انديا ، αℓι ، parisa16 ، parnia tajik ، foolish ، Apathetic ، MissLone ، poorman ، soelda ، اسی کوچولو ، آرمان*** ، ♥مليكا♥ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، 000sara ، **R.H** ، ملیکاخانم ، ** paria_75** ، alic ، ایریا ، باران..... ، istanbul ، PARISA********** ، parmis78 ، яᎧмιиα ، عاطفه70 ، Elena ♥♥♥ ، سایه 72 ، ایزابل777 ، pink lady ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، لامیا ، ☼آریا☼ ، mina81 ، zedbazilove ، juju khatar ، neda2013 ، يه رفيق ، A باحال ، عاطفه12 ، نانسی2013 ، amirhossein2 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ×●SomeOne●× ، دوست مهربان ، hoovdokht ، ._NeGiX_. ، DANIYALL TAHERY ، @امیر@ ، arian 007 ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، jojooooooo21 ، ! f@temeh ! ، الیکا0 ، فرشته 250 ، only-girl ، سونیاکثیری ، نازنین* ، Sмιle ، Aesthetic ، jemsbind ، Fatemeh12345 ، ✘Nina✘ ، عرفان ساری ، ɱɪɾʌʛє ، محمد2010 ، ~ERFAN~ ، امیر210 ، ss sayeh 501 ، ~~SARA:HIVA~~ ، مرادبیک ، p@rastoo ، سلام نفسم ، "تنها" ، مani ، نازنین 62 ، jojo93 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، オスイン ، Faust ، دخی مخ RAD. ، **elmira** ، mr.destiny ، The moon ، BIG-DARK
آگهی
سلام دوست عزیز.

1- برای ارسال پیام خصوصی، ارسال های شما در انجمن بایستی به 21 برسه، اون وقت به شما یک ستاره اضافه می شه و اون ستاره به شما اجازه ی ارسال پیام خصوصی رو می ده.
منظور از ارسال جواب هایی است که در موضوع های مختلف می دید. در ضمن ارسال های بخش "بحث و گفتگو" شمرده نمی شود.

2- اگر ارسالهاتون از 21 بیشتره و ستاره گرفته اید، احتمالا شما در تنظیمات خود در موقع ثبت نام پیغام خصوصی خود را غیر فعال کردید.

حالا می تونید برید به کنترل پنل کاربر که اون بالاست و اون رو فعال کنید.

در ضمن لطفا پارسی تایپ کنید.
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط مهرسا♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ، poya ، ...Sara SHZ... ، I.R.IRAN ، serpico ، Armina ، Ali MuSiC ، mahtab_i75 ، parisa16 ، bi kas ، ♥گل یخ ♥ ، _tannaz_ ، FrOzen あHeArt ، 1378alireza ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، shadmehr90 ، sadaf3 ، black devil ، ریمستریو ، انديا ، نیکتا ، narmin ، AmItiSe ، raha8919 ، کبوتر سیاه بخت ، zeinab ، parnia tajik ، حوری انجمن ، SANY ، Snow-Girl ، T A R A ، imgood ، Aryan 1380 ، Apathetic ، AMIRESESI ، ♥TARANNOM♥ ، MissLone ، R gh ، HAMESTER ، poorman ، soelda ، اسی کوچولو ، Senator✘Strong ، SHERMION ، عليرضا1 ، mona49 ، B I N A M ، Mason ، AتنهامA ، s /a/m/a/n/@nri ، آرمان*** ، •ДmịrHoSsiŋ• ، امیر ، ...asall... ، 000sara ، ملیکاخانم ، ایریا ، angry boy ، *devil black* ، باران..... ، istanbul ، PARISA********** ، яᎧмιиα ، ραяα∂ιѕe ، ferya ، راشل ، دیتودی ، ღSηow Princessღ ، @hasti@ ، فرشته آسمانی ، یشیم 2013 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، L.A.78 ، regen ، sirali ، .maryam. ، Elena ♥♥♥ ، donya_1d_jb ، سایه 72 ، ♥maral♥ ، آیدا امیری ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، صحرا 2 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، رامتین کپل ، GαяBagє Gιяℓ ، @IN$ ، دخترزیبا ، ایزابل777 ، pink lady ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ترانه95 ، Elpadrino ، ♥♥ SOROOR♥ ، خونخوار ، ♥bahar♥ ، FARID.SHOMPET ، رومينا% ، لیدی گاگا ، mina81 ، katy20 ، آراد 007 ، ارمین2AFM ، na30m ، zahra! ، All out of love ، خاطره**** ، تینا2013 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، يه رفيق ، +mehran ، S*A*H*A*R ، mahsakhanm ، پولاد19/5 ، tara neh ، "سارا" ، delaram* ، rko65 ، FurY ، amirhossein2 ، Hossein.73. ، آیدا jangi ، اریانا دولت ابادی ، اميد قرباني ، صوصن ، فائقه222 ، PARTO.18 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، دوست مهربان ، mahdi f.m ، پوری ومپایر ، hoovdokht ، ._NeGiX_. ، بهار* ، دریا24 ، persian7 ، saghar24 ، @امیر@ ، First Star ، The Darkest Light ، ماهرخ خانوم ، نیلوفر جوووووووووون ، فوتبالی ترین انجمن منم ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، sina_absi ، jojooooooo21 ، Mᴏsᴇs ، mohamadali ny ، nimar jordan dasilva ، mohpoolad ، نفیسn ، Sara_hichkas ، الیکا0 ، عاشق ارش ، only-girl ، Oberst Ernst Goth ، یوری2530 ، love10 ، نازنین* ، Sмιle ، (fatemeh(N ، Aesthetic ، jemsbind ، zolale qasemi ، Sedigh Joon ، Ali LINAT ، ✘Nina✘ ، محمد2010 ، ɱɪɾʌʛє ، تیناا ، masood soltani ، ملودیv ، Berserk ، ~ERFAN~ ، ss sayeh 501 ، ~~SARA:HIVA~~ ، joliet ، مرادبیک ، سلام نفسم ، fafa23 ، daazlings ، تینوش ، نازنین 62 ، مرتضی پاشا ، مارادوف ، Bita binam ، آرالیا ، دخی مخ RAD. ، **elmira** ، bazisteradezhi ، 83 pooneh ، mr.destiny ، The moon ، Medusa
من باید کجا پیام خصوصی بدم

Huh
 سپاس شده توسط EMINEM2 ، shadmehr90 ، sadaf3 ، روناک 18 ، regen ، سایه 72 ، tara neh ، عاطفه12 ، amirhossein2 ، ×ThundeRBolT× ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، # αпGεʟ ، Aesthetic ، محمد2010 ، مرادبیک ، سلام نفسم ، آرالیا ، **elmira** ، The moon
دقیقا پایین کلمه ی کنترل پنل کابری که بالا سمت راست قرار داره اونو روش کلیک میکنی بعد نام شخص مورد نظر رو مینویسی و پس از نوشتن متن پیام دکمه ی ارسال پاسخ رو بزن و تمام
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
 سپاس شده توسط poya ، SABER ، sadaf3 ، Kamila❤ ، AmItiSe ، Apathetic ، poorman ، *Tarane* ، B I N A M ، Mason ، ** paria_75** ، نهال---- ، Elena ♥♥♥ ، سایه 72 ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، tara neh ، amirhossein2 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، # αпGεʟ ، sina_absi ، love10 ، Aesthetic ، محمد2010 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، مرادبیک ، آرالیا ، The moon
سلام من وقتی به دوستم پیام دادم نرفت وبرام اخطاراومدکه جعبه ی پیام خصوصی کاربری که بهش پیام دادم پرشده ودیگه پیام براش نمیره حالامن چجوری مطلع کنمش که جعبه ی پیام خصوصیشوخالی کنه؟
دوست داشتنت گناه باشد یا اشتباه     گناه میکنم تورو حتی به اشتباه♥♥
 سپاس شده توسط sadaf3 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، سایه 72 ، tara neh ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، # αпGεʟ ، Sara_hichkas ، Aesthetic ، محمد2010 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، مرادبیک ، آرالیا ، **elmira** ، The moon
خب دوست شما باید متوجه بشه دیگه Undecided

این راه یکم بده :

می تونید توی یکی از موضوع هاش بگید و ایشان پس از دیدن پست شما ، جعبه ی پیام خصوصی خود را خالی میکنند

و سپس شما باید ارسال خود را ویرایش کنید Smile
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، SABER ، meloD ، sadaf3 ، AmItiSe ، Kamila❤ ، sedaye pa ، !sadaf ، ♥TARANNOM♥ ، mona49 ، Mason ، s /a/m/a/n/@nri ، نهال---- ، Elena ♥♥♥ ، سایه 72 ، خاطره**** ، tara neh ، M.barselona ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، Aesthetic ، محمد2010 ، مرادبیک ، آرالیا ، The moon
آگهی
سلام ببخشید من وقتی میخوام جواب یه پیام رو بدم.
یه صفحه باز میشه که این متن نوشته شده.
شما هنوز به به ارسالهاي مورد نياز براي ارسال پيام خصوصي دست نيافته‌ايد. حداقل ارسال مود نياز: 20.

باید چیکار کنم؟
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …
عدم ارسال پیام خصوصی ! 1

سپاس شده توسط яê¥нαñê ، sadaf3 ، tin girl ، AmItiSe ، bi kas ، ♥TARANNOM♥ ، armitalove ، amir space ، سایه 72 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، tara neh ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، kimiya8520 ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، Aesthetic ، محمد2010 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، مرادبیک ، آرالیا ، The moon
خوب نوشته دیگه!

حداقل ارسال مود نياز: 20.

حالا 20 ارسال داری...
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط Esmi ، ♥ هومن♥ ، яê¥нαñê ، sadaf3 ، bi kas ، ♥TARANNOM♥ ، Senator✘Strong ، ایریا ، selenax90 ، яᎧмιиα ، ღSηow Princessღ ، سایه 72 ، ♥maral♥ ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، محمد tma ، mina81 ، katy20 ، tara neh ، ELISA J0ON ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، ماهرخ خانوم ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، Aesthetic ، محدثه74 ، محمد2010 ، ~~SARA:HIVA~~ ، مرادبیک ، aidakhanoom ، آرالیا ، The moon
بله ارسالم 20 تاست.
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …
عدم ارسال پیام خصوصی ! 1

سپاس شده توسط яê¥нαñê ، melina98 ، sadaf3 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، سایه 72 ، tara neh ، @امیر@ ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، Aesthetic ، محمد2010 ، آرالیا ، The moon
برای منم این مشکل پیش اومده.HuhHuhHuh
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، melina98 ، sadaf3 ، peranses ziba ، mahtab_i75 ، arman jj ، soelda ، ایریا ، ♥maral♥ ، mina81 ، tara neh ، اریانا دولت ابادی ، دریا1379 ، ._NeGiX_. ، @امیر@ ، نفس هستم ، sina_absi ، الیکا0 ، ادیسا ، Aesthetic ، hanieh777 ، محمد2010 ، aidakhanoom ، آرالیا ، The moon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان