امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون

خدایا در آفرینش مردها کیفیت را فدای کمیت نکن!!!!

کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!!!پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند تا جک...

قانون۶ انیشتن:
عشق مرد به زن هیچگاه از بین نمیره بلکه اززنی به زنه دیگه منتقل میشه!!

پسرا هیچ وقت دنبال دوچیز نمیدوند!
یکی دختر و یکی اتوبوس!! چون ۱۰ دقیقه بعد یکی دیگه میاد!!

لره ۴تا زن داشته!
میره آفریقا برگشتنی با خودش یه زن سیاه پوست میاره!
بش میگن این دیگه کیه؟
میگه اگه خدا قبول کنه واسه ایام محرم آوردم!!!!

آدم:منو دوس داری؟؟؟
حوا:خٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍبر مرگم چاره دیگه ای ندارم!!!!
و چنین عشق آغاز شد!

به خدا میگن چرا اول مردو آفریدی بعد زن؟؟؟؟
گفت شماهم بخواید یه چیز قشنگ بنویسید اول چک نویسش میکنید بعد پاک نویس!!!

متلک بسیجیا به دخترا:
خوشگله نمازاتو خوندی؟
روزه هاتو بگیرم برات جیگر؟؟
وقت داری بریم مسجد؟؟
خواهرم اندامت بوی کربلا میده!!
شمارتو بده نماز صبح بیدارت کنم!!!
شهیدتم...

...............................................

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتل متل توتوله...

1. اتل    متل    تو   تو   له                 این پسره سوسوله
      موهاش همیشه سیخه               نگاش همیشه میخه
      چت   میکنه    همیشه                 بی مخ  زدن  نمیشه
      دی اند جیشو  میپوشه                بعد میشینه یه گوشه
      زنگ   میزنه   به   دافش               میبنده هی  به  نافش
      که  من  دوست  میدارم                تاج    سرم    میذارم
      صورت رو کردی میک آپ               بیا  بریم  کافی  شاپ
      تو  کافی  شاپ  میخنده               همش  خالی  میبنده
      به    هم   میگن  خدایی               چقدر    بابا     بلایی
      همرو      من      حریفم                میذارم    توی   کیفم
      هزارتا      داف     فدامن                منتظر     یه      نامن
      ولی        تویی      نگارم                برات    برنامه   دارم
      اگه      مشکل     نداری                بیام   به   خاستگاری

2. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      اگر پسری برضد دخترا حرفی زد بدونید...

۱.ازهمه بیشتر دنبال دختراس و براشون له له میزنه!
      ۲.حکایتش حکایت همون گربه هس که دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده!
      ۳.تا حالا صدتا دختر سرکارش گذاشتن و حالشو گرفتن!
      ۴.تا حالا هرچی التماس کرده دخترای نازایرونی تهویلشون نگرفتن!
      ۵.توی دانشگاه نمره های ماکزیمم دخترا رو دیده وبرای اینکه کسی نفهمه IQش در حد کلوخه مجبوره بشینه برا دخترا حرف در بیاره!
      ۶.تو خونه به خاطر شلخته بودنش و تمیزی خواهرش مدام زدند تو سرش!
      ۷.از اینکه با صدنوع مدل موی مختلف و خط ریشای عجیب غریب نمیتونه قیافه مثل اژدهاشو یه کم شبیه آدم بکنه به دخترای ایرونی که با یه آرایش ساده زیباتر میشن حسودی میکنه!
      ۸.وقتی یه نفر تو دنیا پیدا نمیشه که منتشو بکشه وباید یه عمر ناز اینو اونو بکشه!
      ۹.وقتی میبینه خیلی از مردها و پسرهای اطرافش حاضرن با اشاره یه خانم همه چیشونو فدا کنن... اون وقته که یه جاش میسوزه!!!!!!!

نا شوهر

نام شوهر در زمان های مختلف :
      زمان آشنایی: مرد رویاهام                            زمان نامزدی :عشقم
      زمان ازدواج : همنفسم                                بعد از یک ماه :جان دلم
      بعد از دو ماه:سایه سرم                               بعد از سه ماه :شوهرم
      بعد از ۱سال:آقا بالا سر                                بعد از ۲ سال:بخور بخواب
      بعد از۳ سال نره غول                                    بعد از ۴ سال :لندهور
      بعد از ۵ سال : . . . پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1          پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1   پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1  

بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط atefeh♥ ، nafas1999 ، ++saba75 ، *الی* ، ɱʀ ЭℓψÅя ، xoxo gurl:*) ، وفاورها ، ★MoRpHeUsS★ ، azary ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ```FATEMEH``` ، تراختور ، سمیرا 007 ، خانومي ، امیر2 ، saye641 ، sahara200098 ، هاناجون ، Sieiry ، melika jeihoni ، Shervin_ST ، Lay lay ، ~Bad girl~ ، مهدی8 ، hosein(●̮̮̃•̃) ، PROOSHAT ، spiro ، kian007 ، شیدا18 ، ☻امیرحسین☻ ، غلام00 ، 14.anita ، radmehr rad ، mahdi.ir ، MAHTA .S ، -Edgar ، گریس ، ♥bahar♥ ، Eli17 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *غزاله* ، بنز باز خسته ، PARIA33 ، الهام18 ، آنید 1 ، ʂհმოἶო ، kimia kimia1378 ، 122333 ، REZA.N.A ، F A R ! N ، دیباجون ، new girl ، سورنا فاول ، کیمیانا ، S*A*H*A*R ، *Armila* ، sara1112 ، SHaghII ، zahra160 ، SÅℋAℕⅅ ، M A H S A N` ، بیتا ♀♫♂ ، NASIM.BH ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، $hanane$ ، king guitarist ، ^نهال^ ، samira malik ، farzad0 ، HOSEINY_24 ، Navisa. ، bela vampire ، pegah 13 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، rromina ، mohjkl1 ، AMIR FORES ، ****مهناجون**** ، nastaran14 ، newboy ، KOH ، nazanin 78 ، orkideh ، دختر اتش ، سام عفيفي ، setey ، آرامش ، خزیمه ، The Darkest Light ، ارتادخت ، رومینا اتیش پاره ، amir 77 ، ارش2 ، محمدرضا.ر ، sinac30 ، ƒяσzєη ℓσνє ، mahnegar ، | NEON DEMON | ، بهرخ ، میلاد137 ، shawkila ، بهار فول ، Alijah-1994 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، arslan001 ، karona ، .. ReZa .. ، hasti … ، asa14 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، سودا21 ، elina17 ، بچه کوجولویه مامانی ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، sara-ice girl ، مهتاب17 ، SHAYNA ، AMIRESESI ، maryamam ، moytay ، sosun24 ، m love f ، tamoko89 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، mahbooba2011 ، hanieyh ، aliali321321321 ، Meteorite ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، $maryam$ ، ESSE BLACK ، یاسمن 1378 ، z2000 ، -м α є ∂ є- ، alishariati2011 ، † αƖιєη † ، ♥h@di$♥ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، #marya# ، آدنیوس2 ، دايانا ، Elena ♥♥♥♥♥ ، Minehminmin ، ❤R@TA❤ ، neeka2 ، [ niki ] ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، دختر شاعر ، navisa ، رومینا اتیش پاره 2 ، ×fteя LifE∀× ، "K!nd~G!Яl" ، ندا2000 ، اریتان ، farivar ، ×●SomeOne●× ، 0027 ، noosha joon ، tms ، دریا+17 ، A.R.K ، پری خانم ، DOLIツ2013/DEC/15 ، atarri ، Reza.NTK ، narin13 ، ayda1383 ، ~ArTaBaNoOs~ ، baran 18 ، یکتا 911 ، spent † ، tan!a ، tom odell ، irenealireza ، ~Mahnaz~ ، ارتان ، mina-1mj ، sharlot ، ❤уαѕαмιη❤ ، اشا ، عاشق الکترونیک ، ຖēŞค๑໓ ، hpln ، luna lovegood ، Ofelia ، armin van buuren ، kosar93 ، سوزان 14 ، مرضیه 79 ، عذرا 79 ، ar 10 ، The Ginkel ، sandi ، ωøŁƒ ، Isun♥♥ ، فاطی کرجی ، Parisa 78 ، [χσℓσνєѕтєя] ، sina34916 ، موناجون خوشگل
آگهی
آفرين جالب بود مرسي
 سپاس شده توسط ...asall... ، SÅℋAℕⅅ ، z2000
افرین ملیکا باحال بود خندیدم
پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1

ما که اخر پروانه خواهیم شد بگذاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچه می خواهد روزگار پیله کند.

.
.
.
.
.
دلتنگــــی پـیــچـیـــــــــده نـیـســتــــــــ . . . !

یــــکـــــــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل . . . !

یــکـــــــ آســـــمـــــان . . . !

یــکـــ بــــــغـــــض . . . !

و آرزو هـای تـــرکـــــــ خـــــــورده . . . !

بــه هـمــیـــن ســـــــادگـــــــی
 سپاس شده توسط ...asall... ، gisoo.6 ، SÅℋAℕⅅ ، z2000
خواهش
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، sharlot
جالب بود ممنونمBig Grin
Big Grin
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، نگین کاف ، z2000
سپاس کو............
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط تراختور ، سمیرا 007 ، gisoo.6 ، snow queen ، لاله من ، S*A*H*A*R ، SÅℋAℕⅅ ، king guitarist ، pegah 13 ، ملکه ی زیبایی ، *الی* ، زهراوفاطی ، hanieyh ، z2000 ، مرضیه 79
آگهی
البته اگه همه چيز برعكس بشه راسته وايلاهمش دروغه.AngryAngryAngry
.HuhHuh

دنیاچه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، king guitarist ، Mohammad 77 ، pegah 13
(30-07-2013، 14:23)جيمزباند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اگه همه چيز برعكس بشه راسته وايلاهمش دروغه.AngryAngryAngry
بی جنبه
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، gisoo.6 ، S*A*H*A*R ، *Armila* ، SÅℋAℕⅅ ، king guitarist ، hanieyh ، z2000
عالی بود ملیکا
دستت طلا^_^
 سپاس شده توسط لاله من ، SÅℋAℕⅅ ، king guitarist ، z2000
خوب بودDodgy
پسرای بی جنبه وارد نشون تکرار می کنم بی جنبه ها وارد نشون 1
 سپاس شده توسط تراختور ، SÅℋAℕⅅ ، z2000

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  راحت ترین روش تخلیه پوشه ها برای کاربران تازه وارد
  تقدیم به پسرای انجمن (داداشای گلم )
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  بی جنبه ها واردنشن لطفا...
Wink داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون)
  اگه میتونستی به شش سال قبل برگردی چه کاریو تکرار میکردی؟
  عکس خاک بر سری واقعی(فقط با جنبه ها)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان