امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نحوه کار باتری های قلبی

به طورکلی این باتری ها سعی در جبران نارسایی های ریتمی قلبی داشته و هنگامی که قلب عملکرد طبیعی خود را از دست می دهد به طور خودکار به تقویت ـ یا تضعیف ـ و در نهایت تنظیم عملکرد قلب می پردازند.
دکتر شهیدی خاطر نشان می کند: که سرعت ضربان قلب بسته به نیاز بیمار توسط باتری قلبی، قابل تغییر است به طوری که هنگام فعالیت تندتر و در هنگام استراحت کندتر می شود. وی تصریح می کند: پزشک می تواند با استفاده از یک برنامه دهنده)پروگرامر(، فرامین لازم را از رویپوست به ضربان ساز منتقل کند.
وی می افزاید: برنامه دهنده همچنین می تواند اطلاعات موجود در باتری را در اختیار پزشک قرار دهد.
توصیه به دارندگان باتری قلبی
برخی از انواع خاص انرژی الکتریکی یامغناطیسی ممکن است باعث تداخل با عملکرد پیس میکر شوند. این استادیار دانشگاه می گوید: هرچند به کارگیری اغلب وسایل برقی خانگی بی خطر بوده و هیچ محدودیتی وجود ندارد، اما لازم است افرادی که با وسایل الکتریکی قوی )ژنراتورهای تولید برق(
شهیدی با بیان این که برخی وسایل الکتریکی مانند ماشین ریش تراش، سیستم الکتریکی اتومبیل و بلندگوهای سیستم های صوتی استریو نیز اگر در تماس نزدیک با پیس میکر باشند باعث تداخلکار آن می شود، توصیه می کند: احتیاط های لازم در این زمینه مورد توجه قرار گرفته و تماس فرد با این منابع به حداقل برسد.
وی می افزاید: باتری قلبی در فواصل تعیین شده توسط پزشک، باید از نظر وضعیت شارژ، اتصالات سیم ها )لیدها( وبرنامه ریزی ضربان بررسی شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، بچه ابادانی ، -Edgar
آگهی
عکسم میزاشتی از باتری قلبی خوب میشد
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
Idea
پاسخ
جالبه

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نحوه کار باتری های قلبی 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشف نحوه مرگ لوسی قدیمی ترین نیاکان انسان!
  نحوه حذف و ایجاد ایمیل در هاست لینوکس در دایرکت ادمین
  چگونه بفهمیم یک باتری تمام شده یا نه؟
  »10 راه برای افزایش عمر باتری موبایل«
  طراحی باتری با الهام از ساعت شنی
  این مرد بیش از یک سال را با قلبی درون کوله پشتی اش سر کرده
  سیب‌های فاسدی که به باتری‌های مفید تبدیل می‌شوند
  اگر صبحانه نخورید دچار حمله قلبی می‌شوید
  ارتقای باتری‌های لیتیوم یونی با حبس سیلیکون در گرافن
Smile آشنایی با نحوه بازاریابی فیس بوک و تکنیک های آن در سئو سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان