امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهیه کننده میدان نبرد 4: ما فکر میکنیم، بتلفیلد 4 بهترین بازی شوتر باشد!

تهیه کننده میدان نبرد 4: ما فکر میکنیم، بتلفیلد 4 بهترین بازی شوتر باشد! 1

کمپانی الکترونیک آرتز، که هم اکنون یکی از بهترین فرانچایزهای شوتر را با نام بتلفیلد 4، در دست ساخت دارد و امیدوار است که این بازی، سبب سبقت گرفتن این عنوان از سری ندای وظیفه: ارواح گردد.
تهیه کننده فرانچایز بتلفیلد 4، آقای پاتریک باخ، به تازگی این عنوان را، یکی از بهترین بازی ها در سبک شوتر خوانده است. وی به تازگی به سایت گیمز اسپات گفته رقابت موجود در بین عناوین شوتر، فرصت ها و عنوان های خوبی را به مصرف کنندگان نوید میدهد و در این میان، بتلفیلد 4 به عنوان بهترین بازی در این سبک، تبدیل شده است البته اگر کمپانی الکترونیک آرتز، به هسته اصلی فرانچایز بتلفیلد پایبند بماند و با تغییرات و تحولاتی عظیم، این عنوان را تباه نسازد!
باخ گفت: من فکر میکنم رقابت برای همه مفید است البته اول برای مصرف کنندگان، چراکه آن ها انتخاب های بیشتری را پیش رو داشته و میتوانند عناوین زیبایی با ایده های  بدیع را تجربه نمایند. ما نیز، باید به آنچه که سبب پیشرفت این فرانچایز میشود فکر کنیم و نباید این فرانچایز را، در هر مسیری وارد سازیم و باید برروی چیزی که سبب پیشرفت این بازی میشود تمرکز کرده و راهی را بیابیم که این بازی حتی فوق العاده تر به نظر رسد.
تهیه کننده این بازی به صحبت های خود افزود و گفت: من فکر میکنم خوشبختانه، بازی بتلفیلد 4  به یک تجربه بسیار خوب تبدیل شده که ما در حال طراحی و ساخت آن هستیم. هیچ راهی برای تولید چندین بازی بسیاری خوب با یک دیگر وجود ندارد. من برای مصرف کننده خوشحال هستم  و ما برای یک مبارزه بسیار نفس گیر، با رقبا قدم برخواهیم داشت. من فکر میکنم بهترین بازی از آن ماست فقط باید این موضوع را ثابت کنیم.
چهارمین عنوان از فرانچایز میدان نبرد با نام لاتین Battlefield 4، در تاریخ 29 نوامبر ( 8 آذر) برای سه پلنفرم اصلی PC، Xbox 360 و PS 3 عرضه خواهد شد و همچنین نسخه مخصوص آن برای کنسول های نسل بعد نیز، در مرحله طراحی و تولید قرار گرفته است.
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ( DEYABLO )
آگهی
عالی است
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی ایرانی اتوبان آماده انتشار می باشد
  شایعه: ممکن است بازی GTA 6 یکی از عناوین انحصاری زمانی پلی‌استیشن ۵ باشد
  نام بازی جدید استودیوی مونتریال برادران وارنر ممکن است Gotham Knights باشد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  شینجی میکامی: اگر Resident Evil 4 Remake بازی خوبی باشد از آن حمایت خواهم کرد
  تهیه کننده‌ی ارشد DOOM Eternal به حواشی مربوط به موسیقی بازی واکنش نشان داد
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  بهترین کنترلرها برای یک بازی لذت بخش
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  توسعه‌دهنده‌ی Playerunknown’s Battlegrounds ربات‌های بیشتری را به میدان مبارزات اضافه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان