امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضایع ترین و مسخره ترین پروفایل‌های فیسبوک سری جدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضایع ترین و مسخره ترین پروفایل‌های فیسبوک سری جدید 1
بگیر اون ور عمـــو !!! گیتاره داره می ره تو تخم چش سمت چپت !!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی من شیفته ادیتشم !!!
ادیت این عکس من و درگیر کرد .ای جان

آخه عرق گیر و پاپیون !!!!! هرچند اون پاپیونش حکم بوگیر مستراح داره !!!!! این عرقگیرت کشته من و بده بپوشیم باش بریم سر قرار عرقمون و بگیره بو عرق ندیم ..
دوستانی که علاقمند به در آغوش گرفتن شادمهر.آقاسی.ویگن.ممد اصفهانی.حبیب یا حتی آیسون باربی هستن عکسشون و به این آقا بدن برای ادیت!!یه نسخه هم بدین به ما واسه تبلیغ ..
جونـــــــــــــــم گریه Smile))) شما خودش و ناراحت نکن ریملات می ریزه
من نمی فهمم این الان یعنی چــــــــــــــــــــی ؟؟
آخه من نمی فهمم اون پشت چیکار می کنی ؟؟ بابا این ژستای پشت درخت و گل و باغ و طویله و پهن مال دوران رضا شاه !! بکــــــــــــش از این ژستا بیرون سر جدت !!!
عربده کشی یک شیر مرده سینه پشمی زیر شلنگ آب سرد در یک شب زمستانی

الان واقعن نمیدونم چی بگم :|
تو که چشمات خیلی قشنگه !!! رنگ چشمات خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی عجیبه

من پاريس هيلتون.... اينجا، روي فرش قرمز

وايسادم...
عكس يه بابايي رو هم دادن بهم نميدونم برا چي!
!! I love u pmc

پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2 ، *nadia*horan* ، "سارا" ، mahdi.ir ، ♥bahar♥ ، kimia kimia1378 ، نسترنم ، مهناز71 ، *Armila* ، غلام00 ، ZUSE ، alighaemazar ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Sieiry ، pedig ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، βΑllεяiηΑ♡ ، سایه2 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، ^Aytin^ ، DARK.H ، noora91 ، سمیرا 007 ، tddh ، mazii ، بنز باز خسته ، PARIA33 ، Eli17 ، vida1994 ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl" ، soroosh92 ، good girl* ، eli2020 ، Nazanin501 ، Y.a.S.a.M.i.N ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، تیناجونی ، ماهرخ خانوم ، maha. ، zolale qasemi ، [ niki ] ، Ashkan Eblis ، sajjademadi ، mity pity ، MR.FARZAM ، arslan001 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، unruly ، لاله من ، First Star ، مبینافرزین ، TurK WolF ، سیما سارا ، Navisa. ، بغض ابر ، sarina bieber ، The Darkest Light ، tara neh ، asa14 ، ρяіηcεss~Αιοηε ، M A H S A N` ، rohamdan ، خانوم دکتر ، EHSAN$$ ، MoOhAmAd.FY ، سوپرمغز ، mohamad-124 ، زهرا10000 ، mohammadhm ، eli ......... ، maynaz90 ، گریس ، hamid ♥ ، bugati ، هیچکاک ، -Edgar ، mobina bieber ، فرینوش ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ღ ツ setareh ツ ღ
آگهی
ینی تو عکس نهمی مرده خجالت نمیکشهConfused
خب خودتو یه اصلاحی بکن بعد عکس بگیرConfusedConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط fcbarcelona 2 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، tara neh
دقیقا
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ
محصول این هفتمون اینه.
بابا بخرید موزیکای اینم.
و البته این مرد تونست منو شیفته ی خودش کنه.
.
.
.
.
.
.
عالی بود ، بعضیاشون معلوم نبود با کی کار دارن.
پاسخ
 سپاس شده توسط fcbarcelona 2 ، Sieiry ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، مهناز71
 کسی    اجازه نداره به انتخاب دیگری توهین ... یا دخالت کنه 
اون کسی که این عکسارو جمع کرده  ... احتمالا!!! خیلی بی کار علاف بوده !

پاسخ
:cool::cool:عکساشون چرت وپرت بودضایع ترین و مسخره ترین پروفایل‌های فیسبوک سری جدید 1
آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت ،خدایا خواهشی دارم که تو در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهایش نذار.HeartHeart

پاسخ
آگهی
هه خیلی باحالی nky
پاسخ
 سپاس شده توسط fcbarcelona 2 ، سمیرا 007 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
اره خیلی ضایع هستا
فیسبوکم دیگه خز شده
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط fcbarcelona 2 ، maha. ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
خدا همه رو شفا بده
پاسخ
عکس نهمی خیلی خیلی مسخره س
واقعا که خجالتم نمیکشه
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این گریه آور ترین چیز جهانه بیا تو
Thumbs Up زشت ترین دختر دنیا
  عکس پروفایل دخترونه شاخ
Bug مو بلند ترین دختران جهان!!!! >_<
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  گران‌ترین کیف جهان را ببینید ( عکس )
Heart دنیای پروفایل سیاه و سفید!
  شکلک هایی برای زیبا گردن پروفایل ووبلاگ
  خلاقانه ترین و جالبترین تبلیغات دنیا -1
  زیباترین پسر های تهرانی در فیسبوک...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان