امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

سلام
میخوام جواب پیام خصوصی هارو بدم یه اخطار میاد نوشته که ارسالی های شما باید 30 تا باشه تا بتونید پیام خصوصی بدید . من این همه ارسالی داشتم بعد نوشته تعداد ارسالی ها 3!
پاسخ
آگهی
(26-06-2018، 13:28)!fari! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
میخوام جواب پیام خصوصی هارو بدم  یه اخطار میاد نوشته که ارسالی های شما باید 30 تا باشه تا بتونید پیام خصوصی بدید . من این همه ارسالی داشتم بعد نوشته تعداد ارسالی ها 3!

سلام 
یا ارسالاتون بخاطر اسپم بودن پاک شدن یا توی انجمن های بحث گو گفت و گو و عاشقانه نظر دادین ارسالای این دو بخش حساب نمیشن 
پاسخ
سلام
من هرچی توی موضوع های مختلف جواب میدم ارسال میشه اما اصلا توی پروفایلمو نگاه میکنم همون تعداد اولی که جواب داده بودم هنوزم همونه هیچ تغییری نمیکنه باید چیکار کنم؟
پاسخ
(30-06-2018، 13:14)sajedehh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من هرچی توی موضوع های مختلف جواب میدم ارسال میشه اما اصلا توی پروفایلمو نگاه میکنم همون تعداد اولی که جواب داده بودم هنوزم همونه هیچ تغییری نمیکنه باید چیکار کنم؟

سلام ..

ارسال ها در بخش های عاشقانه و بحث و گفتگو شمارش نمیشه ..

گاهی هم مدیرا ارسال هاتونو به دلیل اسپم بودن پاک میکنن که تعداد ارسال هاتون پایین میاد ..
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Aesthetic
سلام....من اکانتم یه چیزه دیگه ست ولی متاسفانه پسووردم یادم رفته و ایمیلم Hک شده...حالا چی کار کنم؟؟؟ایا امکانش هست اکانتم برگرده؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون Heart Sad crying
پاسخ
(06-07-2018، 15:02)nahalllllll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....من اکانتم یه چیزه دیگه ست ولی متاسفانه پسووردم یادم رفته و ایمیلم -- شده...حالا چی کار کنم؟؟؟ایا امکانش هست اکانتم برگرده؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون Heart Sad crying

سلام
نام کاربری قبلی و ایمیلتون رو بفرستید تا بررسی بشه !
پاسخ
آگهی
سوالات متداول انجمن 311
گزینه مشخص شده به چه دردی میخوره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(07-07-2018، 12:18)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالات متداول انجمن 311
گزینه مشخص شده به چه دردی میخوره؟
برای سیستم یادداشت ها است که فعلا این سیستم برای انجمن غیرفعال می باشد ولی گزینه تنظیماتش برای کاربران نمایان است !
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Aesthetic
ادم چجوری ستاره هاش زیاد میشه؟ با ارسال؟
چرا این کاربردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη

چرا این کاربر با وجود ارسال های بیشتر ستاره هاش کمتره نسبت به این کاربر؟
IM JUST TIRED
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، امیر‌حسین ، Aesthetic
(28-07-2018، 18:09)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم چجوری ستاره هاش زیاد میشه؟ با ارسال؟
چرا این کاربردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη

چرا این کاربر با وجود ارسال های بیشتر ستاره هاش کمتره نسبت به این کاربر؟
IM JUST TIRED

سلام !
برای کاربران عادی با ارساله!

اما برای مدیران و نویسندگان فکر کنم ستاره ها ثابت بتونن !
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SABER ، Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان