امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویروسی به نام زن

جیبها تو Search می‌کنه

پولاتو Delete می‌کنه

خانوادتو Edit می‌کنه

ارتباط با دوستاتو Cut می‌کنه

دوستهای خودشو Paste میکنه

موبایل‌تو Scan می‌کنه

خوشی‌هاتو Cancel می‌کنه

اموالتو Rename میکنه

هر چی قربون تصدقش بری تو Recycle Bin میکنه

هر چی منفی بهش گفتی Save میکنه

هر وقت باهات دعواش بشه همشونو Restore میکنه

روتو زیاد کنی Reboot تت میکنه

آخرش هم ، مخت رو Hang می‌کنه!!!!!

به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، frozen✘girl ، khani_.................. ، love 2012 ، در جستجوی حقیقت ، ffrr ، poya ، ღeternal Loveღ ، pink devil ، marry ، (nasim) ، جاسم255 ، mohamad66 ، istanbul ، jam ، serpico ، نادیا ، Aisan2 ، ps3000 ، hossein. ، bikas ، *mahya* ، MOSI DANGER ، راستین ، Ξrιc logιc ، ezioo7 ، پریا2 ، KOH ، *larmes de Feu* ، AmItiSe ، miryam ، ZUSE ، *GANDOM* ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Albert wesker ، Shawty Girl ، امیر539 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
دلتونم بخواد...........................Angry
هر آدمی لبخند خداس ... تبریک به تو که که قشنگ ترین لبخند خدایی....Heart

سپاس شده توسط ffrr ، pink devil ، marry ، ps3000
کی گفته خانوم ها ویروسن خانم ها ویروس کش هستن و ویروس هم اقایون هستنTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
 سپاس شده توسط khani_.................. ، istanbul ، Magical Girl ، ...Sara SHZ... ، sayna ، پریا2 ، mahta_shz ، ♫♪M.J.X♪♫
(24-02-2012، 15:51)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:44)AFEE BOZORG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:33)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته خانوم ها ویروسن خانم ها ویروس کش هستن و ویروس هم اقایون هستنTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

فعلا که خانم ها ویروسن هیچ آنتی ویروسی هم جلودارشون نیست
ااااااااااااااااااااااااا نه بابا من حرف حق رو زدم اگه ما خانم ها نباشین شما از بین میرینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه راست میگی

10تا کاشف زن نام ببر.

10تا فیلسوف زن نام ببر.

10تا مخترع زن نام ببر.

10تا دانشمند زن نام ببر.

10تا شاعر زن نام ببر.

خدایی همه ی کارهای مملکت رو دوش ما پسرا ست شما فقط بلدین قر بزنید
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
 سپاس شده توسط khani_..................
منظورت از هزار تا 1200 تا هستش؟
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

ویروسی به نام زن 1
(24-02-2012، 15:57)AFEE BOZORG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:51)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:44)AFEE BOZORG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:33)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا که خانم ها ویروسن هیچ آنتی ویروسی هم جلودارشون نیست
ااااااااااااااااااااااااا نه بابا من حرف حق رو زدم اگه ما خانم ها نباشین شما از بین میرینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه راست میگی

10تا کاشف زن نام ببر.

10تا فیلسوف زن نام ببر.

10تا مخترع زن نام ببر.

10تا دانشمند زن نام ببر.

10تا شاعر زن نام ببر.

خدایی همه ی کارهای مملکت رو دوش ما پسرا ست شما فقط بلدین قر بزنید
چه پررویی تو خب برو تو ایترنت بزن باور کن بیشتر از ده تا هم هست توبرو امتحان کن اگه نبود اون وقت بیا به من بگو من خودم پیدا میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
آگهی
منو اما و بهنازو مرمرو .. ماری و لاو اچ و ارمینا اینجوری نیسیم بقیرو نمیدونم جوجو هم نیست........khaniو
فکر کنم فرشته خانم کم آوردن!!!Big Grin
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
عزیزی!!!!!ما که جزعش نیسیم بالا رو بخون مرمر
 سپاس شده توسط khani_..................
(24-02-2012، 16:10)مرمر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دیگه چیه؟؟؟؟ واقعا کهDodgyDodgyDodgyDodgy این خصوصیت شماستDodgyDodgyDodgyDodgy

والا به قول امتیس سارا خانم من و محمد619 و احمرگیمر و مصطفی و... اینجوری نیستیم!
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تحولات عظیم با بازاریابی ویروسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان