امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که فقط 24 ساعت قبل را به یاد آورد! +عکس

شاید بسیاری از ما با افرادی که دچار اختلال حواس یا فراموشی هستند برخورد داشته ایم . مشکلاتی هم چون اختلال حواس یا فراموشی می تواند به دلایل مختلفی مثل کهولت سن یا بروز تصادفات رخ دهد . عمده افرادی که در جهان به این مشکل دچار می شوند افراد سالمند هستند.

به گزارش ایران ناز جس لیدون جوان انگلیسی به سندرم بسیار نادری دچار شده است و تنها می تواند 24 ساعت گذشته را به یاد آورد.

او بر اثر یک سقوط به سندرم سوساک که بسیار نادر است دچار شده است. تنها 250 مورد از این سندرم در کل جهان گزارش شده است. او نمی تواند به یاد بیاورد دوستان او که ازدواج کرده و باردار شده اند به چه دلیل ناگهان چاق شده اند و باید مرتبا به خاطر او بیاورند که دوستان او ازدواج کرده و باردار هستند.
دختری که فقط 24 ساعت قبل را به یاد آورد! +عکس  1

او حتی گاهی فراموش می کند که صبحانه خورده و مادر او باید به شکل مداوم به خاطر او بیاورد که او تنها چند ساعت قبل صبحانه خورده اند. او نمی تواند مراسم خاکسپاری مادربزرگش را به یاد بیاورد. او خود این گونه می گوید: این طور که به من می گویند من با مادربزرگم بسیار صمیمی بودم اما متاسفانه نمی توانم مراسم خاکسپاری او و یا دورانی را که با او گذراندم را به خاطر بیاورم.

این بیماری او را مجبور کرده که از نامزدش جدا شده و همچنین کار خود را ترک کند. مادر او درمورد شرایطش این گونه می گوید: حافظه او در بهترین شرایط 24 ساعت کار می کند و سپس دیگر هیچ چیزی را به یاد نمی آورد. او خیلی جوان است و این بسیار غم انگیز است.
...عاشقی کـــــــــار هر عیاش نیست...

...غـــــم را کشیدن کار هر نقاش نسیت...

پاسخ
 سپاس شده توسط a beautiful lie ، (nasim) ، marry ، ps3000 ، cute flower ، benyamin ، Armina ، mohsenniceboy ، TRT ، *elahe* ، مبینا شمس ، mohammadreza... ، آرمان0098 ، parya2 ، daniyal mzx ، المیرا باحاله ، Magical Girl ، pegi pm ، ghazal.k ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، mohamad66 ، ÐeaÐ GiЯl ، تینکربل ، SANY ، فرشته ي كوچولو ، яê¥нαñê ، مرضیه m ، frozen✘girl ، The Ginkel ، mazii ، Apathetic ، poyan lover you ، !romina! ، mehrasa2012 ، نانا☀2012
آگهی
چه خوش شانسه
پاسخ
 سپاس شده توسط TRT ، *elahe* ، poyan lover you
خوش شانسه؟ نه بابا هیچی لز زندگیش نمیفهمه
پاسخ
بیچارهUndecidedUndecidedcrying شبیه ADELE خوانندسBig Grin
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط *mahya* ، TRT ، *elahe* ، poyan lover you
IdeaDodgyAngelAngryExclamationSleepy:cool:ShySadBig GrinUndecidedBlushConfusedHuhSmileTonguecryingbathtimeRolleyes
پاسخ
Huhکجا شبیهADELE
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
پاسخ
آگهی
کمی خوش شانسهSleepy
پاسخ
خیلی خوش شانسه که بدبختی ها و سختی هاشو به یاد نمیاره
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
(20-05-2012، 16:06)شیبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

IdeaDodgyAngelAngryExclamationSleepy:cool:ShySadBig GrinUndecidedBlushConfusedHuhSmileTonguecryingbathtimeRolleyes

آخه این یعنی چی ؟ نه میخوام بدونم یعنی چی ؟ چه منظوری داشتی ؟ توضیح بده ؟ آخه این شکلا یعنی چی ؟
( به این کار من میگن جو گیر شدن )

ولی یکی از همکلاسی های من هم به یه بیماری شبیه این مبطلا شده که یه 3 ماهیه درسشو ادامه نمیده . آلزایمر موضعی داره ؟ ارثیم هست . دعا کنین خوب بشه و به تحصیل ادامه بده !
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(21-05-2012، 0:03)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2012، 16:06)شیبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه این یعنی چی ؟ نه میخوام بدونم یعنی چی ؟ چه منظوری داشتی ؟ توضیح بده ؟ آخه این شکلا یعنی چی ؟
( به این کار من میگن جو گیر شدن )

ولی یکی از همکلاسی های من هم به یه بیماری شبیه این مبطلا شده که یه 3 ماهیه درسشو ادامه نمیده . آلزایمر موضعی داره ؟ ارثیم هست . دعا کنین خوب بشه و به تحصیل ادامه بده !

من دعا کردم امیدوارم دوست زود خوب شهRolleyesSleepy

شما ها هم دعا کنید دوست منم خوب شه همه ی حرفای مارو یادشه اما ازبس دروغ میگه حرفای خودش رو یادش میرهDodgyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، poyan lover you

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up دختری که موهای 1.5 متری خود را می فروشد تا...
Rainbow دختری که رشد زبانش توقف نداشت!!!+عکس
Earth ساعت های جفت میخوان بهمون «بفهمونن که»
  سرگذشت دختری که فکر میکند در خانه تنها است
  دختری که خدا از او عکس می گرفت!!!+عکس
  دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+تصاویر دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+ت
  مارال دختری ایرانی که در اروپا کارگر جنسی شد
  دختری که عاشق جاستین هست(عکس)+ترول جاس
  دختری که سنگ گریه می کند!!+ عکس
  ساعت مچی زنانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان