امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مانوئل نویر: نمی توان بر اراده ما برای پیروزی، غلبه کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانوئل نویر: نمی توان بر اراده ما برای پیروزی، غلبه کرد. 1
سه روز پیش از فینال جام حذفی آلمان وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان در یک ملاقات اختصاصی به سراغ مانوئل نویر دروازه بان ملی پوش مونیخی ها رفته است و با او راجع به مسائل مختلف از جمله جام جهانی پیش رو به صحبت نشسته است.

مانوئل نویر در...

فینال جام حذفی؛ "ما نگاه ویژه ای به این بازی داریم، یک بازی هیجانی میان دو تیم اول فوتبال آلمان، این بازی شایسته نام فینال است، ما بطور مساوی بازی کرده ایم و تا لحظه آخر امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد."

ورزش مورد علاقه او به غیر از فوتبال؛ "من تا 14 سالگی تنیس بازی می کردم، من وقتی که در تعطیلات هستم دوست دارم که ورزشهای آبی را انجام بدهم، در زمستان اسکی کردن را دوست دارم، به طور معمول من جاه طلب هستم: اگر کاری را انجام بدهم، دوست دارم آن را به درستی انجام بدهم."

چه چیز خاصی در بایرن وجود دارد؛ "ما تیم اول آلمان و به شدت موفق هستیم، این یک حس عالی است، چیزی که در سرود باشگاه می گوید (ستاره های جنوب): ما همیشه در یک خانه پر از تماشاگر بازی می کنیم، جو همیشه فوق العاده است و نمی توان بر اراده ما برای پیروزی، غلبه کرد، این را هم اضافه کنید، ما همه جا هوادارانمان را داریم، حتی در اندونزی، وقتی که من در تعطیلات هستم."

جام جهانی؛ "من فکر میکنم که داشتن یک شروع خوب بسیار اهمیت دارد، امیدوارم که با برد شروع شود، این به ما برای بازی های باقیمانده قدرت می دهد، اولین بازی اولین فینال است، همه چیز در یک خط وجود دارد، فوتبال ورزش اصلی در کشور ما است، بخاطر همین توقعات در بالاترین حد است، ما می خواهیم که توقعات را برآورده کنیم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانوئل نویر: نمی توان بر اراده ما برای پیروزی، غلبه کرد. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط " Arrow"
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  آرتتا: این پیروزی متعلق به بازیکنان است
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  دومین پیروزی متوالی آنتورپ با کلین شیت بیرانوند.
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد
  PSG به دنبال غلبه بر یک طلسم عجیب
  یک پیروزی و یک تساوی کارنامه فیروزجا در مسابقات جام ملت‌های شطرنج
  رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم
  اولین پیروزی فیروزجا در مسابقات ۲۵۰ هزار دلاری سوپرتورنمنت کارلسن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان